0

@MesQueUnClub96 to prawdziwy Dodi istnieje?

0

@Mitch_Atleta dafuq?

1

@Coutinho007


Na przykład

1

@Coutinho007 dream theatre to świry muzyczne. Wiadomo, że to wirtuozi.
Ale Luxy to chłopy co potrafią nawet zagrać na weselu.:)
Litza to moim zdaniem najlepszy gitarzysta w Polsce zaraz po Piotrze Pachulskim. :)

2

@MesQueUnClub_87 dawno tego nie słyszałem.. dzięki! :)

5

Ależ ta perkusja tu chodzi. Plus mega riff ;3
@kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @MadafakinGuy @bartekvisca

0

@PatrykBarca jest ale pod warunkiem że ma cygaro w mordzie

0

Czy jest bardziej zakochana w małych dzieciach rasa psów od owczarków niemieckich?
Wróciłem od wujka i mojego trzylatka samica nie chciała na krok odstąpić.
Sam mam w domu Golden Retrievera i nie jest taki.
W szoku byłem.

0

@Gall imigrantow od 2015 r nasyla na nas UE. Imigranci na wschodzie to jest malutki procent. A dla Europy pewnie dziesiąta jak nie setna część promila.
I bardzo dobrze, że mają to gdzieś. Polska nie chce mieć tego samego problemu.

0

@adamek20151 myślę że tam byłby genialny.

1

@norbi77 Carlo po prostu nie do końca rozumie język faktów. :P

0

@Herato Schurle wiadomo. ChatGPT mi pomógł

1

@norbi77 ja po prostu nie do końca rozumiem język angielski

5

@Commando panowie nie przeklinajcie bo @wpwelement da Wam wakacje.
Także fuck off.

1

@Mario96w Remember to let her into your heart xD

0

@Gall i jak ta pomoc idzie?

2

@Bocheno1 alkohol to zło. A zło trzeba w mordę lac.

2

Ciekawe czy dłuższe zawieszenie dostanie Bellingham za wulgaryzm w stronę sędziego, czy Lewandowski za podrapanie się po nosie.

Myślę, że to oczywiste. Powinni Bellinghamowi anulować czerwo.

3

@Eklerek ubogacenie kulturowe ma swoją cenę

3

Hey Jude...
Don't make it bad...

0

@mekston ładny kibic ze mnie.

0

@MesQueUnClub96 kurde faktycznie. Ale mi się popieprzyło coś.

0

Z Rayo na wyjeździe nie będzie łatwo.

0

@Fizzy Womack kontrowersje są zawsze jak Real nie wygrywa.

9

Oho, Bellingham powiedział, że doszło do nie porozumienia.
Szkoda, że sędzia w poprzednim meczu nie odnotował jak mówił praktycznie to samo do liniowego.

Ten klub to jeden wielki śmietnik.

1

@Kinginiesta "mówię do Ciebie z szacunkiem, odpier**l się."

0

@reloaded soundbary to giga gowno.
Lepiej dołożyć kilka stów i kupić sobie prawdziwe głośniki.

9

@Kgorecki2500 wszystkiego najlepszego @VegetaPolska

0

@norbi77 z Wielkiej litery pisze o TYM Figo.
On jest większy od zdradzieckiego Portugalczyka.

1

@Coutinho007 ja się wychowałem na piorunach i Kiss.
Wykon Let there be rock z Live in Donnington zostanie ze mną na całe życie.
Podzielę się. Daj znać co uważasz:D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?