1

@noface Też już nie powiem złego słowa na niego. Pomyśleć że za czasów Xaviego klnęło się na niego co drugie zagranie. Niesamowitą metamorfozę przeszedł ten chłopak.

0

@Criss18Barca Faktycznie, oszałamiajace liczby

10

Rapha cały czas na stojaco. Kocham gościa

0

Chciałem pisać że Olmo dawno urazu nie miał

1

Teraz wiem jak się czują kibice Realu kiedy bramkarz im ratuje mecze

2

Już myślałem że czerwień dla Raphy

0

Jestem ciekawy ile kilometrów przebiegł Raphinha w tej 1 połowie

13

Duży test dla Bernala

0

@Borry to dlaczego gra +/- 20 minut?

1

@Roobo Mogą przegrac byle znowu Real wyeliminowali

0

9,60 na PSV. Promocja

0

Ależ akcja Bayernu Każde zagranie idealne. Lepiej się tego nie dało zagrać.

22


Wypychałem go z klubu, a teraz jest moim ulubionym zawodnikiem tej drużyny. To ile chłopak zostawia serducha dla tych barw jest niepojęte. Dobrze, że wrocił.

3

Footroll w szlafroczku po wczorajszym meczu szukający pozytywów troszkę poprawia humor

0

16 punktów ostatnio dawało ósemkę. Jest jeszcze szansa

0

No nic. Czekają nas baraże

0

Balde jako jedyny doleciał do Londynu

1

Balde chyba dzisiaj najlepszy, ale powiedzmy sobie szczerzy poprzeczka nie jest postawiona wysoko

0

Fermin też dzisiaj słabiutko

0

Yamal chłopie obudź się

3

De Jong dzisiaj katastrofa

0

Ale grad goli dzisiaj

10

Ze Szczesnym by to była bramka

3

Cytujac klasyka "Po co oni wygrywali z tym Liverpoolem"

0

@cules100pro i tak City by popsuło wychodząc takim składem. Przynajmniej w spokoju można oglądać

1

Mam nadzieję że odbije sie czkawką to rotowanie City

0

Coś śmierdziała mi dzisiaj ta Galata. Wszyscy jak jeden mąż na nią stawiali po dobrym kursie

0

@mrboom oj to po co ta wzmianka o oddziale zamkniętym ;) Coś kręcicie mi tutaj, bo 3 brameczki Fermina to sobie każdy tutaj życzy

0

@mrboom @lajcior co tam było?

7

Chciałbym dzisiaj zobaczyć Fermina strzelającego bramkę i całującego herb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?