jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@yoli zaśmierdziało Chatem GPT.
4
@Kamilos84 to "hu hu hu hu!" Paździocha jest rozwalające xD
11
@ObiwanKenobi klasyka gatunku. xD
Oni wszyscy tam są tak samo beznadziejnie zakłamani.
0
Ciekawe jak sprawa się dalej potoczy.
Jedni są pewni, że to ten eunuch Putin.
Inni są pewni, że Zelensky robi bagno dookoła rozmów.
Jaka jest prawda? Zapewne to pierwsze, ale drugiego też nie można wykluczyć, skoro Ukraina ma być zrobiona bez mydła.
I tak się nie dowiemy.
2
@Arden a czemu został wygwizdany? xd
ten klub to jeden wielki mem
0
@Maker0 i jak interpretujesz zakończenie? Sen czy nie?
1
@adamek20151 ryba
2
@Borneo wszystko mi się bardzo podoba.
Jestem za koalicja od dzisiaj. Przekonałeś mnie.
Koniec proszę.
0
@bartekvisca Black Flaga mogliby zrobić na nowo.
5
@Borneo
- koalicja ma w sobie partie prawicowe
- spełniliby obietnice gdyby nie prezydent
- glapinski bawi się stopami
- atom w 2025
- węgiel w Bełchatowie do 2025
- cały gaz w UE z jednego miejsca
Na dzisiaj mi wystarczy. Zgłoszę się po więcej w razie czego.
@Damiain nienawidzę Cie.
0
Oooo powrót tego jełopa do internetów.
Mnie przekonał! Merytoryka, spójność, nieprzekręcanie nazwisk. O to chodzi! xD
0
@D10SLEO Powinni jeszcze dla sprawiedliwości odtajnić wszystkie akta od 1917 roku.
2
@Azazel_Pazuzu Bez kitu, czekanie do poniedziałku to lipa.
Najlepiej jak grają w niedzielę. Można wyluzować przed poniedziałkiem i pracowaniem dla tego nieroba, szefa.
0
@NeroTFP1 to szczur a nie mysz
1
@Borneo Mam pojęcie o handlu.
Za to Ty nie masz pojęcia o geopolityce aktualnie, jeżeli twierdzisz, że wszystko byłoby tanio tylko wystarczy, żeby cała UE gaz ciągnęła z jednego miejsca. xd
1
@Borneo No to jak zbudowanie atomu u nas to 2025 rok to wchodzę w to!
Jak już piszesz te swoje mądrości to chociaż PATRZ CO PISZESZ. Przecież na to jest paragraf...
15
@BorzyKrzys Pamiętaj, że jeżeli nie jesteś zdania, że Ukraina odzyska swoje terytoria i nie wygra wojny z Rosją to jesteś ruską onucą.
Gwoli przypomnienia piszę.
To jest najbardziej odklejona rzecz w Polakach w kwestii tej wojny.
4
@Borneo O wszystko generalnie trzeba mieć pretensje do PiSu.
Do PO nie można mieć przecież pretensji o nic zdaniem Ciebie, bo wszystko robią idealnie zgodnie ze sztuką.
Na pewno zgodnie ze sztuką wychodzi im miganie się od obietnic wyborczych. W tym są mega skuteczni! xD
Ostatnio słuchałem Kierwińskiego, który stwierdził, że te 100 konkretów nie miało być zrobionych w 100 dni, tylko mieli zacząć działać w tych tematach w pierwszych stu dniach. :D
Ale nie ma co. Ciężko o dyskusję z Tobą, bo jesteś zwyczajnym fanatykiem, zaślepionym na maxa.
Albo ktoś Ci płaci za to, do czego i tak byś się nie przyznał.
1
@Borneo bo z gazem to tak jak z promocjami w Biedronce. Dwa w cenie jednego.
2
@Foton no to najwidoczniej dla Tuska Niemcy Nie są obcym rządem :D
2
@Damiain nie ma on daru przekonywania :P
5
Ludzkim głosem mówi głosem Pan Redaktor.
7
Nie chce mi się jakoś w to wierzyć.
Jeżeli ta statystyka jest prawdziwa to... Wow!
12
Nie znam tych influencerow dzisiaj, ekipy etc.
Ale mega mi się podoba jak Jakub Patecki wykorzystał szansę od życia i realizuje wszystko co jest w stanie.
Poza tym wydaje się mega pozytywnie zakręconym i poukładanym gościem.
0
@MessiForeverTheBest ale skąd te decyzje?
2
Strasznie dużo dzisiaj komentarzy usuniętych przez użytkowników.
3
Chłop był absolutnym kozakiem.
Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła.
1
@kamilop w półfinale materace a w finale prześcieradła.
1
@MesQueUnClub_87 dziękuję dobrodzieju! Wysyłam Ci ciepło ze swojego serca w te mroźne dni.
Od czego polecasz zacząć w pierwszej kolejności?
2
@GeneralXavi ale czasy są inne. Technologicznie wiadomo, że strumyk jest dzisiaj lepszy od tamtych meczyków.