1

Druga setka Elche

1

Męczenik jakiś niemrawy dzisiaj

2

Richarlison ściagał koszulkę po golu?

0

@Who_you_mam oby do kwietnia taka forma, potem może odpalać

1


W NBA cofnęliśmy się do 2018 roku. Harden w formie mutant

4

@Popitek12 do kogo pijesz?

3

@severius nie wiem jak w drugiej połowie, ale w 1 połowie był kapitalny, napędzał praktycznie każdą akcję Barcelony

5

@blakkudium nigdy się nie znudzi

10

Martin zakładający ze swobodą dziurkę na koniec meczu jest idealnym podsumowaniem postępu jaki ten chłopak zrobił

2

Dwie bramki na konto Simona

3

Dysproporcja formy Fermina i Olmo to jest przepaść

0

Olmo do zmiany w przerwie. Nie zamknie mi nawet ust jak zdobędzie bramkę. Gość jest po prostu fatalny.

2

Gdzie tutaj był faul??

1

Było dużo słabych meczów Olmo, ale śmiem twierdzić że ten jest do tej pory najgorszym występem Hiszpana w barwach Barcelony

2

"Na Olmo szkoda prądu" cytując klasyka

2

Eric jest genialny

0

Odnotujmy dobre zagranie Kounde

2

To była setka dla Bilbao

0

Fermin gra bardzo dobry mecz jak na razie

0

Kounde to jest w tej chwili poziom Elche

3

"Messi Messi" na trybunach

7

Będziemy o tym swoim dzieciom opowiadać że Polak rodak strzelił pierwszego gola na nowym Camp Nou

2

El Capitano z golem

4

Nawet hymn na nowym Camp Nou brzmi bardziej efektowniej

1

16:15 a oni dalej w tunelu

1

Łezka się w oku kręci. Ponad dwa lata temu miałem przyjemność z trybun pożegnać stare Camp Nou, a już dzisiaj otwieramy nowy rozdział i wracamy do naszej świątyni. Dzisiaj przed telewizorem, ale emocje równie silne.

18


Ależ się prezentuje.

6

Ale będzie miał jutro symfonię od kibiców Barcelony

0

@mordini123 w co? ...

1

Ohoo zaczyna się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?