jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nic nie stoi w miejscu. Taka sama Manita by się w życiu nie powtórzyła.
1
od 1:32 nie ma co oglądać bo i tak praktycznie nic nie widać :D
1
Baco! Jaka będzie zima??
Oooj ostra. W Madrycie już za 100 mln drewna nakupili
PADŁEM! hahahahahahahahahahaha
1
Wątpię, żeby Sergi Roberto był w stanie godnie zastąpić Busquetsa. Poza tym kogo Ty porównujesz... Ogromna różnica w doświdczeniu... Poza tym to zupełnie inne pozycje ! ... Dla mnie Song zaliczył kapitalne wejście... Jest ścianą nie do przejścia. Nie pamiętam kto się tak od niego odbił jak kałczuk...
1
Song po raz kolejny pokazał że jest genialny! Istna ściana w defensywie !
1
Poza tym Ramos został ukarany za to, że w przeciągu 15 sekund drugi raz sfaulował i to nie w byle jaki sposób. Boże ;| Wiecznie niezadowolony...
1
Ramos... Nie w każdym meczu dostaniecie karny :D
Ponadto powinieneś dostać czerwo :) Więc ćśśśś !!
1
Alves - krótko i na temat :D hahaha
Święta prawda. Real zawsze niezadowolony :D Ale mecze z Elche, Juve i z kimś tam jeszcze jak o wyniku korzystym dla realu decydował albo niesłuszny karny w 90 minucie albo czerwona kartka z dupy wzięta, to wszystko było super :D Śmiech na sali :D
1
Powiem jedno. Dziękuję Barcelonie za te cudowne emocje. Wierzyłem w tych chłopaków do końca ! Byłem z nimi cały czas. Chciałbym dodać jeszcze, że zespołu nie buduje się na pieniądzach, nienawiści i wywyższaniu się. Prawdziwymi mistrzami są ludzie, którzy darzą szacunkiem swojego rywala, nie unoszą się pychą, znają swoją wartość i cały czas pozostają sobą. Tego życze naszej Blaugranie. Mam nadzieję, że osiągniemy w tym roku potrójną koronę. Wierzę w to z całego serca, i kibicuję tym chłopakom jak się tylko da. Vamos Barca, wszystko jeszcze przed nami ! Visca el Barca! Visca Catalunya
1
najpierw kaczko sie dowiedz dokładnie czym jest okultyzm :D a później zaczniemy rozmawiać o masońskich rytuałach :D
1
to oczywiscie nie do Ciebie :P
1
on gra jako fałszywa 9. Chyba meczów nie oglądasz.
1
Tylko nie Mascherano... Błagam. Czemu nie Puyol??!! Pokazał się ze wspaniałej strony w swoim drugim debiucie...Eh... żeby trener tylko nie zrobił głupoty. Wierzę w niego i ufam mu. Damy rade!
1
A nas nie obchodzi że jego to nie obchodzi. Znowu zaczyna sie bicie piany.
1
Bylby fajnym wzmocnieniem. Jest świetnym piłkarzem. Tylko ma trochę nasrane w głowie. No ale juz taka jego uroda. A tak na poważnie, sprowadznie go nie byloby wcale taka głupotą jak się moze wydawać. Jest silny fizycznie, wysoki ma świetne zarówno wykończenie jak i strzały z dystansu. Czy nie szukamy takiego zawodnika?
Wyczuwam kolejną operę mydlaną :)
1
Wierzę w Alexisa ale jeszcze nie pokazuje maksimum swoich umiejętności. Brakuje mi takiego motoru napędowego z prawej strony (nie licząc Alvesa).
1
A moim zdaniem mecz będzie wyglądał podobnie do tego z Milanem. Real będzie czekał na szybką kontrę i będzie w ten sposób szukał drogi do bramki. Barca będzie ich zamykać a oni będą się bronić jak zespół z Mediolanu. Z resztą, sami widzieliśmy jak Carlo ich ustawia.
Boję się tylko, że to będzie jedno z najbardziej irytujących Gran Derbi jak dla mnie, bo nienawidzę gdy jedna z drużyn czeka na kontre. Zawsze w meczach z Realem mecze były wyrównane, rzadko kiedy widzieliśmy murowanie bramki. Cios za cios. Mam nadzieję, że wygramy. Jesteśmy silni. No i oczywiście liczę na to że w wyjściowej 11 zobaczę Carlesa.
1
W Barcelonie to on prawie w ogóle nic nie grał. Więc chwała Bogu że odszedł. Przynajmniej mamy dzięki temu Fabregasa i Alexisa.
