0

To jest chore. W czołowej 20 czołowych piłkarzy znaleźli się w dzisiejszej drużynie roku tylko 6 zawodników to byli: Neymar Ronaldo Messi Neuer Iniesta Pogba. Gdzie reszta, na którym miejscu jest Silva rozgrywający fantastyczny sezon nie wspominając już o Modriciu, który ciągnął Real do Trofeum Bernabeu ? Ta jedenastka to jest poprostu skandal, no nie mogę strawic jak tam się znalazł Silva, to już Glik prędzej powinien tam być.O Modriciu już nie będę więcej pisał bo równie dobrze mógł się w tej jedenastce znaleźć Verminator.

0

Bo biali tylko myślą że czarne fajnie wyglądają. Już słyszałem głosy że będzie wyglądał jak dalmatyńczyk.

0

Widzieliście Messiego garnitur na galę Złotą Piłkę ? Biali będą mieli niezły ubaw, ale niech sobie mają. "Ten się śmieję kto się śmieję ostatni" Jutro Leo będzie świętował.

4

57% posiadania piłki przez Barcę :o
To chyba pomyłka

0

Ćwiąkała chyba czyta komentarze na fcbarca.com w przerwie. W 1 połowie nic nie powiedział, że Roberto gra dobrze, a na początku drugiej od razu go pochwalił.

1

hahaha Jestem ciekawy co powiedział Lucho do Roberto, kiedy wychodził z tunelu. Chyba coś miłego bo od razu wszyscy się zaśmiali ;)

9

Ale podoba mi się dzisiaj nasza pomoc. Roberto jest niesamowity, przerywa dzisiaj akcję rywali jak Busi. Arda i Rakieta świetnie z przodu, doskonałe podania.
Neymar i Messi trzymają wysoki poziom, irytuję tylko Suarez, ale myśle, że po przerwie się obudzi.

8

Ależ Roberto gra na razie fenomenalnie

4

Arda ustawi do pionu tych rzeźników w środę :D

0

hahaha no fakt. Mój błąd ;)

9

Mam dla Was statystykę, kto najczęściej w tym roku został wybierany przez redakcję oraz użytkowników na Zawodnika Meczu.

Redakcja:
Messi - 21 spotkań
Neymar - 14
Suarez - 8
Mathieu - 2 (Klasyk)
Busquets - 2
Rakitić - 2
Pique - 2
Bravo - 1
Ter Stegen - 1
Iniesta - 1 (Klasyk)
Bartra - 1
Roberto - 1
Vermaelen - 1
Xavi - 1
Mascherano - 1

Użytkownicy:
Messi - 18 meczy
Neymar - 13
Suarez - 10
Mathieu - 2 (Klasyk)
Bravo - 2 (Klasyk)
Ter Stegen - 2
Rakitić - 2
Xavi - 2
Pique - 2
Mascherano - 2
Rafinha - 2
Roberto - 1
Vermaelen - 1

Ciekawostką jest to, że nas ulubieniec Busi, ani razu nie został doceniony przez użytkowników.


1

Zdecydowane rewanż z PSG.
Spektakularny występ ;)

0

hahahaha Aż muszę screena zrobić :D

0

Ronaldo też ma dobre :D

0

Junajted Ci się włączył ?

1

Maja szanse, tym bardziej że w LM trafili na Barce, więc będą mogli się skupić tylko na lidze.

0

Granero: "Pique tym razem przesadził"

1

Mi się wydaje że Messi zostanie przesunięty do pomocy, bo nie wyobrazam sobie żeby w 11 najlepszych piłkarzy roku zabrakło El Pistolero.

1

Wejdz na youtube i wpisz kawał pana Stanisława w teleturnieju Jeden z Dziesięciu napewno Ci się humor poprawi ;)

0

Nie no dlaczego, może nie ma takiej frajdy z gry jak wiemy już czego możemy się spodziewać po naszym przeciwniku, no ale w drafcie chodzi tylko o to by wygrywać ;) Zresztą tak jak w futbolu każdy może wygrać z kazdym, więc niekiedy pewność siebie może Cię skarcic.

0

Panowie grający w Fife.
Wygralem 3 drafty pod rząd, EA oczywiście zawsze hojna za wygranie draftu 3 RAZY dała mi najgorsze paczki w tej fifie te gdzie są sami zawodnicy w tym 3 rzadkie, tam to max można trafić takiego Sokratisa. Nawet kontrakty byłyby lepsze. Mniejsza o to chciałbym się z Wami podzielić stronką, która pomogła mi wygrać drafty. No więc gdy już chcemy zagrać drafta wchodzimy na futscope.com wpisujemy na czym gramy i nick gracza z którym dane nam jest się mierzyć wyszukujemy gracza słabszego od nas i wygrywamy. Pytajcie śmiało jak czegoś nierozumiecie ;)

0

Munir by to wykończył

0

Ozil kolejną asysta

6

Na rozgrzewce

0

Haha De Gea jak wytargał
Zapowiada się dobry mecz

0

Kibice Realu będą mieli dylemat, by wybrać najlepszy mecz ich drużyny w tym roku. Czy ta fenomenalna goleada z Malmo i 4 bramki Maszyny, czy może dzisiejsza " Świąteczna dziesiątka" w wykonaniu Realu. Jak myślicie, który mecz byście wybrali ? ;)

14

Bardzo dobrze,że Real odniósł takie zwycięstwo, kibice Realu popadną w euforie Benek się naje na święta i wszystko wróci do normy ;)
Komentator podnieta "Taki Real przyjemnie się ogląda" Z Barcą grająca w 9 pewnie by przegrali.

0

Ten pajac z gwizdkiem dzisiaj nie podjął jeszcze dzisiaj dobrej decyzji. Nie ma karnego ogwizduje, jest karny, gramy dalej. Jest NIESAMOWITY

1

Gdzie on widział 3 rywali obok Ronaldo, ma jednego za plecami, a on że Ronaldo traci piłkę bo miał 3 rywali na plecach. Mirosławski dzisiaj wyraźnie pod Real komentuję

1

Skończy sie 8-2, CR sobie postrzela ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?