kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Druga setka Elche
1
Męczenik jakiś niemrawy dzisiaj
2
Richarlison ściagał koszulkę po golu?
0
@Who_you_mam oby do kwietnia taka forma, potem może odpalać
1
W NBA cofnęliśmy się do 2018 roku. Harden w formie mutant
4
@Popitek12 do kogo pijesz?
3
@severius nie wiem jak w drugiej połowie, ale w 1 połowie był kapitalny, napędzał praktycznie każdą akcję Barcelony
5
@blakkudium nigdy się nie znudzi
10
Martin zakładający ze swobodą dziurkę na koniec meczu jest idealnym podsumowaniem postępu jaki ten chłopak zrobił
2
Dwie bramki na konto Simona
3
Dysproporcja formy Fermina i Olmo to jest przepaść
0
Olmo do zmiany w przerwie. Nie zamknie mi nawet ust jak zdobędzie bramkę. Gość jest po prostu fatalny.
2
Gdzie tutaj był faul??
1
Było dużo słabych meczów Olmo, ale śmiem twierdzić że ten jest do tej pory najgorszym występem Hiszpana w barwach Barcelony
2
"Na Olmo szkoda prądu" cytując klasyka
2
Eric jest genialny
0
Odnotujmy dobre zagranie Kounde
2
To była setka dla Bilbao
0
Fermin gra bardzo dobry mecz jak na razie
0
Kounde to jest w tej chwili poziom Elche
3
"Messi Messi" na trybunach
7
Będziemy o tym swoim dzieciom opowiadać że Polak rodak strzelił pierwszego gola na nowym Camp Nou
2
El Capitano z golem
4
Nawet hymn na nowym Camp Nou brzmi bardziej efektowniej
1
16:15 a oni dalej w tunelu
1
Łezka się w oku kręci. Ponad dwa lata temu miałem przyjemność z trybun pożegnać stare Camp Nou, a już dzisiaj otwieramy nowy rozdział i wracamy do naszej świątyni. Dzisiaj przed telewizorem, ale emocje równie silne.
18
Ależ się prezentuje.
6
Ale będzie miał jutro symfonię od kibiców Barcelony
0
@mordini123 w co? ...
1
Ohoo zaczyna się