4

Ależ atmosfera na King Power Stadium.

0

To już wiemy dlaczego Sevilla nie wygrywa na wyjeździe.

0

Dzisiaj mija 7 lat od niesamowitego wieczoru na Stamford.
Myślę, że warto przypomnieć sobie i przeczytać felieton naszej redakcji:
http://www.fcbarca.com/mobile/26896-w-ciszy-stadionu-bledy.html

0

http://www.meczyki.pl/obrazki,43284
Trzeba przyznać kozackie zdjęcie.
Zmieniłbym tylko stadion na Camp Nou i fota idealna.

3


Z takim zaangażowaniem, do finału po prostu nie da się awansować.
Nie wiem czy Pellegrini nie był obecny na tym meczu, zmieniając dopiero Toure w 61 minucie, no nie mogę tego zrozumieć.

3

Takiego dwumeczu w półfinale Ligi Mistrzów długo nie było i długo nie będzie. Równie dobrze mogłem sobie pograć w bierki. Aż żal dupę ściska, że w finale zabraknie Barcelony. Poziom finalistów tegorocznej Ligi Mistrzów jest najsłabszy od wielu, wielu lat.

0

Nie z taką grą...

0

W lidze 10 asyst Lucasa ? czo ten Kaziu

1

hahaha dobry tekst Glenia "teraz świetne podanie Kroosa, znalazł tam lukę zagrał do Modricia"

0

Był taki mecz z Bayernem, w którym strzelił trzy gole.

1

Jak myślicie Lester w przyszłym sezonie będzie dalej takie mocne, czy to zespół tylko jednego sezonu. Prawdopodobnie odejdą Mahrez, Vardy i Kante. Osobiście Francuza widziałbym u nas. Niesamowity walczak, ma papiery, na to aby grał w topowym klubie. Kto by mógł zastąpić tych trzech kluczowych graczy. Macie jakieś typy ?

0

Mecz Bayernu będzie pokazywany dzisiaj na ZDF ?

2

Nie zwracajcie uwagi na niego, Cesc jeszcze goni Walkera.

1

Lamela za to co dzisiaj zrobił powinien też już sobie odpocząć do końca sezonu. Zwykłe buractwo, należy potępiać takie zachowanie.

0

Bardziej Las Palmas :D

0

Marcin nawet się załapał.

0

W tamtym składzie grał także polak Marcin Wasilewski.

5

Jakbym już musiał kogoś z tej trójki to wybrałbym Marquinhosa.

0

Kto komentuję mecz Manu - Lester ?

3

W tym meczu, grają sami juniorzy. Klopp oszczędza na rewanż z Villareal.

1

No to co, czekamy z niecierpliwością na meczyk na Old Trafford. Jeszcze trochę, stawiam na remis. A Wy jak myślicie, Lisy już dzisiaj będą świętować Mistrzostwo ?

17

hahaha no nie Mirosławski "tydzień temu był Klops Gomez, a dzisiaj Mateu Chaos"

0

Co go porobił, dwie dziury w jednej akcji Messiego. Na miejscu Leo bym przeprosił Westermana.

1

Kiedy był taki mecz ?

12

Ten sam Wolfsburg, który napsuł krwi Realowi dostaję 5-0 od Borussi.

3

Myślę, że w następnej kolejce Suarez jeszcze odjedzie Ronaldo.

0

Dobrze, wyślę do Ciebie wiadomość prywatną po finale LM.

5

Uwierz mi, że nie zdobędzie.

3

Co wy tak przeżywacie ten mecz Realu. Real tak naprawdę ma bardzo małe szanse na tytuł. Musi liczyć na stratę punktów Atleti i Barcy. Atleti raczej już nie straci punktów, Barca musi wygrać wszystko, każde potknięcie i tytuł trafia w ręce Los Colchoneros.

1

Stinger! Napisz, że Barca nie wygra ligi w 2017 i 2018 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?