jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powiem Wam, że wkurza mnie że real dostaje karne kapelusza ale on po prostu bywa w polu karnym przeciwnika a my nie. Ta gra obronna na 40m to dawanie szans nawet druzynom z dołu tabeli
0
Real by za taki upadek jak Yamala karnego dostał
2
Mnie LaLiga juz nie ekscytuje. Finalne wyniki już są ustalone we władzach La Liga i za sędziowskim stolikiem. Takiej ilosci karnych w jednym sezonie gdzie większość to drukarnia świat nie widział nawet przed erą var, który powstał po to aby łatwiej było ustawiać wyniki
0
@kch no tak, okradają nas ale co tam, nic nie róbmy.
0
@Zielony55 w moemncie nie uznania bramki Atletico powinno już grać dawno w 10. Połącz gre w 10 + uznanego gola. Latwiej gonic 1 czy 2:4 niz 0:4. Każdy detal się liczy
1
Serio wierzycie, że my coś jeszcze ugramy? Ja bym nawet jak wróci Pedri i Rapha oszczędzał ich na La Ligę i LM. Ten temat jest już zamknięty. Nie zagramy na 0 z tyłu i nie wygramy 5 bramkami. To taki mokry sen kibica ale to jest nie możliwe w obecnej dyspozycji jak każda piłka na nasze połowie to jest 30% szans na gola przeciwnika
1
@JimMorrisonFCB mnie bawi Balde, który zagrywa do środka i leci do ataku nawet się nie oglądając gdzie piłka. Momentami grał wyżej niż Ferran, Balde który nie daje w ataku zupełnie nic, żadnych liczb. Za każda akcja bramkowa szła jego stroną.
Po co on się tam pcha? Dla mnie grając z Balde i Lewym gramy w 9. Doliczając Cubarsiego i Kounde, który sam nie wie gdzie jest i o co w ogóle chodzi przez 30min meczu to ciężko nam będzie
1
@Jordi10 bzdura. Z obecną obroną nie wygramy z +5 bramkami. Atletico na pewno strzeli. Mają świetne kontry, a my beznadziejną obronę
0
Były jakieś wypowiedzi po meczu? Już mówili, że wrócą silniejsi? Że wyciągną wnioski? Na poważnie to dwumecz jest już przegrany. Skupmy się na lidze żeby ona nie odjechała chociaż. Można się czarować ale nie strzelimy 4 goli bez straty choćby 1 z taką obroną jaką mamy, a właściwie jakiej nie mamy. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim wygramy coś w europie. Tu cała obrona jest do zaorania bez wyjątków. Eric to może z ławki do pomocy wchodzić, a nie grac w obronie. Balde to nie piłkarz na Barcę, to samo Cubarsi. Kounde wiecznie głową nie dojeżdża.
40
Myślę, że za to zagranie należy się karny dla realu madryt w najbliższej kolejce la liga
0
Już od 2 lat piszę, że Balde jest beznadziejny. On nie daje totalnie.nic w ataku ani w obronie
0
Szczerze to się zanosiło od dawna na taki wpie. Nasza obrona to pozoranci. Piękna gra Atleti. Znowu jak z Chelsea. Ktoś zagra mocno fizycznie i kwiczymy. Cubarsi, Eric, Balde i Kounde bez formy. To nawet na papierze brzmi smiesznie. Tu sie skonczy z 6:0. Na rewanz niech Barca B wyjdzie
1
Koke to powinien miec juz 2 zolte
0
Byle drużyna dużo biegająca i nie istniejemy
0
Nieźle, kupili tego Lookmana i typ z marszu wszedł do składu. U nas wiecznie opowieści jak zawodnik potrzebuje miesięcy aklimatyzacji
3
Nudny ten temat Alvareza. Nic wielkiego nie gra w 3 drużynie La Liga jeżeli chodzi o potencjał. Jak mamy za niego wypruć żyły i spłacać długi kolejne 10 lat to nie ma co.
0
Ważne, że się drogo sprzedał. Reszta się nie liczy. Wszystkiego najgorszego dro
12
@speedweed oni dopiero wejdą do gry jak w jakimś meczu będą karne
0
Byle nie Atletico
0
Niby Rashford liczby ma ale jego gra irytuje. Do tego nie potrafi wykorzystać sytuacji sam na sam. Przypomina starego Dembele tylko w gorszym wydaniu. Brak myślenia i złe decyzje.
0
@Pawel13sz w wieku 18 lat? Busi?
20
W meczach realu prostują rękę przed siebie w celu pokazania karnego jeszcze zanim Mbappe zacznie nurokować. Takie odruchy.
2
Jak dla mnie powinniśmy grać z Olmo na fałszywej 9 i za jego plecami z Ferminem jak w 1 połowie z RSSS. Tam zabrakło szczęścia ale piłka chodziła jak głupia. Fermin ma ciąg na bramkę, a Olmo genialne podania i strzały oraz obaj potrafią się zabrać z piłką. Lewy to już może piłki podawać, a Ferran to nie jest typowy ST chociaż liczby go bronią w tym sezonie. Brakuje małej gry w środku pola. Każda akcja opiera się zagraniem na prawo do Yamala jak w meczach za czasów Leo. Znowu taki Nuno Mendes go wyłączy i nie istniejemy w ataku. Flick powinien się skupić na doszlifowaniu szybkiej klepki w rozegraniu, a nie holowanie piłki co akcja.
0
@tbas on ma 193cm wzrostu to jak ma wyglądać lekko?
2
@Chudini123 niech on już lepiej nic nir pokazuje ale zagra mecz na 0 z przodu i bez czerwa
0
Świetna opcja takie transfery. Trenerzy mogą się przyjrzeć zawodnikom z bliska i ocenić ich mocne i słabe strony. Lepsze to niż wywalanie po kilkadziesiąt mln na niewypały i oddawanie ich za darmo
1
Najpiękniejsze jest to ile było narzekania na stronie białych, że negeira pomaga Barcy jak sędzia doliczył 9 min w meczu z sociedad, gdzie varował czerwo, padły 2 gole, była kontuzja zawodnika RSSS, którego opatrywali i znosili 5min itd. Tutaj gra stosunkowo płynna bez varu i 9 min i "powinno być więcej bo tamci wolno wznawiali grę od bramki".
0
@slayer klikalność na tej stronie i zbudzenie dyskusji
0
@Stinger_ w razie potrzeby ten mecz i 110 min by trwal. Od 90 gralismy do karnego dla realu :)
1
@gaucho104 Za kilka lat jak w końcu, któryś z sędziów lub z władz La Liga zacznie śpiewać, to się okaże, że Negeira przy tym co robi real to był pikuś