1

Super to Dro zrobił

0

Za późno te zmiany zdecydowanie. Szkoda

0

Kolejny mecz do zapomnienia Lamine, ale nie zapominajmy, że cały czas gra z urazem

8

Lamine kolejny słaby mecz

3

Świetna interwencja Szczęsnego

18

Zderzenie głowami a sędzia nie przerywa

0

Fermin jest niezastąpiony w tej chwili. Flick powienien od niego ustalać skład

1

Kounde nawet taką akcję potrafił spierdzielić

2

Balde jakiś taki wolniejszy się zrobił

1

Nie da się patrzeć na Kounde po prostu

0

Wszyscy widzieli że był rykoszet tylko sędzia nie

2

@domin1515 no jak nie ma a Garcia?

0

Ale tu będzie wysoko.

7

Haha dwa karne w jednej akcji. Ja bym dał dwa Realowi od razu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ewidentny karny. Nie ma się nad czym zastanawiać

0

@4drian0 no Cesc to przy tylu kontuzjach to nawet i na fałszywej by zagrał

0

@BORO_12 Alvarez tutaj nie pasuje XDD To który napastnik tutaj pasuje jak Argentyńczyk nie? Haaland?

1

@Zoker Mało który skrzydłowy robi taki szum na skrzydle jaki robi Doku, staraliśmy się o Nico, a według mnie Belg jest 2 razy lepszą opcją od Hiszpana

0

@Stinger_ jak będzie się zachowywać tak jak się zachowuje i jego rodzince będzie odwalać coraz bardziej to takie pytania będą się powielały

0

Sprzedalibyście Yamala, gdyby za pieniądze z jego transferu udało się sprowadzić Álvareza, Grimaldo i Doku?

0

Kurde, a myślałem że to ściema żeby wykorzystać łatwy kalendarz i żeby koniec końców na kadrę nie jechać. Jeśli wypada na półtora miesiąca to mamy olbrzymi problem..

0

@EvenepoelRemco00 Ile naliczyliście kroków?

0

Dlaczego Betis gra na La Cartuja a nie Benito Villamarin?

1

Kounde za wysoko

1

@Katalonik97 był Grimaldo do wyjęcia to nie wiem na co czekamy

5

@Kibol_83 Niczym Cristiano

0

@626 o tytuł będzie ciężko bo Real będzie przepychał mecze, u nas natomiast wystarczy że będzie pauzował Pedri czy De Jong i już będą ciężary

0

@Antimadridista_WR nie ma to jak sugerować się opinią Lahoza

3

Garcia-Araujo-Cubarsi-Balde (chociaż tutaj też bym się zastanowił nad Martinem) Tak powinna wyglądać nasza linia obrony od następnego meczu.. Kounde to w tej chwili nie nadaje się nawet do pierwszego składu Elche

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?