kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Ależ się prezentuje.
6
Ale będzie miał jutro symfonię od kibiców Barcelony
0
@mordini123 w co? ...
1
Ohoo zaczyna się
2
@LionelM95 Za zwycięstwo swojej ogórkowej grupy w Lidze Narodów
4
Ale brednie. Byłem na Camp Nou na meczu z Mallorcą i nie zauważyłem żeby Lewy miał zabronione zdobycie bramki. Co więcej był bardzo aktywny i pare razy był blisko zdobycia bramki. Fenomenalny strzał z wolnego który zatrzymał się na spojeniu bramki i także cudowna przewrotka która o centymetry minęła bramkę Mallorci. W życiu bym nie powiedział, że Robert miał w tym meczu za zadanie nie strzelić bramki. Kolejne wysrywy dziennikarzy..
7
Haiti i Curacao jadą na Mistrzostwa Świata
0
@Hosh do Polski też
5
W tej chwili mamy 1 koszyk
6
Doku do dwóch bramek dorzuca asystę. Belgia prowadzi już 6-0
1
Ale Danii może się odbić czkawka ten remis u siebie z Białorusią
0
@kubix05 chore w ogórkowej grupie C, dlatego eleminacje mogli sobie odpuścić
0
Dlaczego Szwecja będzie grała w barażach?
1
Zalewski nie zagra w 1 meczu barazy ekstra
1
@SmoothCriminal przecież na sobotę większość wraca
13
Wyobrażcie sobie, że za 7 miesięcy o tej porze będziecie się delektować meczem Surinamu z Uzbekistanem na Mistrzostwach Świata
2
https://x.com/Dyspozytura_T/status/1990011232473276690
Detonacja torowiska w Mazowieckim. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
3
Kolejny kapitalny występ Doku. Skrzydłowy w najlepszej formie w tym momencie?
11
Kolejny kosmiczny występ Stefka. Zdrowy to on nie jest
Wpadały nawet takie rzuty
8
Teraz by się Anka przydała
3
Było "niestety"?
1
Cisniemy Holandie. Przecieram oczy
0
@mordini123 kto pierwszą?
0
@Bananowysong Ależ to delikatnie ująłeś
2
Trochę hipokryzji z naszej strony zauważam. Komentarze gdy Courtois i Valverde z urazami wykluczającymi ich z kazdy - "Mam nadzieję że karma wróci", "Oby piłkarcy Bogowie w końcu odpłacili im za te kombinowanie"
Komentarze gdy Lamine zwolniony z kadry "Dobrze tak Łysemu", "Ale to rozegraliśmy","Barca wyjaśnie repke"
1
@VegetaPolska dlaczego "oby Vini? To on tam jest głównym problemem, póki on jest w Realu będzie kwas. Jak on odejdzie Real może być drużyną nie do powstrzymania..
46
Idziesz sobie wieczorem pod Camp Nou sprawdzić jak idzie budowa, a tam Messi w oddali spogląda na stadion. Chyba bym się posrał
58
Marzeniem jest pożegnać Leo na żywo na nowym Camp Nou.
7
Bardziej jednoznacznego sygnału Messi do Laporty nie mógł wysłać.
13
Aż mnie ciary przeszły czytając opis pod zdjeciem Leo na nowym Camp Nou. To ty sprawiłeś że byliśmy najszcześliwszymi kibicami na świecie. Mam nadzieję że będziemy mogli go godnie pożegnać na nowym Camp Nou.