0

@Kalipso jeżeli ktoś ma mieć piekło to tylko #pieklorealu
Reszta klubów po prostu miała niefart.

36

Najważniejsze, że chłopakom nic się nie stało. Groźna prowokacja, ze strony piłkarza Leganes.
btw, redaktor się chyba pomylił, bo była tu żółta dla Ramona.
#pieklorealu

0

@aspr1me przemienia się w śp. Majora Suchodolskiego i jego strusi chód boży.

2

@KamQiX nie chce wszystkiego wrzucać na raz :P
Ale z jednego meczu jest tego tyle, że można by było spokojnie artykuły na ten temat trzepać.

19

Tutaj słuszna decyzja arbitra o nieprzyznaniu rzutu rożnego dla Leganes.
Ewidentnie podkręcony strzał.
#pieklorealu

18

Tutaj jeszcze lepsze ujęcie tego jak wygląda prawdziwe #pieklorealu


3

@Eklerek Zapewne władze i służby są przygotowane na takie zdarzenia, skoro chcemy iść w kierunku "ekologii" w postaci baterii, akumulatorów i wszystkiego na prąd.

16

#pieklorealu
Rzut rożny, decydujący dla Leganes. Niestety zawodnik gospodarzy sam się sfaulował o nogi zawodnika Realu, który wszedł w niego z impetem. Dobrze, że piłkarzowi Królewskich ("L" jest nieme, a "R" jest po "Ó") nic się nie stało.

1

@Fabik87 zamiast x napisz twitter.
Ale coś jest zdupcone i czasami nie pojawia się podgląd wpisu.

26

#pieklorealu


2

@Kinginiesta nie no oczywiście. Ale nie ma tego złego...

7

@norbi77 4. #pieklorealu

1

No i dobrze ze przeszli. Im więcej męczy zagrają tym lepiej dla nas.

10

Real Madryt robi herbatę z wody po pierogach.

0

@Jackazz ale zarabialiby na akcyzie

0

@mrboom faktycznie. :)

0

@mordini123 Czyli 1/8 dopiero na początku marca zapewne.

2

@barcanawieki i pięknie. Mniejsza konkurencja dla naszych producentów :P

3

@D10SLEO Albo, że Adam w raju zrobił sobie wazektomie.
I co wtedy?

2

@Kondziubarca Tarantino by trzeba było zapytać. On lubił zawsze tworzyć alternatywne historie.

2

@Messibestplayerintheworld przyszły prezydent ma 100% racji.

9

Kolumbia w akcie desperacji chce zalegalizować kokaine.
Nic to absolutnie nie zmieni, bo już teraz wszędzie tam są dilerzy ale za to państwo zarobi niemałe pieniądze.


1

@mmaciass dzięki za oznaczenie!
Chętnie się zapoznam. Jest mowa o tym jaki jest czas zwrotu z tej inwestycji?
Budowa elektrowni atomowej i start programu trwa bardzo dużo czasu i potrzebny jest ogromny nakład finansowy.

6

@Safrani no ja mam trzecie w drodze :P

2

@Piotr,1985 A Barcelona nie miałaby takich problemów jakie ma obecnie.
Neymar zarządzany przez patrzacego na pieniądze tatusia. To nie mogło się udać.
Szkoda, mógł być wielki, a tak w wieku 31 lat w zasadzie skończył karierę.

4

@Technik 1/3 newsów na wiadomo jakiej stronie jest związana z sędziami aktualnie.

4

@Comentateiro to sie bierzcie do roboty ludzie i róbcie dzieci.

19

Ależ to było trio.
Najlepszy zawodnik w historii futbolu, najlepszy napastnik na świecie i najlepszy skrzydłowy na świecie.
Ehh. :) 10 lat temu. Czas nie płynie, czas ucieka.

0

@Tasde Ja generalnie byłem bardziej zwolennikiem Trumpa niż Harris. Ale nie jest on 100% z mojej bajki.
Co by nie było, to jestem piekielnie ciekaw w jakiej sytuacji będą Stany za rok, dwa lata.
Czy faktycznie realnie się cokolwiek dla nich zmieni w związku z problemami migracyjnymi, zaćpanym San Francisco, służbą zdrowia i ogólnie gospodarką.
Po kilku tygodniach nie ma co przesądzać o całej prezydenturze.

0

@Piatus98 musi być losowanie, żeby tłamszony Real miał najtrudniejszych rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?