kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Super to Dro zrobił
0
Za późno te zmiany zdecydowanie. Szkoda
0
Kolejny mecz do zapomnienia Lamine, ale nie zapominajmy, że cały czas gra z urazem
8
Lamine kolejny słaby mecz
3
Świetna interwencja Szczęsnego
18
Zderzenie głowami a sędzia nie przerywa
0
Fermin jest niezastąpiony w tej chwili. Flick powienien od niego ustalać skład
1
Kounde nawet taką akcję potrafił spierdzielić
2
Balde jakiś taki wolniejszy się zrobił
1
Nie da się patrzeć na Kounde po prostu
0
Wszyscy widzieli że był rykoszet tylko sędzia nie
2
@domin1515 no jak nie ma a Garcia?
0
Ale tu będzie wysoko.
7
Haha dwa karne w jednej akcji. Ja bym dał dwa Realowi od razu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ewidentny karny. Nie ma się nad czym zastanawiać
0
@4drian0 no Cesc to przy tylu kontuzjach to nawet i na fałszywej by zagrał
0
@BORO_12 Alvarez tutaj nie pasuje XDD To który napastnik tutaj pasuje jak Argentyńczyk nie? Haaland?
1
@Zoker Mało który skrzydłowy robi taki szum na skrzydle jaki robi Doku, staraliśmy się o Nico, a według mnie Belg jest 2 razy lepszą opcją od Hiszpana
0
@Stinger_ jak będzie się zachowywać tak jak się zachowuje i jego rodzince będzie odwalać coraz bardziej to takie pytania będą się powielały
0
Sprzedalibyście Yamala, gdyby za pieniądze z jego transferu udało się sprowadzić Álvareza, Grimaldo i Doku?
0
Kurde, a myślałem że to ściema żeby wykorzystać łatwy kalendarz i żeby koniec końców na kadrę nie jechać. Jeśli wypada na półtora miesiąca to mamy olbrzymi problem..
0
@EvenepoelRemco00 Ile naliczyliście kroków?
0
Dlaczego Betis gra na La Cartuja a nie Benito Villamarin?
1
Kounde za wysoko
1
@Katalonik97 był Grimaldo do wyjęcia to nie wiem na co czekamy
5
@Kibol_83 Niczym Cristiano
0
@626 o tytuł będzie ciężko bo Real będzie przepychał mecze, u nas natomiast wystarczy że będzie pauzował Pedri czy De Jong i już będą ciężary
0
@Antimadridista_WR nie ma to jak sugerować się opinią Lahoza
3
Garcia-Araujo-Cubarsi-Balde (chociaż tutaj też bym się zastanowił nad Martinem) Tak powinna wyglądać nasza linia obrony od następnego meczu.. Kounde to w tej chwili nie nadaje się nawet do pierwszego składu Elche