kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz połowa z tych 20% na pewno pójdzie
2
A tu małe miejscowości dojdą.. Jeszcze się okaże że Trzaskowski przepierdzieli pierwszą turę..
1
Rafał już zaczyna rzucać kolejnymi obietnicami. Oj pali się pali
0
@Encore wygrał ale przegrał
8
Maciak przed Wochem. Największy hit
1
Braun nawet wyprzedził Hołownię i Biejat hahah Trzaskowski jest w czarnej ...
1
Na rebublice większa roznica głosow miedzy Trzaskowskim i Nawrockim niż na TVP
1
Coś usmiech zszedł z twarzy Rafała
2
Chyba nie chcą żeby Lewy zdobył ta setną bramkę
0
Sevilla w 9 haha
0
Fermin jak strzela to seryjnie
Szkoda tylko że się sezon kończy
W tamtym sezonie było podobnie
1
Teraz czas na Lewego. Musi być setna bramka w barwach Barcelony a zarazem 100 bramka w tym sezonie La Liga Barcelony
1
@Kessie matko co za śliczna kobieta, przesada
1
@adi7adi8 czyli dos minutos
0
Jaka była frekwencja na 17?
0
@APTAPT słabiutka Austria? Przecież ta piosenka to petarda
0
Najlepsze z całej tej eurowizji te wyniki
0
Austria będzie wysoko
3
Fajna sprawa
1
Harry Potter czy żużel?
1
@tbas o Nawrockim i Stano dobre
0
@SinMistico Frimpong kiedy objawił nam się Garcia na prawej obronie jest niepotrzebny
0
@tbas a linka podasz? Na yt jest?
2
@Pawel13sz dużo nie potrzeba, Tah, Grimaldo, Nico i można zamykać kadrę,
Za rok ruszyć po Isaka lub Alvareza
0
Dzisiaj Mentzen zakończył kampanię w Krakowie. Ludzi sporo, ale wydaje mi się że na Trzaskowskim na rynku kilka dni temu było dużo więcej
0
Nie będzie żadnej sceny i wystąpień?
0
Akurat Fatiemu piłka plażowa pasuje
0
Co ten Hansi się wyciera w plecy Fermina haha
8
Ależ jestem ciekawy Bernala w następnym sezonie. Oby to był nasz "transfer" na kolejną kampanie. Wejście miał kapitalne
9
@tristan87 co on sie zapytal Bernala czy chce? Haha