jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no jestem ciekaw jak się będzie różnił futbol Pepa od futbolu Lucho
0
A nie czasem Puchar UEFA? ;)
0
Nie wydaje mi się żeby we wtorki leciały mecze. Zawsze były środy z ligą mistrzów.
We wtorek zawsze latałem do znajomego bo miał Nsport.
0
Pisałem głównie o dzieciarni która tutaj dominuje.
0
Wcześniej było pewne to, że obejrzysz dwa mecze, które będą narzucone przez TV. Czasaaami jakieś sondy się odbywały ale mega sporadycznie.
Teraz to wygląda z goła inaczej.
0
Wątpię. To pewnie działa identyczne jak ankieta na fcbarca.com. Liczą się głosy, a to czy dasz 1000 głosów ze swoich sprzętów to już ich raczej nie interere
0
wczoraj mieliśmy 40 % przewagi
1
Przecież leci. Nigdy wszystkie mecze nie leciały na dwójce ani jedynce...
0
Nono, 3/4 osób pisze, że skur****y z Realu głosują na Rome żebyśmy ne mogli Barcy oglądać. A gdy przyjdzie kolej gdzie Real będzie potrzebował głosów, to wszyscy z tej strony na hurra będą głosować na Malmo albo inna drużynę :P Śmiech na sali.
0
przecież my też mamy niemca, nawet na wybiegu
0
Widać było że oba zespoły się mega oszczędzały więc nie ma co mówić o rewanżu za Mundial... mimo że bardzo mnie cieszy wygrana Argentyny :)
0
A mogę wiedzieć dlaczego?
1
Zawodzi ten Pedro na całej linii. Przynajmniej Munir trochę doświadczenia nabierze zastepujac Spierdzielitto w składzie ;)
1
Może chodziło mu o wierzchowca a nie wieżowca ;P
7
Dojdzie Halilovic
0
To jest tak napisane jakby Neymar nie robił nic innego tylko rozdawał autografy. Niektórzy redaktorzy mają serio smutne życie.
0
Ja widziałem 6 mln cóż trzeba czekać na oficjalny komunikat diabłów za ile. No chyba że już jest
1
Chciałbym żeby miał taki ból głowy na każdej pozycji
1
Wypozyczylo za 6 mln z prawem pierwokupu.
0
Pomysł świetny. Ciekawe czy będą nagrywane chociaż fragmenty tego czy będzie się to odbywać może za "zamkniętymi drzwiami ".
1
No jasne a z Arsenalu odszedł przez bóle ślepej kiszki. Lada moment i Zubi się ujawni...
0
Czy my mamy kadrę na dwa sezony?
2
Nie ma nic bardziej drazniacego niż ten uśmieszek Pedro... wszystko cały czas pedroli.
1
Może ze sprzedażą Songa wiąże się jakieś kupno jeszcze?
I tak przy okazji. Czy mógłby mi ktoś sprawdzić czy na autostradzie od Zagrzebia w stronę Polski przez slowenie Austrię i Czechy są korki? Jestem w trasie a szkoda mi kasy na latanie tu po stronach na roamingu
0
Może mi ktoś powiedzieć bo nie jestem za bardzo w temacie od tygodnia, czy zamierzamy jeszcze jakiś transfer ogarnąć? Co z Kole Reusem i Cuadrado? Nie chce mi się wierzyć żeby to był ostatni sprowadzony zawodnik...
1
I Wawrzyniaka ;D
1
Chciałbym żeby to była prawda, ale patrząc realistycznie jest to dosyć nierealne.
0
Super dzięki wielkie. To jak za 14 kun 2 litrowe piwo to bomba !
Szczerze powiedziawszy to wybieram się z teściami. Podobno całe wyżywienie mamy mieć zapewnione, wszystko jest opłacone, i zastanawiam się czy 600-650 kun na tydzień czasu wystarczy. Na takie rzeczy właśnie jak jakieś piwko, lody, nie wiem... jakis kebab czy Chorwackie wino :P myslisz ze tyle wystarczy?
0
Jak cenowo to się przedstawia? Mam na myśli żywność piwo itp
0
Dodaj że Hummels nie chciał odchodzić z BVB. A to ze różne pismaki tak piszą to co innego. Poza tym co się czepiasz tego Mathieu? Wszyscy są mega z niego zadowoleni