kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie relacja? Od 17 już miała być zbiorka pod stadionem a na stronie na razie cisza
4
Wyobrażcie sobie że idzieci wstawieni nocą ulicami Barcelony i zauważacie jak Pedri, Olmo, Inigo i Eric wracają sobie rowerami od Ferrana ze szpitala..
0
@Bilon87 no dobra to nawet ważny.
Christensen nie był ważny. Był nieistotny. Idąc Twoim tokiem rozumowania to Bernala też powinienieneś umieścić w tierze zawodników ważnych, a jednak dałeś go do nieistotnych. Przypominam że wychowanek miał świetne wejście do drużyny i rozegrał 3 kapitalne mecze z trudnymi rywalami na początku sezonu i ma chyba nawet więcej minut rozegranych w tym sezonie niż "ważny" Duńczyk.
0
@Kgorecki2500 nie no Biejat będzie miała więcej, tęczowych wyborcow to ona w wiekszosci przejeła
3
Zabawmy się
Obstawmy wyniki 1 tury wyborów
Zobaczymy kto będzie najbliżej
Moje przewidywania:
1.Trzaskowski - 33%
2.Nawrocki - 29%
3.Mentzen - 13%
4.Biejat - 5,5%
5.Zandberg - 5%
...
Hołownia
4
@Bilon87 Christensen kluczowy? XD
0
@MaziFCB Casa to jest tam najbardziej "swój" z drużyny moim zdaniem, barcelończyk z krwi i kości
39
Hahaha patrzcie na Raphinhe
Trolling level hard
23
No w końcu Leoo
16
Nikomu nic poważnego się nie stało, więc chyba można
5
Film Barcelony z okazji mistrzostwa
0
Idę po szampana
0
2 minuty doliczył haha
0
Espanyol może miec w tym meczu 40 sytuacji, byle to jakoś przepchnąć, nawet samobójem w ostatnich minutach
2
@Batys Flick do grudnia
0
Te gwidy na Yamala to jak płachta na byka
4
Lecimy. Po mistrzostwo. Vamos
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ojciec5tkidzieci Witwicki chyba nie przepada za Trzaskowskim, za bardzo dociekliwy jest, trzeba coś z tym zrobić, na pierwszej debacie też go poprawiał jak Rafał przekręcił nazwę serialu "Dojrzewanie", coś tam jest między nimi na rzeczy
0
@Comentateiro hahah czyli jednak nie gloryfikowałem, po raz kolejny sypiesz bzdurami jak z rękawa, no patrz już myslałem że ja mam coś z pamięcia, ale wychodzi na to że to u Ciebie wiek robi swoje, w takim razie dam Ci kolejną szansę, teraz mi przytocz zdanie w którym promuje głosowanie na patologię..
0
@MessiSuarezNeymar jakich 3? 4 przecież
0
@Comentateiro a co ja mam odnosić sie do treści? Wiadomo że i nawrocki i trzaskowski wysla wojska na ukraine, napisz mi jedno zdanie w którym gloryfikowałem pisowskiego aferzyste, czekam
0
@Mankind po "ZA TVN24" przestałem czytać. Mogłeś chociaż zamazać to żródło jakoś co bym przeczytal a nie..
4
@arasz1819 i @Comentateiro są
Jeszcze tylko @Borneo i @Aragorn33 i możecie w komplecie naparzać na pis pod tym wpisem
0
@Barca_Big_Moment z jednym kompletnie się nie zgodzę, że wybor Nawrockiego spowoduje że za dwa lata PIS wroci do władzy.. wróci ale tylko wtedy kiedy Trzaskowski zostanie prezydentem.. Mówił o tym nawet wczoraj Hołownia u Rymanowskiego, że wybór Trzaskowskiego to powrót do władzy Pisu za dwa lata..
1
No czyli znowu świętowanie mistrzostwa po meczu z Espanyolem
0
@KSIazE666 no tak bo ty masz większe pojecia od chłopa który siedzi w tym od kilkunastu lat
0
Ależ mocarna ławka Realu
4
@OBSERWATOR2021
To ja dorzuce tylko to, wystarczy obejrzeć tylko do 15 minuty, żeby dowiedzieć się pod jakimi wplywami Niemiec będziemy jak Trzaskowski zostanie prezydentem
0
@Ramon_Villaverde A pomyślałeś, że ktoś może w nocy pracować? Czy to już zbyt skomplikowane dla Ciebie? Nie wszyscy mają tak dobrze jak Ty, obrońco uciśnionych.