0

Kibice Realu będą mieli dylemat, by wybrać najlepszy mecz ich drużyny w tym roku. Czy ta fenomenalna goleada z Malmo i 4 bramki Maszyny, czy może dzisiejsza " Świąteczna dziesiątka" w wykonaniu Realu. Jak myślicie, który mecz byście wybrali ? ;)

14

Bardzo dobrze,że Real odniósł takie zwycięstwo, kibice Realu popadną w euforie Benek się naje na święta i wszystko wróci do normy ;)
Komentator podnieta "Taki Real przyjemnie się ogląda" Z Barcą grająca w 9 pewnie by przegrali.

0

Ten pajac z gwizdkiem dzisiaj nie podjął jeszcze dzisiaj dobrej decyzji. Nie ma karnego ogwizduje, jest karny, gramy dalej. Jest NIESAMOWITY

1

Gdzie on widział 3 rywali obok Ronaldo, ma jednego za plecami, a on że Ronaldo traci piłkę bo miał 3 rywali na plecach. Mirosławski dzisiaj wyraźnie pod Real komentuję

1

Skończy sie 8-2, CR sobie postrzela ;)

5

A tutaj jeszcze raz ta magiczna akcja Neymara ;)
https://vine.co/v/iKJUur9bheq

2

Hahaaha Alves

2

Coldplay wybrzmiewa z głośników czego chcieć więcej ?

0

Pewnie to: "Skąd wzięli tego pajaca z gwizdkiem, ani razy nie odgwizdal faulu na mnie".

0

Haha Szpaku Neymar przełożył Neymar odrazu mi się przypomniał Robben przełożył Cassilasa Robben, Robben.

0

To jest kwadrans Neymara w tej chwili.

0

A po remisie ?

0

Te akurat są wolne, Real przecież zarezerwował sobie już Gent.

0

Jaką nasz nazwę ?

0

Kto gra w Was w Fifę 16 na xbox 360 ?

0

Patrzę na Sergiego Roberto, i podziwiam jak ten chłopak się rozwinał, kto by pomyślał że wyjdzie w pierwszym składzie na El Clasico chociażby 2 miesiące temu. Licze na jego dobry występ i oczywiscie zwycięstwa Barcy. VeB

1

Opłaca się kupować pakiet na player.pl ?
Kto z Was posiada i jakie są Wasze odczucia, nie ścina transmisji, komentarz jest szybciej niż wydarzenia na boisku ?
Jeszcze jedno, czy tylko przelwem można zapłacić ?

0

Kamixon8

0

Ja mogę ale w weekend, ale ogólnie fajnie że ktoś z tego grona gra w Fife na xbox 360.

3

hahahaha no nie Ronaldo proszę Cię, chociaż nie to... I tak późno ;)

0

Też się oto boje, więc cisza każdy ogląda gdzie chce

0

Masz dobre wrażenie

0

No właśnie tak

0

Jeszcze chwile, to będzie tam tyle ludzi, że napewbo będzie cięło...

0

Taa, ale za szybko komentują :(

0

Komentarz za szybko niestety. Piłka leci dopiero z rzutu różnego a on że już gol :(

0

Śmiga bardzo dobrze ;)

0

Ok mam dzięki :)

0

U mnie leci Marseille :(

0

Leci Villarreal na Eleven ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?