5

Ja bym dał od razu 2 kartki i odjął Barcelonie minimum 10pkt w lidze. Skandal.. Republika.realmadryt.pl

0

Mnie martwi Eric na męczennika wraz z Cubą jako ubezpieczanie. Wolałbym tez Bernala za Gaviego i ciekaw jestem czy Rash zagra na LW czy na pozycji Yamala jak ostatnio

1

Dzisiaj zmarl ojciec Flicka :(

0

@ZuczekFCB1899 zmienili po chwili. Zobacz ze ludzie tez pisali komenty pod skladem

0

@LukaszFan był na stronie głównej podany w newsie. Już zmienili

1

Pisaliście, że Mbappe nie leci do Barcelony a jest w podstawie na mecz. O co kaman?

0

Mbappe dziś zagra? Na flashscore jest info, że nie zagra z powodu kontuzji, a w przewidywanych składach Asa itd jest desygnowany do gry

0

Alvarez, Barcola, Bastoni, Bernardo Silva .. ciekawe kto jeszcze. Dobrze, że marzenia nic nie kosztują bo jak przyjedzie choćby Silva za darmo to juz będzie sukces

0

Jak przegramy dzis i za tydzien zacznie sie robic nerwowo

5

Nie stać nas na kolejny mega drogi transfer z Atletico. Poszukajmy dobrych graczy na rynku podobnie jak PSG skupuje młodych graczy z Ligue1, a Bayern z Bundesligi. My wiecznie szukamy Nazwisk przez duże N. Obecnie taki Bayern czy PSG mają składy na lata. PSG wczoraj wystawiło drugi najmłodszy skład w LM, a my chcemy dalej grać bez obrony, za to cały budżet transferowy (którego nie mamy?) wydać na Alvareza.

42

Skurcze bramkarza...szkoda, że nie wpadliśmy na to rok temu w końcówce z Interem

2

@liberoFCB to czego mu brakuje to czas na boisku i ogranie. Pedri czy nawet Raphinia jak wracają po kontuzji to z 2-3 mecze budują formę i grają słabo. Roony nie ma szans zbudować formy. W pierwszej cześci sezonu miał przekonujące mecze, po czym został zabetonowany na kolejne pół roku

0

Mnie zastanawia jak oni wplacają 5mln w niedziele kiedy nie są księgowane przelewy. Blik?

0

@michal26 to nie jest 9pkt przewagi tylko defacto 8 bo przy stracie 9 pkt i nie pokonaniu realu u siebie to real wezmie majstra

2

@partymaker to sie zaczelo od fatalnego zagrania Balde

2

Chciałbym zobaczyć Cancelo na skrzydle i Garcie na CB, pewnie sie skonczy Cancelo na LB i Garcia w środku

1

Pewnie taki będzie za darmo jak Mbappe. Za darmo + bonus 200mln

1

Najpierw wygramy kilka kolejnych meczów i zagwarantujmy sobie mistrzostwo. 9pkt, mając w dodatku na horyzoncie mecz z Realem i przegraną z nimi na ich stadionie daje nam zapas 2 przegranych i 1 remisu w 7 kolejkach. Przy takiej samej ilosci punktów to prześcieradła biorą majstra o ile z nimi nie wygramy u siebie.

4

Tomaszewski powinien mieć zakaz wypowiedzi publicznych. Typowi się odkleiło już wiele lat temu

7

Tyle lat ich ciągnęli za uszy w LM, tutaj sędziowie też dali wiele od siebie (karny na Olise w pierwszym meczu, wolny z kapelusza przy golu Gulera, gol po faulu Rudigera), a ten się uczepił o żółtą kartę, którą sędzia MÓGŁ dać zgodnie z obowiązującymi przepisami. Straszny płaczek. Niech popatrzy jak nas okradają co mecz...

4

@norbi77 dokładnie. Odpaliłem mecz i to była moja pierwsza myśl. Szkoda ze technologia nie pozwala jeszcze na wybór kamery z poziomu pilota. Może za kilka lat

5

Moim zdaniem Barca powinna w okienku letnim spróbiwać sprzedać De Jonga za dobry hajs jak ktoś się znajdzie bo w pomocy mam ciasnoz a kasa się przyda na wzmocnienie innych pól

0

@Messi96_96 takie mecze pokazują, że LM wygrywa się sędzią

6

Gol Gulera z wolnego widmo. Gol Mbappe po wcześniejszym faulu na zawodniku Bayernu. Ok , sędzia nie mógł wedle przepisów cofnąć akcji już po golu bo Kane przyjmował piłkę, ale tan powinien być po prostu faul i akcji by nie było.

0

@alone49 z drugiej strony Sorloth upadł po tym jak sam siebie kopnął w nogę. Serio Garcia jest tak silny żeby jedną ręką powalić 2m gościa o atletycznej budowie? Nawet przyjmując, że lekko trącił jego nogę to i tak upadek bezpośrednio spowodował nam norweg lebiega.
Na vinim takie popchnięcie to w 99% faul...

0

@alone49 nie ma kontrowersji? 0 kartek po takich faulach jak wczoraj? W pierwszy meczu Koke kopie Yamala bez piłki mając żółtą kartę. Jakby nie miał żółtej, to by bankowo dostał, a jak ma to już nie jest faul na żółtą? Ateltico by grało od 30 minuty na CN w 10. To myślisz nie zmieniłoby obrazu dwumeczu?

0

@alone49 lekko? 2 ręce na jego plecach + od przodu bodajże Koke ciągnący go. Zobacz powtórki z różnych kamer. W środku boiska byłby to ewidentny faul ale w polu karnym już nie. To jak u nas w kraju, zabijesz kogoś celowo samochodem, masz max 8 lat, zastrzelisz to dożywocie. Niby efekt finalny jest ten sam a kara całkiem inna.

0

@ranger3120 gdyby Fermin to trafił... możemy tylko gdybać

1

@urbipl w dzieciństwie bił sie o wodę przy źródełku to skąd ma wiedzieć o szklankach

0

A tak z ciekawości.. ciekawe jaki był kurs przed meczem, że kotletico nie dostanie żadnej żõłtej kartki. To jest niespotykane.
Druga sprawa to ten cały Alvarez to przereklamowany. Szukajmy młodych utalentowanych grajków chociaż znając szwagrów, kupią Bastoniego za 60mln, Rasha za 30, przedłużą Roberta i po transferach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?