1

Fermin jest kotem

0

Co on krzyczy z tych trybun?

1

Haha ten placek. Piękna sprawa

4

Brawo Panie Tomku. Nie zawiodłem się. Cwiąki chyba czyta komentarze na La Rambli bo połowa użytkowników podsuwała mu taki tytuł odcinka, łącznie ze mną.

0

@MOLESTA No po klasyku nie skłamał

0

@norbi77 w którym momencie?

13


Ankara Micky Van De Ven

0

@Barca_bwo akurat w drugiej połowie zagrał dobrze

5

Tomek już ma gotowy tytuł na jutro.
"Real Madryt zdeklasowany
- Wielopłaszczyznowy triumf Arne Slota"

0

Ale Royale Union miało setkę w ostatniej minucie na remis w meczu z Atleti
Edit: i Atletico zamyka ma 3-1

0

To była klasyczna akcja Mbappe na karnego

3

Vinicius gra totalny piach w 2 połowie. Dobrze że odwalił szopkę w klasyku bo teraz Xabi się go boi zmienić i Real gra bez lewego skrzydła

1

Bellingham został ewidentnie

0

Najmniejszy na boisku z główki

5

Czym to się rożniło od wejścia Diaza?

2

Nie on jest niemożliwy po prostu

4

W Hiszpanii jest to karny dla Realu

3

@blakkudium Marquinhos nie grał z nami może dlatego

2

Brakowało tylko po tym Varze żeby wskazał na jedenastkę dla Realu

0

Courtois jaki to jest kot

0

@TR3YWAY może Ferran to pisał

0

Jak Ferran mówi że ten mecz przypominał Barce z zeszłego sezonu to jestem ciekawy co powie po meczu z Celtą jak zagramy podobnie

1

@Barceloniarz987 Olmo w takiej formie jak sprzed kontuzji to nie powinien wąchać murawy w ogóle a wy go pchacie do 1 składu

0

@Tridente2015 tak, wymień drugą

1

@misterio już z Celtą będą ciężary

5

Jedna akcja wyszła Rashfordowi i cyk MVP

1

Super to Dro zrobił

0

Za późno te zmiany zdecydowanie. Szkoda

0

Kolejny mecz do zapomnienia Lamine, ale nie zapominajmy, że cały czas gra z urazem

8

Lamine kolejny słaby mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?