0

Dokładnie, pieniądze nie grają ;) Nie raz się o tym przekonaliśmy.

0

Nie wiem jakim cudem Tello który nie pokazał nic ma 4,5 a Pedro, który chociaż inicjował akcje ofensywne i grał ładnie w defensywie ma 4.0 ...

0

Puyol zamiast Pique, i ewentualnie Fabregas za Xaviego i byłoby mega. Ale ten skład też mi odpowiada :)

0

Damy radę. Milan jest wybitnie nie w formie, poza tym występ Balotelliego jest zagrożony. Zobaczymy. Może nie będzie to 4-0 jak na CN ale wystarczy mi skromne 2-1 ;)

0

Mam nadzieję, że wymażemy z pamięci remis z Osasuną właśnie tym meczem pokazując swoje prawdziwe oblicze. Mam nadzieję że uzyskamy korzystny wynik.
A tak odchodząc od tematu, jestem ciekaw w jakim stopniu nowe nabytki Realu w tym Bale Illaramendi itd dadzą się zjeść w sobotę Camp Nou'owemu piekłu. Moim zdaniem te wszystkie oprawy, przyśpiewki no i przede wszystkich gwizdy sprawią, że Ci nowi nie dadzą sobie rady. Takie jest moje zdanie. Oczywiście mogę być w błędzie :)

0

Umiecie zrobic tak jak Pinto?? :O

0

Moim zdaniem beznadziejnie się dzisiaj spisywał Tello jak już wszedł. Zmiana zdecydowanie na minus. Neymar i Bartra dzisiaj ładnie zagrali. Zauważyłem ciekawą zależność. Barca od zeszłego sezonu po prostu nie umie grać w żółtych strojach. To też na pewno wpływa na psychikę graczy, co poniektórych oczywiście.

0

albo pstryczka w nos. ;)

0

0

wreszcie Puyol wrócił.

0

ehe. Nie rozśmieszaj. Pokaż mi obrońcę który nie zaliczył baboli.

0

Czyli krótko mówiąc niemożliwe staje się możliwe :)

0

mam nadzieje ze rekord zostanie pobity po meczu z Realem :)) Damy rade !

0

tak ;)

0

myślę, że tu raczej powinno chodzić o atuty sportowe a nie o jakąś hierarchię. Poza tym, Neymar już nie raz wykonywał wolne dla Barcy więc o co chodzi?

0

Czekam z utęsknieniem na kontrakt Andresa. Co do Pique... obawiam się nieco jego gry w tym sezonie. Świetnie prezentuje się Bartra, wraca Mascherano i nasz Generał ! Chociaż z drugiej strony Tata zapowiadał spore rotacje.

0

Leci gdzieś mecz Hiszpanii dzisiaj?

0

Cytat tygodnia/miesiąca/kwartału się kiedyś zmieni? Było tyle ważnych wypowiedzi...

0

myślę że wtedy to Ter Stegen by siedział na ławce.
Jakoś nie jestem pewien tego Ter Stegena. W ogóle nie wyobrażam sobie nikogo innego w bramce jak Victor ;/

0

żadnego stopera nie będzie. Chyba ze ten z Argentyny co Tata się tak nim zachwyca. Ja już sie przyzwyczaiłem. Poza tym, Bartra jest w świetnej formie, wraca Puyol i Mascherano.

0

Twój komentarz jest adekwatny do avatara. Nie wiadomo o co chodzi.
Myślę, że bredzisz :) Moim zdaniem raczej Messi, Ronaldo i Ribery.

0

Powiem tak, jak wygramy mecz z Osasuną to wyrównamy rekord. A żeby go pokonać, trzeba jeszcze wygrać z Realem :)

0

Hmm... dziwny mecz. Xavi najsłabszy. Bartra znów pokazuje dobrą formę. Pozycje Neymara jako fałszywa 9 nie funcjonuje jednak tak dobrze. Sędzia moim zdaniem to porażka. Kolejny mecz jesteśmy okradani. Song jak zwykle super ! Jego przejęcia są wyborne.

0

Song słabo? Lecz się

0

real gra na wyjeździe kolego.

0

hipokryzja? lol

0

Ale tu chodzi o samą pokorę. Nie nabijam się z tego, że Real nic nie gra bo to jest akurat przykre że zespół z takim potencjałem może tak mało zaoferować. Bawią mnie po prostu ich "kibice". Żebyśmy się dobrze zrozumieli :)

0

Michael Corleone
Jesteś idiotą bez krzty pokory i sumienia :)
Pozdrawiam.

0

no kibice realu, gdzie są te Wasze ogórki z Levante?? :D Jak Barca je ograła 7-0 to tak właśnie zespół z Walencji nazywaliście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?