jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że wiele osób się z nim zgodzi :P I słusznie. Aż żal cenzurować to słowo w tym wypadku.
0
Ależ ten Morgan jest silny fizycznie o.O
3
Wpadłem na genialny pomysł jak rozegrać dzisiejszy dylemat :D Na TV puszczę sobie Barcelonkę od 21 a mecz Polaków obejrzę na komputerku. Nie będzie tak bardzo przeciążonych serwerów bo przecież będzie leciało w Polsacie :)
Swoją drogą, niezłe sku**ensyny z tych Polsatów . :/
0
Ja jestem mega niezadowolony z Pedro, a nie jestem ani gimbem ani sezonowcem.
Większość bramek to było dobijanie na pustą, w dodatku z beniaminkiem.
A jeżeli już gadacie o Pedro, to nie patrzcie na statystyki w poprzednim sezonie, tylko na grę w obecnym. Bo pokazuje się najgorzej ze wszystkich atakujących w zespole. Munir jest na tą chwilę już lepszym rozwiązaniem. Dojdzie niedługo Traore, to Pedro odejdzie. Chyba, że weźmie się w garść i wróci do formy, którą miał ostatnio chyba jak jeszcze dzielił boisko z Davidem Villą.
0
To czekaj na kontuzję Sergio :)
0
Rafinha niepowołany, tak samo jak Bartra
0
Właśnie tak patrzę na ustawienie Levante (według Mundo), to wydaje mi się, że tak powinniśmy grać. 4-2-2-2, z przodu Messi z Suarezem a po bokach Neymar z Pedro albo Munirem. Oczywiście nie byłoby to podstawowe ustawienie, ale bardzo ciekawy eksperyment na słabszych rywali.
Ciekawe jak by to Lucho rozgryzł bo Barca nie grała z dwoma napastnikami bardzo długo.
Co nie zmienia faktu, że jak dla mnie IDEALNYM ustawieniem byłoby 4-2-3-1 z Suarezem na pozycji napastnika, Messim na prawym skrzydle, Neymarem na lewym, oraz Rakiticem na OPŚ. Cudo!
0
Ehe, już to widzę. Na pewno nie. Alves na 99% wejdzie od pierwszej minuty. Aczkolwiek fajnie by było gdyby go zmienił :)
1
Może zagra w środę.
0
Poza tym Douglas na pewno nie zagra :P On jest taką zapchajdziurą, która będzie grała tylko wtedy jak Alves będzie miał kontuzję, a Montoya udowodni i zapewni wszystkich, że jest beznadziejny.
0
Oczywiście, że tak. Może okaże się większym wypałem od Thiago. Bylebyśmy go nie sprzedali tylko za 25 mln ;)
0
No wiem właśnie.
0
Barcelona zagra z Levante w tych łososiowych strojach. To już oficjalnie ;)
0
Bartra niepowołany
0
Skład Sportu mu się bardziej podoba, aczkolwiek boli trochę fakt Rafinhi na skrzydle.
1
nie wiem czy kiedykolwiek go zobaczymy.
0
A ja nagram sobie Barcelonkę i zaraz po finale MŚ oglądam meczycho :) Internet odstawię w kąt, żeby przypadkiem się wyniku nie dowiedzieć i wsjo :)
Możemy być mistrzami świata w siatkówce, czy to nie jest wystarczający powód bo po prostu to obejrzeć i wykazać się tym patriotyzmem?
0
Sezon temu byliśmy w stanie ograć Levante 7-0 ;) Z tą różnicą tylko, że nie w Walencji tylko na CN
1
BRAWO POLACY! :)
0
Może ktoś podać linka do siatkówki?
3
Oj powątpiewam, żeby faktycznie Pep wrócił kiedykolwiek ;)
1
Panie Ancelotti, każdy zespół miał dziwny presezon i brak czasu na treningi więc to nie jest wymówka. Po prostu chłopaki nie są zespołem i tyle. A spoiwo które ten zespół łączyło czyli Di Maria, został sprzedany... A James mi wygląda w tej chwili na mega niewypał.
0
strzelał na bramkę ale nie trafił ;)
0
Chyba bilans bezpośredni.
0
A Douglas niepowołany???? Pewno w FIFA będzie miał overall z 80....
0
Michał, czepiasz się :P
0
Możliwe, ale sam fakt, że tam panuje taki burdel na ulicy zatyka dech w piersi. No może przegiąłem, ale kurczę, niesamowite to jest.
0
Tak jest gadane co sezon. To samo miało być jak grał Villa, Alexis, Fabregas. Autobus jest dobry na wszystko. Lucho musi to rozgryźć. Mam nadzieje że wyjdzie to lepiej niż "Tacie".
0
Przepraszam, że nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać.
Epickie, gdybym ja tam jeździł to bym już dawno gardło stracił od wydzierania się.
0
a co mial powiedziec? że bida i nedza?