0

@betonito my po nikogo nie ciśniemybo nie mamy hajsu. To plotki gazet

3

Nie mamy transferów a Flick osiągnął w ostatnim sezonie 200% tego co powinien z tym składem, a w dodatku straciliśmy Inigo. On by tego Simeone nie przepuścił, nie pobiegłby kryć Cancelo zamiast polecieć w kierunku Simeone jak Martin. Druga sprawa to mamy mega pecha, że wypadł Rapha, który ile dla nas znaczy pokazał choćby mecz z Newcastle gdzie był zamieszany w 5 z 7 bramek

2

Ja to sie obawiam weekendu. Atletico swoj mecz zagra rezerwami bo nie grają o nic. My zagramy z rzeźnikami z Espanyolu, którzy będą gryźli trawę. Cieżka decyzja Flicka czy dać odpocząc naszym licząc się ze stratą punktów czy postawić wszystko na ligę gdy ewentualny awans w LM odjechał daleko. Najgorszh wariant to zagranie podstawą i porażka. Nie mamy kim rotować bo jeszcze Pedri raczej wypada na weekend a moze i na rewanz

2

@Comentateiro jakby wczorak Bayern sie nie bawił to by tam z 5 bramek wrzucił. Do tego nie sorawdzony karny na Olise. Ile ja takich karniakow dla Realj w Lm widzialem..

1

@Veysel a my obronę sklejoną z zawodnika na poziomie rezerw i Cubarsiego z imponującym 182cm wzrostu i budową ciała 19 latka bez siłowni

1

Komentarz usunięty

1

Strasznie sie wku ale w sumie i tak my nie mamy tak patrząc uczciwie wygrać tej LM. Nie mają jej rõwnież materace. Flick jedzie 2 sezon bez tranaferów jakie potrzebuje. Deco będzie kupował Rasha i przedłużał Lewgo nie po to żeby Barca miała się dobrze a po to aby zgarnąć prowizję. Przykre to, że jesteśmy tak biedni i jednocześnie rozkradani.

2

@Roobo oczywiście. Zobacz ich ławkę. Może jak u nas wszyscy zdrowi i w formie wyjściową 11 mamy lepszą ale brak ławki

1

@Encore Ołłowski madryciak niech siedzi cicho

0

Moim zdaniem Flick powinien wystawić na LW Cancelo na rewanż. Jest zdecydowanie groźniejszy na skrzydle niż Rashford. Może pomagać też w obronie. Dać mu 60min zeby latał na pełnej...

0

@robsesh Martin to nigdy nie powinien grac na CB. To jest kiep na poziomie Balde. A Cubarsi sorry ale z tymi warunkami fizycznymi też sie nie nadaje

0

@jaras121 on z żewłakowem niech porozmawia. Ten sam poziom dna

0

@Technik obejrzyj powtórki. Gerrard Martin miał obowiązek przejąć simeone bo miał bliżej do piłki a pobiegł kryć Cancelo ch wie po co. A Cuba byl spoźniony i fakt ze dal sie nabrac bo tamten biegl zostawiajac nogi dalego z tylu. Szkoła tatusia

6

@Coveta wracaj na strone białych

1

@July_6_BcN Pedri od około miesiąca gra fatalnie. Zobacz jego poprzednie mecze. Bernala brakuje

56

@ShawnC a kogo miał wpuścić? Aguero, Eto i Messi mielk dziś wolne

0

@ProMILs nie nam tylko sedzia robil wszystko zeby ich nie osłabic. Sam koke powinien wyleciec za czerwo

7

Pytanie jakim cudem Koke nie dostal drugiej żółtej? To tylko sędzia wie i tan co robił przelew przed meczem. Czerwo też fajne. Typ zostawia noge, piłka leci mu w plecy. Jest duża szansa ze nawet by jej nie opanował. Szkoda

1

@betonito to nie jest perspektywiczny napastnik dla Barcelony

0

@vangoor Kane raczej nie zagra. Jest po kontuzji i dopiero na rewanż wróci pewnie

1

Jakie prognozy na dziś? Co się odmadrytuje? Jakiś mecz życia któregoś grajka Realu? Nauer sobie wrzuci piłkę za kołnierz? Penalti z kapelusza? Niezasłużona czerwona kartka dla jednego z graczy Bayernu? Czy marnowane 100% sytuacje Bayernu i gol Realu w 90+ minucie? Jak Real gra w LM bankowo coś się z tego wylosuje, a nawet kilka opcji na raz jest możliwych, żeby nie powiedzieć.... REALnych

0

@tbas obecnie nie stać mnie na Fiata 126p w dobrym stanie :) Muszę pozostać przy mojej Skodzie Superb

1

Rozumiem emocje i jego ambicje ale nie cieszyć się z gola drużyny w tak ważnym meczu? Ego ponad drużynę.. już kilku takich było w footballu i wiemy jak skończyli. Najgorzej, że teraz Katar ma swoje problemy związane z wojną i kasa nie płynie strumieniami i nie wiem czy będzie w stanie PSG pokryć klauzulę.
Nikt nie jest ważniejszy od klubu, nikt... choćby nie wiem jak dobry. Albo to zrozumie albo skończy jak jeden z wielu.

0

Jak dla mnie to powinniśmy pogonić 4-5 zawodników.

0

@Oskar28 Zmiennika za Pedriego w postaci Silvy? My ledwo zapinamy budżet. W Man City raczej nie gra za drobne i nie każdy przyjdzie do nas za pół darmo bo jesteśmy Barca.

22

Nie wiem nad czym tu debata w komentarzach. W żadnym momencie intencją Martina nie był atak na nogi zawodnika Atletico. Patrzył i atakował piłkę, którą skutecznie wybił, a za nią były nogi zawodnika Atletico. Tu nie było nadmiernej ostrości czy złośliwości. Co miał zrobić po kopnieciu piłki? Zatrzymać swoją nogę wbrew fizyce? Odpowiadając na pytanie, ktõre się pojawi to tak, nawet gdyby Rudiger tak zagrał, uważam że to nie jest czerwo. Bądźmy poważni bo niektórzy wpadają w absurd.

0

@Barca_Big_Moment a Flick już wie że chce tych Norwegów?

4

Jak dla mnie Balde jest beznadziejny. Nie ma nic co miałoby świadczyć, że jest chociaż w top20 najlepszych bocznych obrońców na świecie. Cancelo w defensywie orłem nie jest ale ja bym go wyprõbował jako LM pod nieobecność Raphy.

0

Nie wiem po co te emocje. Nawet gdybyśmy awansowali to później będzie mecz rozpoczęcia, mecz o wszystko, mecz o honor. Niesamowite, że nie ma u nas 11 kopaczy w niemal 38mln narodzie

0

Ja jestem ciekaw jakby wyglądał Cancelo na LW zamiast na LB. W obronie radzi sobie słabo ale dryblować potrafi, strzelać potrafi, pograć z klepki nie jest mu obce. Może on powinien być zmiennikiem Raphini, a nie Balde. Za 10 baniek bym brał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?