jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 to prawdziwy Dodi istnieje?
0
@Mitch_Atleta dafuq?
1
@Coutinho007
Na przykład
1
@Coutinho007 dream theatre to świry muzyczne. Wiadomo, że to wirtuozi.
Ale Luxy to chłopy co potrafią nawet zagrać na weselu.:)
Litza to moim zdaniem najlepszy gitarzysta w Polsce zaraz po Piotrze Pachulskim. :)
2
@MesQueUnClub_87 dawno tego nie słyszałem.. dzięki! :)
5
Ależ ta perkusja tu chodzi. Plus mega riff ;3
@kuz @JimMorrisonFCB @Coutinho007 @MadafakinGuy @bartekvisca
0
@PatrykBarca jest ale pod warunkiem że ma cygaro w mordzie
0
Czy jest bardziej zakochana w małych dzieciach rasa psów od owczarków niemieckich?
Wróciłem od wujka i mojego trzylatka samica nie chciała na krok odstąpić.
Sam mam w domu Golden Retrievera i nie jest taki.
W szoku byłem.
0
@Gall imigrantow od 2015 r nasyla na nas UE. Imigranci na wschodzie to jest malutki procent. A dla Europy pewnie dziesiąta jak nie setna część promila.
I bardzo dobrze, że mają to gdzieś. Polska nie chce mieć tego samego problemu.
0
@adamek20151 myślę że tam byłby genialny.
1
@norbi77 Carlo po prostu nie do końca rozumie język faktów. :P
0
@Herato Schurle wiadomo. ChatGPT mi pomógł
1
@norbi77 ja po prostu nie do końca rozumiem język angielski
5
@Commando panowie nie przeklinajcie bo @wpwelement da Wam wakacje.
Także fuck off.
1
@Mario96w Remember to let her into your heart xD
0
@Gall i jak ta pomoc idzie?
2
@Bocheno1 alkohol to zło. A zło trzeba w mordę lac.
2
Ciekawe czy dłuższe zawieszenie dostanie Bellingham za wulgaryzm w stronę sędziego, czy Lewandowski za podrapanie się po nosie.
Myślę, że to oczywiste. Powinni Bellinghamowi anulować czerwo.
3
@Eklerek ubogacenie kulturowe ma swoją cenę
3
Hey Jude...
Don't make it bad...
0
@mekston ładny kibic ze mnie.
0
@MesQueUnClub96 kurde faktycznie. Ale mi się popieprzyło coś.
0
Z Rayo na wyjeździe nie będzie łatwo.
0
@Fizzy Womack kontrowersje są zawsze jak Real nie wygrywa.
9
Oho, Bellingham powiedział, że doszło do nie porozumienia.
Szkoda, że sędzia w poprzednim meczu nie odnotował jak mówił praktycznie to samo do liniowego.
Ten klub to jeden wielki śmietnik.
1
@Kinginiesta "mówię do Ciebie z szacunkiem, odpier**l się."
0
@reloaded soundbary to giga gowno.
Lepiej dołożyć kilka stów i kupić sobie prawdziwe głośniki.
9
@Kgorecki2500 wszystkiego najlepszego @VegetaPolska
0
@norbi77 z Wielkiej litery pisze o TYM Figo.
On jest większy od zdradzieckiego Portugalczyka.
1
@Coutinho007 ja się wychowałem na piorunach i Kiss.
Wykon Let there be rock z Live in Donnington zostanie ze mną na całe życie.
Podzielę się. Daj znać co uważasz:D