11

Taka nasza telewizja republika

1

Hahhaha przedłużył o 6 min a skończył wcześniej. Tamci grali na czas a on zamiast doliczyć odejmuje :)

0

Atletico gra tak aby ich nie skrzywdzić

4

To podcięcie Yamala to byłby 200% faul dla realu

1

Najlepszy zawodnik oddajacy poziom realu to bylby mix rudigera i viniciusa

2

Niech go zabierają

2

@Czyhrynski Olmo za Lewego. Fermin wykreował karnego i jednego z goli

0

@macio_944 Fermina? To on wyszedł na piłkę od Yamala i grał do Raphy. Miał sporo odbiorów piłki, gra niezle

0

Ale ten taniec bez sensu, śmiejemy się z męczennika a robimy to samo

1

Gościu ma 61 lat, wcale mu się nie dziwię. Do końca życia za zarobiony hajs przeżyje spokojnie na wysokim poziomie, a ten stres i rozłąka z rodziną nie jest dla każdego.

1

Mogło by być obok na tej piłce zdjęcie Viniego. Byłoby wiadomo, w które miejsce kopać piłkę.

0

Po wywiadzie Laporty już wiadomo, że nic się nie zmieni, chyba że na gorsze. Lewy i Ferran zostają bo według niego pozycja 9 jest świetnie obsadzona. Cały dostępny w lato budżet pójdzie na Rashforda co kopie się po czole. Jedyna nadzieja to jakieś kolejne perełki z rezerw.

1

"Nowa "diewiątka"? Z Ferranem i Lewandowskim ta pozycja jest obsadzona". Panie Laporta, litości. Gramy bez napastnika i cały piłkarski świat to widzi. Może z perspektywy stadionu ma jakiś zaburzony obraz na murawę.

0

@Jaan11 co w nim dyskusyjnego? Typ zostaje minięty i zostawia rękę na ziemi za sobą, która blokuje możliwość dryblingu podbijając piłkę. Nie ma tu żadnych wątpliwosci

0

@Arcybiskup z Atalantą co gra piach? Co Ty porównujesz. Drużynę mocno fizyczną z BPL i Atalantę co z Sassuolo wygrać nie umie

3

Ktoś mi wyjaśni dlaczego wjechanie w nogi zawodnika Celty przed golem na 1:2 to nie byl faul? Archivo var tak twierdzi a dla mnie to faul na żółtą kartke, przynajmniej tak do tej pory było gdy zagrywał tak gracz Barcy. Zawodnik realu ewidentnie unosi nogę podczas wślizgu czym wytąca z biegu zawodnika Celty powodując jego upadek.

1

Cancelo może zostać zarejestrowany do tej fazy pucharowej LM?

0

@BORO_12 po meczu z Atletico gdzie Cancelo zagrał koncert w porównaniu z Balde piszesz o mocnym zespole? Czyli Atletico to spadkowicze? Balde jest beznadziejny i to nie podlega żadnej dyskusji. Cancelo nigdy nie był szczególnie dobry w obronie ale daje dużo więcej w ataku niż Kounde i Balde razem wzięci. Gosciu ma bardzo dobrą technikę i obie nogi. Prowadzi piłkę krótko. Drybling Balde to jakiś bieg slalomem paralityka. Piłka 2m przed nim i wiadomo, ze zagra lewą nogą i w 99% przypadków do tyłu.

1

@draxidox u nas kary to są jak ktoś ma nieważną pieczątkę w legitymacji, a nie za takie wybryki. Swoją drogą co te bydło ma w głowach, raczej pusto.

11

On mówił o stylu gry realu, a go ukarali

9

Napoleońska uroda tych Paryżan

1

@DAM1ANOo niby tak ale przy ilościach sytuacji i okazji jakie stwarzamy i ilości zagrywanych piłek w pole karne, gorszych liczb niż Lewy w tym sezonie nie wykręci

0

Taki news żeby pismaki miały o czym pisać. Nie ma szans żeby Man City go oddał zresztą nie stać nas.

3

Z tym zawieszeniem Prestianniego to trochę żart. Akurat na rewanż. W kolejnej fazie LM, zawodnik przeciwników powinien zgłosić do sędziego, że Mbappe i Vini mõwili do niego "białasie". Ciekawe czy by ich uefa prewencyjnie zawiesiła na rewanż. Obrzydliwy klub z układami u sędziõw. Jak kiedyś ktoś zacznie sypać to Pereza przed więzieniem tylko zaawansowany wiek uratuje.

2

@jackoFR Balde nawet z drużynami z dołu tabeli wygląda fatalnie. Miła odmiana dzisiejsza gra naszego LB

0

Sprzedać i zapomnieć

0

@tomek8756 prawdziwy kapitan. Oddaje charakter tego klubu wraz z viniciusem

0

@Tridente2015 co za bzdury. Gramy źle ale to nie znaczy, że mają gwizdać w naszych meczach wbrew przepisom. Rok temu nakładka była nakładką i anulowali nam gola. Wczoraj ten sam sędzia, sytuacja bardziej ewidentna i nie podszedł do monitora nawet

14

Ja uważam, że Balde jest bardzo słabym LB. Zatrzymał się ewidentnie w rozwoju i poza prędkością (chociaż Guliano Simeone go wyjasnił) nie oferuje nic. Wiecznie wybiega do ataku, w którym nie daje zupełnie nic zostawiając autostradę po swojej stronie, a następnie wraca truchtem. Widać też, że z myśleniem u niego ciężko. Wczoraj jak tylko wszedł podał do przeciwników i mógł paść gol bo poszła kontra. Przy golu na 2:1 też był zamieszany w tej akcji. Praktycznie w każdym meczu Yamal się męczy na LB przeciwnika, a Balde to byle nurek objedzie z końca tabeli

1

@Sergio_Devils tutaj Bernal i Casado byliby lepszą opcją na zabezpieczenie tyłów. Nasza obrona swoją drogą jest fatalna. To co zagral Balde po wejsciu na boisko to jakis zart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?