0

no jestem ciekaw jak się będzie różnił futbol Pepa od futbolu Lucho

0

A nie czasem Puchar UEFA? ;)

0

Nie wydaje mi się żeby we wtorki leciały mecze. Zawsze były środy z ligą mistrzów.
We wtorek zawsze latałem do znajomego bo miał Nsport.

0

Pisałem głównie o dzieciarni która tutaj dominuje.

0

Wcześniej było pewne to, że obejrzysz dwa mecze, które będą narzucone przez TV. Czasaaami jakieś sondy się odbywały ale mega sporadycznie.
Teraz to wygląda z goła inaczej.

0

Wątpię. To pewnie działa identyczne jak ankieta na fcbarca.com. Liczą się głosy, a to czy dasz 1000 głosów ze swoich sprzętów to już ich raczej nie interere

0

wczoraj mieliśmy 40 % przewagi

1

Przecież leci. Nigdy wszystkie mecze nie leciały na dwójce ani jedynce...

0

Nono, 3/4 osób pisze, że skur****y z Realu głosują na Rome żebyśmy ne mogli Barcy oglądać. A gdy przyjdzie kolej gdzie Real będzie potrzebował głosów, to wszyscy z tej strony na hurra będą głosować na Malmo albo inna drużynę :P Śmiech na sali.

0

przecież my też mamy niemca, nawet na wybiegu

0

Widać było że oba zespoły się mega oszczędzały więc nie ma co mówić o rewanżu za Mundial... mimo że bardzo mnie cieszy wygrana Argentyny :)

0

A mogę wiedzieć dlaczego?

1

Zawodzi ten Pedro na całej linii. Przynajmniej Munir trochę doświadczenia nabierze zastepujac Spierdzielitto w składzie ;)

1

Może chodziło mu o wierzchowca a nie wieżowca ;P

7

Dojdzie Halilovic

0

To jest tak napisane jakby Neymar nie robił nic innego tylko rozdawał autografy. Niektórzy redaktorzy mają serio smutne życie.

0

Ja widziałem 6 mln cóż trzeba czekać na oficjalny komunikat diabłów za ile. No chyba że już jest

1

Chciałbym żeby miał taki ból głowy na każdej pozycji

1

Wypozyczylo za 6 mln z prawem pierwokupu.

0

Pomysł świetny. Ciekawe czy będą nagrywane chociaż fragmenty tego czy będzie się to odbywać może za "zamkniętymi drzwiami ".

1

No jasne a z Arsenalu odszedł przez bóle ślepej kiszki. Lada moment i Zubi się ujawni...

0

Czy my mamy kadrę na dwa sezony?

2

Nie ma nic bardziej drazniacego niż ten uśmieszek Pedro... wszystko cały czas pedroli.

1

Może ze sprzedażą Songa wiąże się jakieś kupno jeszcze?
I tak przy okazji. Czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy na autostradzie od Zagrzebia w stronę Polski przez slowenie Austrię i Czechy są korki? Jestem w trasie a szkoda mi kasy na latanie tu po stronach na roamingu

0

Może mi ktoś powiedzieć bo nie jestem za bardzo w temacie od tygodnia, czy zamierzamy jeszcze jakiś transfer ogarnąć? Co z Kole Reusem i Cuadrado? Nie chce mi się wierzyć żeby to był ostatni sprowadzony zawodnik...

1

I Wawrzyniaka ;D

1

Chciałbym żeby to była prawda, ale patrząc realistycznie jest to dosyć nierealne.

0

Super dzięki wielkie. To jak za 14 kun 2 litrowe piwo to bomba !
Szczerze powiedziawszy to wybieram się z teściami. Podobno całe wyżywienie mamy mieć zapewnione, wszystko jest opłacone, i zastanawiam się czy 600-650 kun na tydzień czasu wystarczy. Na takie rzeczy właśnie jak jakieś piwko, lody, nie wiem... jakis kebab czy Chorwackie wino :P myslisz ze tyle wystarczy?

0

Jak cenowo to się przedstawia? Mam na myśli żywność piwo itp

0

Dodaj że Hummels nie chciał odchodzić z BVB. A to ze różne pismaki tak piszą to co innego. Poza tym co się czepiasz tego Mathieu? Wszyscy są mega z niego zadowoleni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?