0

Gdzie relacja? Od 17 już miała być zbiorka pod stadionem a na stronie na razie cisza

4


Wyobrażcie sobie że idzieci wstawieni nocą ulicami Barcelony i zauważacie jak Pedri, Olmo, Inigo i Eric wracają sobie rowerami od Ferrana ze szpitala..

0

@Bilon87 no dobra to nawet ważny.
Christensen nie był ważny. Był nieistotny. Idąc Twoim tokiem rozumowania to Bernala też powinienieneś umieścić w tierze zawodników ważnych, a jednak dałeś go do nieistotnych. Przypominam że wychowanek miał świetne wejście do drużyny i rozegrał 3 kapitalne mecze z trudnymi rywalami na początku sezonu i ma chyba nawet więcej minut rozegranych w tym sezonie niż "ważny" Duńczyk.

0

@Kgorecki2500 nie no Biejat będzie miała więcej, tęczowych wyborcow to ona w wiekszosci przejeła

3

Zabawmy się
Obstawmy wyniki 1 tury wyborów
Zobaczymy kto będzie najbliżej
Moje przewidywania:
1.Trzaskowski - 33%
2.Nawrocki - 29%
3.Mentzen - 13%
4.Biejat - 5,5%
5.Zandberg - 5%
...
Hołownia

4

@Bilon87 Christensen kluczowy? XD

0

@MaziFCB Casa to jest tam najbardziej "swój" z drużyny moim zdaniem, barcelończyk z krwi i kości

39


Hahaha patrzcie na Raphinhe
Trolling level hard

23


No w końcu Leoo

16


Nikomu nic poważnego się nie stało, więc chyba można

5


Film Barcelony z okazji mistrzostwa

0

Idę po szampana

0

2 minuty doliczył haha

0

Espanyol może miec w tym meczu 40 sytuacji, byle to jakoś przepchnąć, nawet samobójem w ostatnich minutach

2

@Batys Flick do grudnia

0

Te gwidy na Yamala to jak płachta na byka

4

Lecimy. Po mistrzostwo. Vamos

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci Witwicki chyba nie przepada za Trzaskowskim, za bardzo dociekliwy jest, trzeba coś z tym zrobić, na pierwszej debacie też go poprawiał jak Rafał przekręcił nazwę serialu "Dojrzewanie", coś tam jest między nimi na rzeczy

0

@Comentateiro hahah czyli jednak nie gloryfikowałem, po raz kolejny sypiesz bzdurami jak z rękawa, no patrz już myslałem że ja mam coś z pamięcia, ale wychodzi na to że to u Ciebie wiek robi swoje, w takim razie dam Ci kolejną szansę, teraz mi przytocz zdanie w którym promuje głosowanie na patologię..

0

@MessiSuarezNeymar jakich 3? 4 przecież

0

@Comentateiro a co ja mam odnosić sie do treści? Wiadomo że i nawrocki i trzaskowski wysla wojska na ukraine, napisz mi jedno zdanie w którym gloryfikowałem pisowskiego aferzyste, czekam

0

@Mankind po "ZA TVN24" przestałem czytać. Mogłeś chociaż zamazać to żródło jakoś co bym przeczytal a nie..

4

@arasz1819 i @Comentateiro
Jeszcze tylko @Borneo i @Aragorn33 i możecie w komplecie naparzać na pis pod tym wpisem

0

@Barca_Big_Moment z jednym kompletnie się nie zgodzę, że wybor Nawrockiego spowoduje że za dwa lata PIS wroci do władzy.. wróci ale tylko wtedy kiedy Trzaskowski zostanie prezydentem.. Mówił o tym nawet wczoraj Hołownia u Rymanowskiego, że wybór Trzaskowskiego to powrót do władzy Pisu za dwa lata..

1

No czyli znowu świętowanie mistrzostwa po meczu z Espanyolem

0

@KSIazE666 no tak bo ty masz większe pojecia od chłopa który siedzi w tym od kilkunastu lat

0

Ależ mocarna ławka Realu

4

@OBSERWATOR2021


To ja dorzuce tylko to, wystarczy obejrzeć tylko do 15 minuty, żeby dowiedzieć się pod jakimi wplywami Niemiec będziemy jak Trzaskowski zostanie prezydentem

0

@Ramon_Villaverde A pomyślałeś, że ktoś może w nocy pracować? Czy to już zbyt skomplikowane dla Ciebie? Nie wszyscy mają tak dobrze jak Ty, obrońco uciśnionych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?