jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro No fakt, zapomniałem, że jeszcze jest Jachira :P
No być może tego nie rozumiem tak jak ona chciała to wypowiedzieć, czy zarzucić przesłaniem.
Myślę, że jednak jestem w stanie sobie wyobrazić co czują ofiary tych czynów słuchając panią Senyszyn. Bo co jak co - ale Lewica zawsze gadała, że dobro i wolność kobiet jest dla nich najważniejsza.
0
@Stanio87 https://www.fcbp.pl/
Fan Club Barca Polska - wszystko masz na stronie. :)
A jednak. Dawno tu nei wchodziłem kurdebele. Nieaktualna dość ta strona. :/
1
@Katalończyk 99 sędzia uznał, że będzie sprawiedliwie jak nie zagra z Realem.
7
@pax Senyszyn ma to do siebie, że często mówi rzeczy kontrowersyjne.
Nie oglądałem całości tego programu, więc mamy jedynie wycięty kawałek.
Jeżeli w Europie istnieje problem związany z gwałtami przez imigrantów (nie jest to teza tylko fakt), to dyskusja dotyczy zapobiegnięcia tych przestępstw, a nie usuwania ich skutków.
Czy ironicznie, czy nieironicznie - taka odpowiedź nie powinna paść publicznie.
3
@icmmii Czy ja wiem czy głupia?
Widzew ma problem od dłuższego czasu. Zaraz się okaże, że spadną. Plus taki, że derby Łodzi by wróciły :D
0
@July_6_BcN u mnie to samo. Dzieci same się nie uśpią. Trudno, na telefonie będzie ogladane. ;P
23
@July_6_BcN "socjalizm bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju"
6
Kultura musi być! :D
3
@Toretto no niby tak, ale zdecydowanie lepiej sie oglada mecze poznym wieczorem jak dzieci spia :P
34
Senyszyn to jedna z najgorszych Polek w sferze politycznej... co za babsko.
0
Kurde ale beznadzieja, że o 18.45 gramy rewanż z Benfica...
2
Arthur Melo klasycznie w melanżu po zrujnowanej karierze wypowiada delirium tremens.
Jeżeli Real jest najlepszy na świecie, to parafrazując Zlatana, Barcelona jest z kosmosu.
1
@Joe_Barbaro przepraszam bardzo, już zaczynasz? Zaraz rozwalę te kamere
6
Barcelona 5head zagranie ze ściągnięciem Wojtka.
A Flick elegancko go wprowadził do zespołu, dając szansę się wykazać Inakiemu.
19
Flick wygral ten mecz zmianami.
Brawo dla trenera.
5
Szczęsny kozak dzisiaj.
2
8 minut doliczone xD
Sędziego kocili jak był w gimnazjum
4
Cwiakala jaki Ty mądry po fakcie jesteś.
Ciekawe czy jakbyś przegotował kluski do rosołu to też byś tak gadał.
4
Całe szczescie ze kupiliśmy ligę. Nie ma nerwów.
0
Olmo zaraz po sezonie będzie miał.
3
Ani jednej żółtej.
Sędzia jest pieprzonym daltonista chyba.
1
Sędzia spell. Xd
1
Wchodzi legendarny Juan Mata xD
0
Lamine jaki NPC xD
0
Śmierdzi strata punktów fest.
Niech wejdzie Ferran za Lewego i wygra nam ten mecz
3
Zastanawiające ze Cwiakala nie jest taki ironiczny w meczach prześcieradeł.
0
Elegancki skład.
Oby po 3 punkty.
0
Dobry ten Jimenez
1
Absolutna prawda zyciowa xD
Gość jest kapitalny.
0
@MichuZ44 jak go nie kochać.
Ostatnio pisał o murze australijskim rozmaite teorie.