kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fermin jest kotem
0
Co on krzyczy z tych trybun?
1
Haha ten placek. Piękna sprawa
4
Brawo Panie Tomku. Nie zawiodłem się. Cwiąki chyba czyta komentarze na La Rambli bo połowa użytkowników podsuwała mu taki tytuł odcinka, łącznie ze mną.
0
@MOLESTA No po klasyku nie skłamał
0
@norbi77 w którym momencie?
13
Ankara Micky Van De Ven
0
@Barca_bwo akurat w drugiej połowie zagrał dobrze
5
Tomek już ma gotowy tytuł na jutro.
"Real Madryt zdeklasowany
- Wielopłaszczyznowy triumf Arne Slota"
0
Ale Royale Union miało setkę w ostatniej minucie na remis w meczu z Atleti
Edit: i Atletico zamyka ma 3-1
0
To była klasyczna akcja Mbappe na karnego
3
Vinicius gra totalny piach w 2 połowie. Dobrze że odwalił szopkę w klasyku bo teraz Xabi się go boi zmienić i Real gra bez lewego skrzydła
1
Bellingham został ewidentnie
0
Najmniejszy na boisku z główki
5
Czym to się rożniło od wejścia Diaza?
2
Nie on jest niemożliwy po prostu
4
W Hiszpanii jest to karny dla Realu
3
@blakkudium Marquinhos nie grał z nami może dlatego
2
Brakowało tylko po tym Varze żeby wskazał na jedenastkę dla Realu
0
Courtois jaki to jest kot
0
@TR3YWAY może Ferran to pisał
0
Jak Ferran mówi że ten mecz przypominał Barce z zeszłego sezonu to jestem ciekawy co powie po meczu z Celtą jak zagramy podobnie
1
@Barceloniarz987 Olmo w takiej formie jak sprzed kontuzji to nie powinien wąchać murawy w ogóle a wy go pchacie do 1 składu
0
@Tridente2015 tak, wymień drugą
1
@misterio już z Celtą będą ciężary
5
Jedna akcja wyszła Rashfordowi i cyk MVP
1
Super to Dro zrobił
0
Za późno te zmiany zdecydowanie. Szkoda
0
Kolejny mecz do zapomnienia Lamine, ale nie zapominajmy, że cały czas gra z urazem
8
Lamine kolejny słaby mecz