0

@Comentateiro No fakt, zapomniałem, że jeszcze jest Jachira :P
No być może tego nie rozumiem tak jak ona chciała to wypowiedzieć, czy zarzucić przesłaniem.
Myślę, że jednak jestem w stanie sobie wyobrazić co czują ofiary tych czynów słuchając panią Senyszyn. Bo co jak co - ale Lewica zawsze gadała, że dobro i wolność kobiet jest dla nich najważniejsza.

0

@Stanio87 https://www.fcbp.pl/
Fan Club Barca Polska - wszystko masz na stronie. :)
A jednak. Dawno tu nei wchodziłem kurdebele. Nieaktualna dość ta strona. :/

1

@Katalończyk 99 sędzia uznał, że będzie sprawiedliwie jak nie zagra z Realem.

7

@pax Senyszyn ma to do siebie, że często mówi rzeczy kontrowersyjne.
Nie oglądałem całości tego programu, więc mamy jedynie wycięty kawałek.
Jeżeli w Europie istnieje problem związany z gwałtami przez imigrantów (nie jest to teza tylko fakt), to dyskusja dotyczy zapobiegnięcia tych przestępstw, a nie usuwania ich skutków.
Czy ironicznie, czy nieironicznie - taka odpowiedź nie powinna paść publicznie.

3

@icmmii Czy ja wiem czy głupia?
Widzew ma problem od dłuższego czasu. Zaraz się okaże, że spadną. Plus taki, że derby Łodzi by wróciły :D

0

@July_6_BcN u mnie to samo. Dzieci same się nie uśpią. Trudno, na telefonie będzie ogladane. ;P

23

@July_6_BcN "socjalizm bohatersko walczy z problemami nieznanymi w żadnym innym ustroju"

6

Kultura musi być! :D

3

@Toretto no niby tak, ale zdecydowanie lepiej sie oglada mecze poznym wieczorem jak dzieci spia :P

34

Senyszyn to jedna z najgorszych Polek w sferze politycznej... co za babsko.

0

Kurde ale beznadzieja, że o 18.45 gramy rewanż z Benfica...

2

Arthur Melo klasycznie w melanżu po zrujnowanej karierze wypowiada delirium tremens.
Jeżeli Real jest najlepszy na świecie, to parafrazując Zlatana, Barcelona jest z kosmosu.

1

@Joe_Barbaro przepraszam bardzo, już zaczynasz? Zaraz rozwalę te kamere

6

Barcelona 5head zagranie ze ściągnięciem Wojtka.
A Flick elegancko go wprowadził do zespołu, dając szansę się wykazać Inakiemu.

19

Flick wygral ten mecz zmianami.
Brawo dla trenera.

5

Szczęsny kozak dzisiaj.

2

8 minut doliczone xD
Sędziego kocili jak był w gimnazjum

4

Cwiakala jaki Ty mądry po fakcie jesteś.
Ciekawe czy jakbyś przegotował kluski do rosołu to też byś tak gadał.

4

Całe szczescie ze kupiliśmy ligę. Nie ma nerwów.

0

Olmo zaraz po sezonie będzie miał.

3

Ani jednej żółtej.
Sędzia jest pieprzonym daltonista chyba.

1

Sędzia spell. Xd

1

Wchodzi legendarny Juan Mata xD

0

Lamine jaki NPC xD

0

Śmierdzi strata punktów fest.
Niech wejdzie Ferran za Lewego i wygra nam ten mecz

3

Zastanawiające ze Cwiakala nie jest taki ironiczny w meczach prześcieradeł.

0

Elegancki skład.
Oby po 3 punkty.

0

Dobry ten Jimenez

1

Absolutna prawda zyciowa xD
Gość jest kapitalny.

0

@MichuZ44 jak go nie kochać.
Ostatnio pisał o murze australijskim rozmaite teorie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?