1
No zobaczymy. Póki co Real ma problemu z grą na wyjeździe. Jeżeli u siebie przegrał z Atletico to u nas mam nadzieję że również się potknie. To będzie Gran Derbi debiutów :) Nie mogę się doczekać. Jeszcze tylko dwa dni!
1
Odmłodzenie kadry? To jest Twoim zdaniem recepta na zwycięstwo LM? No to ciekawe powiem Ci bo w 2011 Xavi był po 30, Puyol był po 30, sporo zawodników niedługo przed 30 i jakoś dali rade. Chyba zaczyna się Borussiomania z tymi młodymi graczami. Albo Jurgenomania...
1
ha,ha,ha
1
aha, czyli jest w stanie zagrać w półfinale Ligi Mistrzów ale już wygrać finału nie :D? haahaahaha
0
Zobaczymy co przyniesie sobota. Jestem pewien że nie zabraknie kontrowersji ;)
0
A czy ja powiedziałem że był niesłuszny? Oczywiście że był słuszny. Ta kartka to jeden wielki śmiech na sali.
"CR7 tak dobrze symulował że sędzia mógł się nabrać?"
- No sądzę, że gdyby nie łapał się za twarz i nie tarzał po ziemi zwijając z bólu to by czerwonej kartki nie było. Ale to już moja taka cicha opinia...
0
Hmm, interesuje mnie tylko to, że nie licząc meczu z Malagą (w którym także miejsce miał karny) to jest trzeci mecz Realu dzięki któremu wygrywa... poprzez karny. Dziwne. Broń Boże nie szukam żadnych zaczepek czy niepotrzebnych spięć ani teorii spiskowych, tylko albo na prawdę są bardzo mocno faulowani, albo w tym jest jakieś drugie dno. Jeszcze nie widziałem tak często symulującego Realu w polu karnym. Może Ancelotti w tym widzi ratunek właśnie dla swojego defensywnego stylu? Zabrzmi to kontrowersyjnie, ale gdyby nie czerwona kartka i karny to Real mógłby przegrać. Jeżeli Juve w 10 gra jak równy z równym z Once de gala Królewskich to coś tu jest chyba nie tak. Nie mniej jednak, za trzy dni Gran Derbi Europa. Zobaczymy co przyniesie nam ten dzień. Na chwilę obecną moim zdaniem jesteśmy lepiej przygotowani. O wiele lepiej weszliśmy w sezon, to jest nasza druga przewaga. Trzecią przewagą jest to, że gramy u siebie, a czwartą przewagą jest to, że Real sam gubi się jeszcze w rozgrywaniu piłki i konstruowaniu akcji (nie licząc kontr). Ciężko może być tylko wtedy, gdy Real uprze się na postawienie autokaru pod bramką i szybkimi kontrami. To dla Blaugrany jest zabójcze. Ale co wymyśli Ancelotti przekonamy się już za pare dni :) Liczę na zarówno dobry mecz Barcy jak i sędziego :)
Pozdrawiam.
0
Dobrze było !
Andres wracaj do formy ! Gdzie się zagubiłeś chłopie co? Gdzie ten Andres z zeszłego sezonu?
0
*chwilę obecną, na tym etapie sezonu
0
Takie są fakty? Człowieku, o czym Ty mówisz. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to Barca straciła punkty spodziewanie tak? Przemyśl. Jesteśmy liderami dlatego, że na chwilę obecnątym etapie sezonu jesteśmy najlepsi. I nikomu NIKOMU tego nie zawdzięczamy tylko sobie.
0
Są jeszcze w Realu. Ale to porównanie można sobie w sumie odpuścić bo tam 3/4 kibiców to dzieci do lat 10, trolle i napinacze. Nie mówię, że tutaj takich nie ma, ale są z pewnością w mniejszej skali. Niedługo przyjdzie czas, że zabraknie pucharów i ta cała rozpuszczona dzieciarnia się rozejdzie po Manchesterach, Bayernach, czy innych Milanach. Czekam na to z utęsknieniem, bo czasami to już nie można czytać tych komentarzy. Tak źle tak niedobrze.
0
Otóż to kolego. Ale to wyróżnia właśnie prawdziwego kibica. Zobaczymy ilu z nich przestanie kibicować Blaugranie gdy przyjdą remisy, porażki i brak zdobytych trofeów ;)
W dupskach Wam się poprzewracało. To jest kurna AC MILAN a nie jakaś Szczakowianka Jaworzno...