0

@LambiPL a tego nie wiem. Niewykluczone, to był jego biznes.

1

Szczęsny i Lewy współpracują Dr Witt. Chyba każdy z dzieciństwa kojarzy te napoje.

Ciekawostka, o której niewielu wie.
Dr Witt został założony i był dystrybuowany przez mafię pruszkowską, głównie była to pralnia pieniędzy. Tanie bylejakie soki, opakowane podniosłą nazwą jakiegoś doktora miały podbić rynek i w sumie się udalo.

0

@arasz1819 póki co, to nie ma żadnego aresztu z czego slysze.
Od 10:30 jest wolny. Komisja złożyła tylko wniosek o areszt, bo nie może go zasądzić.

3

@arasz1819 jeżeli komisja wiedziała, że jedzie to mogli poczekać te 15 minut chyba.
Teraz znowu się wszystko odwleka w czasie.
Teatr musi trwać.

0

Nie rozumiem tylko dlaczego zakończono prace komisji gdy już doprowadzono Ziobro do budynku.
Trochę to absurdalne.

1

Piekny cyrk dzisiaj :D

8

@daniel32778 nie mów hop z tym Viniciusem.
Jest w chorym środowisku i w chorej bańce. Jak ta banka pęknie to go zmiecie z planszy.

5

@Arden noo. Komuna coraz bliżej xD

0

@Joe_Pesci potwierdzam!
Pierś z królika jest genialna.

0

@adamek20151 co to znaczy że nie wiedział że istnieje? XD

0

Ma ktoś z Was królika w domu?
Największe wady, zalety?
Padł pomysł i research robie.

1

@Joe_Pesci najwieksza głupota ever

0

@Gronek mogę sprawdzić i kupić sobie teleskop z drogiego zegarka do mojego huaweia. :P

0

@D10SLEO słyszałem, że zamiast pieniedze na stole to kladzie opony. Wariat

0

@Katalończyk 99 ciekawe czy Lewy odejdzie latem.

0

@MesQueUnClub96 Araujo w odróżnieniu od Lewego strzelił bramkę.
Gavi akurat był bardzo aktywny i walczył o środek pola.

2

Tymczasem w Polsce dalej benefity pokroju owocowych wtorków i casual friday'ów.

0

@MesQueUnClub96 Oho. Zaczynamy.
No ja oglądałem na przykład. Moim zdaniem nie było gorszego piłkarza w Barcelonie od Lewego. Mógł on spokojnie zamknąć spotkanie i tego nie zrobił.
Od napastnika wymaga się strzelenia bramki i szybkiego podejmowania decyzji o strzale.

A Ty oglądałeś mecz?

4

@chavez a no w sumie tak. Ciul tam. Pociągniemy to do końca sierpnia.
Potem na inaugurację ligi przegrana z Rayo na wyjeździe. Tak to widzę.

4

@TheNekro94 no właśnie problem polega na tym, że oba rządy to tragedia dla ludzkości.
A jeszcze gorsze jest to, że Polacy się zabijają i kłócą o to kto jest faktycznie gorszy.
Dla mnie remis.

0

@reloaded Lewy kolejny raz najgorszy na boisku.

6

@Filipem Do końca czerwca.
Rób screen i spiszemy się przed wakacjami. :P

0

@draxidox fajne ale pewnie spadnie :(
Uśmiechajmy się do tego póki możemy.

0

@ObiwanKenobi tymczasem każde odwołanie na Rambli - "przejęzyczyłem się" @wpwelement

0

@Cvzx No bo Ronaldo to taki portugalski Borek.
Ego top, zawsze ma racje i nikt nie ma do niego podjazdu.

0

Nieudolny ten wczorajszy mecz na maxa.

2

@zadafcb PSG wiadomo. Można obstawiać domy

0

Dobra dajcie tych potencjalnych rywali w LM...
Wiadomo, że City trafi albo na Real albo na Bayern. Co z nami?

0

Rudzki jest w C+?
To jakieś kolabo z Kanałem Zero czy znowu polecial w uja?

0

Idealny skład.
W końcu prawdziwy test dla De Jonga.
W razie pożaru w obwodzie jest Casado.

Jedziemy ich gładko 3:0 do końca pierwszej połowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?