1

Ciekawe kogo wylosujemy i dlaczego akurat PSG.

0

@HypeR a faktycznie. +1.
Kurde to wylosowac Benfice i jest autostrada do finału.

0

@HypeR przecież w ćwierćfinale czeka wtedy Liverpool albo PSG na Barcelone

5

@Kgorecki2500 fanatycy. :)
Zazwyczaj nic nie wiedzą a szczekają. Każdy fanatyzm jest zły

1

@Barceloniarz987 9 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki

1

@MesQueUnClub_87 no właśnie potrzebuje na cito.

0

@damianex10 jest tylko zwykły amarantus właśnie.

38

Połowa piłkarzy i wiekszosc kibiców Realu to fałszywce.

0

Wiecie w którym markecie idzie dostać platki amarantusowe?
W Auchan nie ma. A byłem pewien że dostanę.

1

@vangoor ani Europy bo to będzie wiązało się bezpośrednio z wojna z Rosją

0

@Luciano99 kto tym razem udał się do krainy wiecznej debesty?

1

@vangoor to jakie rozwiązanie byś zaproponował żeby zakończyć wojnę? Żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana?

1

@vangoor zabezpiecza interesy swojego kraju zamiast Europy, ktora sie wypina na wywiązywanie się z umów z NATO.

6

Jeżeli faktycznie by przegrał, to huk pękającego dupska będzie słychać w Australii.

1

@Mitch_Atleta sędziowie im przepychają. :DDDD

1

@Bykunn e tam. Obrosną w piórka po prostu.
Są fatalni przez cały sezon, a zaraz mamy marzec.

1

@KamQiX w FM nie raz nie dwa się takie rzeczy robiło.
Ale fakt - PSG jest jakieś kosmiczne obecnie.

6

@halfnolife Bayer albo Atletico

1

@macio_944 i to jest piękne.

2

Barca z takim City by wygrała z 8-0.
A Real wymeczyl ledwo 3:1.
W dodatku sędzia skończył mecz jak City zaczęło strzelać.
Rządowy, łapówkarski klub z kupionymi sędziami.

1

@cymanski15 w piątek

2

PSG 7-0.
Grubo idą.

0

I po co ten hype na Real robić skoro znowu od nas dostaną czterema?

0

@blakkudium jednak tak :P

0

Boli Was wielki Real?

1

Dobrze dobrze.
Niech real obrasta w piórka.
Znowu dostaną wpierdy od nas albo od kogokolwiek innego zaraz i znowu będzie afera sędziowska.

2

@D10SLEO nie psuj :P

0

@D10SLEO nie wiedziałem, że Trzasku jest taki pokraczny.
Taki Śląski chłopak z niego xD

2

Nawet TVP już gardzi Realem skoro leci dzisiaj Juventus - PSV, zamiast Królewskich gdzie pierwsze "R" jest nieme a zamiast "L" jest "R".

1

@Bartek22 o to to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?