jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe kogo wylosujemy i dlaczego akurat PSG.
0
@HypeR a faktycznie. +1.
Kurde to wylosowac Benfice i jest autostrada do finału.
0
@HypeR przecież w ćwierćfinale czeka wtedy Liverpool albo PSG na Barcelone
5
@Kgorecki2500 fanatycy. :)
Zazwyczaj nic nie wiedzą a szczekają. Każdy fanatyzm jest zły
1
@Barceloniarz987 9 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki
1
@MesQueUnClub_87 no właśnie potrzebuje na cito.
0
@damianex10 jest tylko zwykły amarantus właśnie.
38
Połowa piłkarzy i wiekszosc kibiców Realu to fałszywce.
0
Wiecie w którym markecie idzie dostać platki amarantusowe?
W Auchan nie ma. A byłem pewien że dostanę.
1
@vangoor ani Europy bo to będzie wiązało się bezpośrednio z wojna z Rosją
0
@Luciano99 kto tym razem udał się do krainy wiecznej debesty?
1
@vangoor to jakie rozwiązanie byś zaproponował żeby zakończyć wojnę? Żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana?
1
@vangoor zabezpiecza interesy swojego kraju zamiast Europy, ktora sie wypina na wywiązywanie się z umów z NATO.
6
Jeżeli faktycznie by przegrał, to huk pękającego dupska będzie słychać w Australii.
1
@Mitch_Atleta sędziowie im przepychają. :DDDD
1
@Bykunn e tam. Obrosną w piórka po prostu.
Są fatalni przez cały sezon, a zaraz mamy marzec.
1
@KamQiX w FM nie raz nie dwa się takie rzeczy robiło.
Ale fakt - PSG jest jakieś kosmiczne obecnie.
6
@halfnolife Bayer albo Atletico
1
@macio_944 i to jest piękne.
2
Barca z takim City by wygrała z 8-0.
A Real wymeczyl ledwo 3:1.
W dodatku sędzia skończył mecz jak City zaczęło strzelać.
Rządowy, łapówkarski klub z kupionymi sędziami.
1
@cymanski15 w piątek
2
PSG 7-0.
Grubo idą.
0
I po co ten hype na Real robić skoro znowu od nas dostaną czterema?
0
@blakkudium jednak tak :P
0
Boli Was wielki Real?
1
Dobrze dobrze.
Niech real obrasta w piórka.
Znowu dostaną wpierdy od nas albo od kogokolwiek innego zaraz i znowu będzie afera sędziowska.
2
@D10SLEO nie psuj :P
0
@D10SLEO nie wiedziałem, że Trzasku jest taki pokraczny.
Taki Śląski chłopak z niego xD
2
Nawet TVP już gardzi Realem skoro leci dzisiaj Juventus - PSV, zamiast Królewskich gdzie pierwsze "R" jest nieme a zamiast "L" jest "R".
1
@Bartek22 o to to