jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Białasów boli 0-0 w pierwszej rundzie :D
0
Minus za minusem.
0
Montoya jest najlepszy hahahahha :D
Król zaprzepaszczania sytuacji podbramkowych
0
Darek
Prędkość to nie wszystko. A Miki poniekąd powiedział prawdę, Tello robi wszystkich na raz. Z tym, że rok temu mu to jeszcze skutecznie wychodziło a teraz ? Teraz jest tragedia pod każdym względem.
0
oglądaj mecze zamiast gadać głupoty. BarcaForever24
to 24 to 24 dni? Chodzi mi o długość kibicowania
0
Coś czuję, że coraz częściej będą wystawiani razem. Generalnie odnoszę wrażenie, że Marino namiesza w taktyce i formacji. Po tym sezonie jeszcze ma być rok, ale przedłużenie kontraktu zawsze jest możliwe. Pod warunkiem sukcesów. Kto wie, może szykują nam się zmiany. Może chce wybić z głowy wyłączność na system 4-3-3 i faktycznie wprowadzić 4-2-3-1?
0
Nie zmusisz go do grania tutaj. On chce odejść
0
Xavi genialnie uspokoił sytuacje w środku pola.
0
Mam tylko dwie uwagi co do Songa i Montoyi.
Nie rozumiem dlaczego Montoya ma AŻ 6.0? Za tyle zaprzepaszczonych sytuacji podbramkowych? Nie był w stanie dograć do kolegów w środek pola bramkowego, bo za każdym razem praktycznie trafiał w obrońcę albo przerzucał za wysoko. W rozgrywaniu też nie było wcale kolorowo. Nie powiem dokładnych minut strat i błędów, gdyż nie mam nagranego meczu tym razem. Ale jestem pewien, że Montoya był najsłabszym graczem na boisku, i ocena 5.0 to najwyższa moim zdaniem na jaką zasługuje. Gdyby te piłki o których mówiłem na początku dotarły w środek pola wynik byłby o wiele wyższy.
Co do Songa, moim zdaniem ocena 5.5 jest za niska. Moim zdaniem, też fajerwerków nie było, ale kreował grę, był praktycznie wszędzie (co argumentuje słupek na początku meczu). W pierwszej połowie bardzo widoczny. Wysoki procent celności podań, duża ich ilość oraz tylko 5 strat to moim zdaniem zdecydowane powody aby podwyższyć mu ocenę do 6.5 .
Pozdrawiam
0
xavi890
Temu panu już dziękujemy :D
0
seryjnego samobójcę? Serio....?
0
Sie tak spinacie a nic złego nie powiedział. Troche dystansu ludzie! ;)
0
pamiętam 9-0 z E Hospitalet i koncert symulowania Cuenci
0
Oczywiście... a Smoleńsk to nie robota wewnętrzna. Śmiech na sali :)
0
Bo on nie gra z innej przyczyny :D
0
przeeestań chłopie.
0
To co robił podczas meczu z Villarealem to jest po prostu karygodne. Nie może tak długo zwlekać z odgrywaniem piłki w polu karnym ! Ani razu nie dograł celnie, większość razy trafiał w obrońców. Jego gra w środku pola też prosiła o pomstę do nieba. Przed Martinem sporo pracy, ma katalońską krew, ale na granie tutaj to troche za mało.
0
Wierzyć mi sie nie chce, że Mallorca zajmuje miejsce w połowie Ligi Adelante....
0
a co miał innego powiedzieć jako piłkarz Bayernu?
0
ryzyko wliczone w koszty tego zawodu ;) Piłkarze mają kontuzje łydek, mięśnia dwugłowego uda itd, siatkarze - stawy skokowe, tenisiści mają jedną rękę dłuższą od drugiej. Ryzyko zawodowe
0
Cuenca wyglada jak Adam Sandler w "Nie zadzieraj z fryzjerem" :D
0
pomoc ofensywna
0
już pewien pan stawiał Iniestę na skrzydle. Średnio to wychodziło
0
Ludzie z białej strony przyszli i sieją grozę i zniszczenie
0
Poza tym przed Celticiem tez Wam się ustawienie nie podobało.
0
Damy radę ! :) Ustawienie nawet podoba mi się . Nie chcę tylko Montoyi, który z każdym meczem mnie rozczarowuje.
0
Czy na STSie trzeba wstawić zdjęcie dowodowe? Czy jakiekolwiek? NIe mogę ominąć wysłania zdjęcia
0
Ja bym jednak postawił Neymarowi 10. Zagrał idealnie, asysta - jest, hat-trick - jest. Czary mary z piłką - jest, granie w tempo - jest, spełnienie poleceń trenera - jest, był tam gdzie być powinien? - był. Moim zdaniem 10.
0
spokojnie. Celtic zagrał jakby z polskiej kopanej sie wyrwał
0
Trzymaj sie ramy to sie nie posramy. A odnośnie tematu to mi to raczej obojętne z kim. Bardzo bym chciał zobaczyć mecz z Arsenalem :) Zawsze były zacięte.Z City też byłby fajny mecz, ale jeszcze nie teraz :) Wolałbym ich w półfinale spotkać.