kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądacie mecze na webb. tv ?
Jak oceniacie tą stronę ?
Warto kupić konto premium na środowy mecz ?
10
Dobry futbol ?
Lucho nie przesadzaj.
0
Co się dzieje Barcelono ?
Po takim meczu, trudno coś mądrego napisać, wyciągnąć jakieś wnioski. Widać jak wiele znaczy dla tej Barcy Messi, od trzech spotkań przechodzi po prostu obok meczu. Pojechał na reprezentację w niesamowitej formie, wrócił i jest cieniem samego siebie, niedokładne podania, które były jego firmowymi, łatwe straty. brak koncentracji w prostych sytuacjach to nie jest ten Messi. To najwięcej od niego zależy i od... Suareza. No właśnie zastanawiałem się czego dziś zabrakło, i sądzie że brakowało właśnie El Pistolero. kogoś kto u mnie zrobić coś z niczego. Munir to zdecydowanie nie ten poziom. Widać również, że Iniesta jest w niezłej formie to może cieszyć, coś ruszyło po jego wejściu. Andres i Rakitić to od nich będzie najwięcej zależało w rewanżu z Atletico. Muszą być w najwyższej formie, bez nich ma co liczyć na awans.
Środowy mecz musimy wygrać lub zremisować. fakt jesteśmy w kryzysie, zagraliśmy trzy kiepskie mecze, niech nie zgubi nas druga połowa z Atleti, gdyby nie czerwona Torresa strach pomyśleć co by było. Nie możemy stracić szybko bramki, bo potem będzie bicie w mur, a to dla kibica Barcelony największa udręka. Zapominamy Barco co było, w środę musimy zagrać perfekcyjny mecz, rok temu Anoeta była punktem zwrotnym i jak dobrze pamiętam po nim przyszedł mecz z Atletico, w którym powróciła dawna Barca. Niech teraz też się tak stanie i życzę sobie i Wam aby w środę Barcelona pokazała futbol z innej planety nie osiągalny dla innych drużyn. Bądźmy z drużyną. Razem osiągniemy cel. Byle do środy. Vamos Barca, Calderon musi być nasze.
0
Dokładnie tak, poza strzałem Iniesty gdzie się popisał nieprawdopodobną paradą dawno takiej nie widziałem, a tak to wszystkie strzały w niego.
2
Kto by pomyślał że po 1 meczach to Real będzie najdalej polfinalu.
2
Trzeba przyznać szacunek Juanfranowi, dostał kopniaka od Suareza, a on nawet nie upadł. Ronaldo po takim faulu wylądował by za bandami.
1
Ulubionezespoły:Algeria,Kostaryka,Niemcy,Polska,Portugalia,Ajax,Barca,Everton,Leicester,Milan,Real,Stoke,Swansea,United,WHU. Wszytko jasne, wykreśl z tej listy Barce i idź gdzie indziej.
1
Jaki błąd ? 4 faule = 2 kartki w tym jedna ewidentna
0
Jak będzie miał ktoś filmik z wszystkimi faulami Torresa dzisiaj to niech podrzuci.
1
Sędziowanie + Komentowanie = Klasa Światowa
Kazek niech się nie posra, cały mecz o tej czerwonej kartce. Przed drugą żółtą Torres już Masche sfaulował, tam sędzia puścił grę, wiadomo było że kolejny faul skończy się czerwem.
0
Suarez jak nie chciał wejść do środku, gdy grali w rondo. Jest to pokazane w filmiku w minucie 12:10. Ostatecznie wkopał Albę.
1
Suarezowi uciekło pichichi, Ronaldo pewnie zmierza po najważniejsze trofeum dla Realu. Szkoda bo Luis miał naprawdę duże szanse na zgarnięcie tego wyróżnienia, ale obniżył loty, teraz jeszcze pauzuję. Grzmot w ciągu dwóch najbliższych meczów(Eibar i Getafe) przypieczętuje sobie ten tytuł.
0
Mówisz jak kibic Realu po przegranej z Atletico, Barca przegrała 1 mecz od 40 meczy i to z drużyną topową a Ty już obwieszczasz kryzys. Poczekajmy cierpliwie do wtorku, wtedy się przekonamy czy to jest spadek formy.
0
Na początku sezonu brałbym w ciemno 6 punktów przewagi nad Atleti i 7 nad Realem po drugim El Clasico. Fakt, przegraliśmy Klasyk, ale we wtorek mamy arcyważny mecz i musimy go wygrać. Białym odegramy się jeszcze w półfinale LM. Do wtorku Cules.
1
Widać większość, tak jak i ja w półfinale LM, jeśli oczywiście awansujemy chcemy trafić na Real. W 1 połowie przecierałem oczy ze zdumienia czy to na pewno w tych białych koszulkach to gracze Realu. Grali straszną padakę, oddawali nam piłkę za darmo, pojedyncze zrywy miał tylko Bale, ale Barca dzisiaj wyszła na murawę jakaś "nie swoja", bez pomysłu, bez polotu, bez jakiekolwiek chęci zwycięstwa byle tylko doczłapać do ostatniego gwizdka sędziego. Real to wykorzystał i w końcówkę poczuł, że może wywieść z Camp Nou 3 punkty i to zrobił. Mówicie, że Real wygrał zasłużenie, owszem Barca zagrała kiepsko, ale Real przez większość meczu grał jeszcze gorzej dlatego uważam że najsprawiedliwszym wynikiem byłby podział puntów.
0
Mnie również nie boli ta porażka, lecz styl w jakich graliśmy i przerwana passa bez porażki już tak. Oby we wtorek Barca zagrała fantastyczny mecz i odprawiła z kwitkiem Atleti.
2
Jeszcze do teraz nie mogę uwierzyć w to, że na Messim nie było faulu. Ramos leci w ziemniaki, Messi już go połknął, a sędzia graj dalej. No szlak mnie jasny trafi, Ramos już powinien być pod prysznicem.
9
Ronaldo nawet we własnym polu karnym pada.
1
Czy na player.pl cały czas komentarz jest szybciej niż akcję ?
1
Remis nie będzie zły, byleby nie przegrać.
0
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5838507207&reco_id=0d1f2f72-f41b-11e5-90d0-02eb15ce87d7&ars_rule_id=201 Te są kosy
http://allegro.pl/buty-miejskie-adidas-zx-flux-nps-updt-s79071-i6079882889.html Te petardy
Jeszcze się zastanawiam, które zakupię.
0
Teamsports
0
Wiadomo już coś czy telewizja Orange w miesiącu kwietniu włączy na okres próbny kanały Eleven ?
1
Sugerujesz coś dlaczego "zimny" ?
0
Jeżeli nie przegramy z Realem, możemy zacząć świętować mistrzostwo.
0
5 minut doliczonego czasu to jest minimum
0
Sądzę że Atleti może dzisiaj stracić punkty. Gijon dzisiaj bez Alena, który pauzuję za kartki, zaś w Atletico nie wystąpi dzisiaj Godin na ławce są Gabi, Juanfran.
Wie ktoś może czy Godin wykuruję się na 1 spotkanie z Barcą ?
4
Tak! Nazywa się Leo Messi.
4
hahaha Hajto wymienia skład Borussi :D
1
Bez przesady. Dawno nie widziałem tak słabego przeciwnika z którym mierzyła się Barca. Getafe prezentuję się fatalnie.