jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, pieniądze nie grają ;) Nie raz się o tym przekonaliśmy.
0
Nie wiem jakim cudem Tello który nie pokazał nic ma 4,5 a Pedro, który chociaż inicjował akcje ofensywne i grał ładnie w defensywie ma 4.0 ...
0
Puyol zamiast Pique, i ewentualnie Fabregas za Xaviego i byłoby mega. Ale ten skład też mi odpowiada :)
0
Damy radę. Milan jest wybitnie nie w formie, poza tym występ Balotelliego jest zagrożony. Zobaczymy. Może nie będzie to 4-0 jak na CN ale wystarczy mi skromne 2-1 ;)
0
Mam nadzieję, że wymażemy z pamięci remis z Osasuną właśnie tym meczem pokazując swoje prawdziwe oblicze. Mam nadzieję że uzyskamy korzystny wynik.
A tak odchodząc od tematu, jestem ciekaw w jakim stopniu nowe nabytki Realu w tym Bale Illaramendi itd dadzą się zjeść w sobotę Camp Nou'owemu piekłu. Moim zdaniem te wszystkie oprawy, przyśpiewki no i przede wszystkich gwizdy sprawią, że Ci nowi nie dadzą sobie rady. Takie jest moje zdanie. Oczywiście mogę być w błędzie :)
0
Umiecie zrobic tak jak Pinto?? :O
0
Moim zdaniem beznadziejnie się dzisiaj spisywał Tello jak już wszedł. Zmiana zdecydowanie na minus. Neymar i Bartra dzisiaj ładnie zagrali. Zauważyłem ciekawą zależność. Barca od zeszłego sezonu po prostu nie umie grać w żółtych strojach. To też na pewno wpływa na psychikę graczy, co poniektórych oczywiście.
0
albo pstryczka w nos. ;)
0
http://primera-division.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Barcelona-szykuje-wielki-transfer,artykul,184425,1,459.html
Co sadzicie o tym ? Teoretycznie potwierdzone...
0
http://primera-division.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Barcelona-szykuje-wielki-transfer,artykul,184425,1,459.html ???????????????
0
wreszcie Puyol wrócił.
0
ehe. Nie rozśmieszaj. Pokaż mi obrońcę który nie zaliczył baboli.
0
Czyli krótko mówiąc niemożliwe staje się możliwe :)
0
mam nadzieje ze rekord zostanie pobity po meczu z Realem :)) Damy rade !
0
tak ;)
0
myślę, że tu raczej powinno chodzić o atuty sportowe a nie o jakąś hierarchię. Poza tym, Neymar już nie raz wykonywał wolne dla Barcy więc o co chodzi?
0
Czekam z utęsknieniem na kontrakt Andresa. Co do Pique... obawiam się nieco jego gry w tym sezonie. Świetnie prezentuje się Bartra, wraca Mascherano i nasz Generał ! Chociaż z drugiej strony Tata zapowiadał spore rotacje.
0
Leci gdzieś mecz Hiszpanii dzisiaj?
0
Cytat tygodnia/miesiąca/kwartału się kiedyś zmieni? Było tyle ważnych wypowiedzi...
0
myślę że wtedy to Ter Stegen by siedział na ławce.
Jakoś nie jestem pewien tego Ter Stegena. W ogóle nie wyobrażam sobie nikogo innego w bramce jak Victor ;/
0
żadnego stopera nie będzie. Chyba ze ten z Argentyny co Tata się tak nim zachwyca. Ja już sie przyzwyczaiłem. Poza tym, Bartra jest w świetnej formie, wraca Puyol i Mascherano.
0
Twój komentarz jest adekwatny do avatara. Nie wiadomo o co chodzi.
Myślę, że bredzisz :) Moim zdaniem raczej Messi, Ronaldo i Ribery.
0
Powiem tak, jak wygramy mecz z Osasuną to wyrównamy rekord. A żeby go pokonać, trzeba jeszcze wygrać z Realem :)
0
Hmm... dziwny mecz. Xavi najsłabszy. Bartra znów pokazuje dobrą formę. Pozycje Neymara jako fałszywa 9 nie funcjonuje jednak tak dobrze. Sędzia moim zdaniem to porażka. Kolejny mecz jesteśmy okradani. Song jak zwykle super ! Jego przejęcia są wyborne.
0
Song słabo? Lecz się
0
real gra na wyjeździe kolego.
0
hipokryzja? lol
0
Ale tu chodzi o samą pokorę. Nie nabijam się z tego, że Real nic nie gra bo to jest akurat przykre że zespół z takim potencjałem może tak mało zaoferować. Bawią mnie po prostu ich "kibice". Żebyśmy się dobrze zrozumieli :)
0
Michael Corleone
Jesteś idiotą bez krzty pokory i sumienia :)
Pozdrawiam.
0
no kibice realu, gdzie są te Wasze ogórki z Levante?? :D Jak Barca je ograła 7-0 to tak właśnie zespół z Walencji nazywaliście :D