3

Napaść na tle seksualnym. Tak to widzę.

9

W tych butach nie wejdziesz. Nie ma wjazdu dla dresiarzy.

0

Niby człowiek wiedział, ale jakoś to utwierdzenie w przekonaniu jest irytujące.

0

@BezglutenowyPedri ale potem w trakcie meczu kilka razy pokazywali.

0

@Objectivo Chyba tak. Pilśniak na skrzydle.

0

@ranger3120 kolega zna uniwersum

4

Poziom niski, ale zachowany

0

@Piorun tak, tak, nie, tak

5

@aspr1me Idealnie to by było +24

1

@ranger3120 operator dźwigu zdecydowanie. Żurawi wieżowych innymi slowy

1

@lithotripter no to trochę poprzekręcał. I mi też się popieprzyło z tego wszystkiego.

Okej, czyli Chiny zużywają 30% więcej niż reszta świata razem wzięta. Nie ma to nic do wydobycia.

0

@Mitch_Atleta Gdyby nie dołek formy z jesieni to już myślę biłby w około 30 bramek w tym momencie.

0

@Krzysztof1987 Jak świat może wydobywać miliard ton, skoro chiny wydobywają miliard 300 milionów?
Pewnie chodziło mu raczej o to, że Chiny wydobywają 30% całości światowego wydobycia i tyle.

2

@MesQueUnClub_87 no właśnie coś nie w jego stylu ta wypowiedź

0

Pewnie fejk pod lajki, ale co zaśmiałem to moje. :D

https://x.com/maciejos00/status/1888542062087204895

0

@Leooo gdzie on to powiedział?

0

@lithotripter no raczej na pewno mu się coś popieprzyło xD

6

Profeska. Chiny wydobywają 30% więcej niż cały świat.
Pewnie kopią już na K2-18 b - egzoplanecie oddalonej o 124 lata świetlne od Ziemi, gdzie teleskop Webba odkrył cząsteczki węgla :P

6

Tutaj oczywiście czerwonej nie było. Czemu? Nie wiem, choć się domyślam.
#pieklorealu

16

@Roobo niech ten cyrk się już skończy.
To już jest nie tylko zenujace. To jest zwyczajnie obrzydliwe i niesprawiedliwe dla ofiary.

38

Cieszy mental chłopaków. 30 minut grania w dziesiątkę na wyjeździe i jeszcze wbilismy brameczke.

0

Chyba wygramy.
Chociaż nie takie sztuki się kładło.

1

Jprdl.
Yamal ten mecz to pod tiktoka rozgrywa ewidentnie.

1

Sędzia swój!
Sędzia swój!

4

Sędzia ma chorobę dwubiegunowa.
Co za amator xD

0

Trzeba to wygrać pomimo sędziemu.

2

To Araujo się nagral xd

1

Zaraz się okaże, że Yamal z Rafinhą mają kontuzje i stąd nieopublikowano kadry.
Tfu!
Ale to raczej niecodzienna sytuacja.
Myślałem do tej pory że to obowiazek.

0

@Piotrek1993 jakim cudem Barca miałaby 7?
Ominely mnie jakieś finały?

1

@Encore no akurat Amadeusz z predetycacja się w nogi wdupcyl więc +1.
Generalnie spoko gala.
Szkoda tylko, że te ćpuny Tyburskie znowu robią coś złego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?