kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal został kupiony na wyrażne życzenie tego trenerzyny, teraz różnicę wydaną na zakup i uzyskaną kwotę ze sprzedaży można potrącić z uposażenia wuefisty.
3
...a gdzie kolega zauważył konkrety, ja doczytałem się tylko wymijających odpowiedzi, żadnych konkretów.
0
Chcesz się bić, rabować, budować, handlować, tworzyć sojusze - zagraj w Forge of Empire:-)
0
Całkowicie się z Tobą zgadzam, z Lucho żaden trener, dałem mu kredyt zaufania, ale widzę, że to jednak wuefista. Tą żelazną jedenastkę nawet ciocia Gienia poprowadziłaby do dubletu, a on nie ma jaj i jest zakładnikiem naszych gwiazdek:-(
1
Nie lubię Realu, ale czy podoba Ci się ta odmiana futbolu prezentowana przez Atletico? Kto oglądałby taką ligę, gdyby grali tylko "murarze" i "rzeżnicy"?
Współczuję:-(
0
Wchodzę tutaj żeby poczytać jakieś ciekawe komentarze, a widzę że Ty gościu nawet nie przeczytałeś nagłówka, a polecenia dostajesz za stwierdzenie faktu? Widać polecający są Twojego pokroju, ach...szkoda klepać w klawiaturę:-(((
3
Jeśli piłka pójdzie dalej w tą stronę, tzn. żelazna obrona i kontry, to kto to będzie oglądał? Wyobraż sobie mecz Atletico kontra Atletico z sędzią żonglującym piłkę na środku boiska, bo obie drużyny po 11-tu w swoim polu karnym, hahaha
2
...i "wrzystko" byłoby "prostrze", hahaha
0
Ja też obstawiam Bayern, przejadą się po materacach równo, myślę że koło 4-ki im włożą:-)
2
Miało być - krew, pot i łzy, a wyszło - piłkarze Atletico tak, była krew (Godin), pot (wszyscy) i łzy szczęścia piłkarzy, kibiców etc.
A nasi - nie wiem o żadnej krwi, żadnym pocie i może paru uroniło łezkę, ale żalu.
Szlag mnie trafia, nowe (wyższe) kontrakty, jakieś przekręty finansowe...a rozpirzyć to towarzystwo, niech grają ci, którzy mają w sercu maksymę klubu, może wyniki na początku nie będą na miarę naszych marzeń ale zobaczymy właśnie to, czego dzisiaj naszym gwiazdom zabrakło
1
K.......mać, na stojaka, to panienkę można, a nie Atletico:-(((
1
Obrońców Wolfsburga trzeba wybatożyć po dzisiejszym meczu. Narzekamy na naszą obronę, a to co odwalili oni, to woła o pomstę!!!
1
...a Sporting pozbawił punktów "kolegów" z lepszej części Madrytu!!!!!!!!!!!!!!!
0
Imienniku, ja mam 2 w jednym:-)
0
...ja wolałbym żeby nasza pchła zabrała 2 piłki do domu:-)))
2
popraw to - ,,prostrze"- aż w oczy szczypie:-(
0
Nie spinaj się kolego, przeczytaj jeszcze raz to, co napisał Kozinho, zwłaszcza ostatnie zdanie:-)
1
Hudson komentuje dla BeiN, a UCL transmituje FoxSport1
0
Obniżyliście notę Sergio , a głównym winowajcą straty gola był Adriano wracający spacerkiem na swoją pozycję!
0
Zwykle życzę jak najlepiej Wojtkowi, ale dzisiaj zaciskam kciuki bardzo mocno, żeby zachował czyste konto:-)))
2
Fajnie to napisałeś, ale... "pużniej", zrób z tym porządek:-)))
0
Można:-)
Pobić rekord, ustanawiając nowy:-)))
1
"bochaterze"... popraw to, bo aż w oczy razi!!!
0
Ma rację, do momentu kontuzji Bale ciągnął ten madrycki wózek.
0
Jak ja zacząłem kibicować Barcelonie, to Ty jeszcze nawet plemnikiem nie byłeś przyjemniaczku:-(
1
Jak myślicie, co Real zrobiłby z Atletico grającym w 9-kę?
...a my drżymy o wynik do ostatniego gwizdka:-(((
25
Gdyby to zależało ode mnie to Marc byłby partnerem Gerarda na środku obrony.
Przypomnijcie sobie jakie numery odwalał Pique na początku sezonu, po takich babolach z Bartry pozostałoby tylko wspomnienie na tej stronie.
Jemu jest potrzebne zaufanie Lucho i regularna gra. Taki fachman jak Del Bosque nie może się przecież tak mylić, stawiając na Marca.
Jest jeden szkopuł w tym co napisałem, taką operację trzeba było przeprowadzić na początku sezonu a nie teraz, gdy każdy mecz jest na wagę takiego, bądż innego tytułu. Zresztą ostatni mecz pokazał, że każdemu z naszych stoperów może przydarzyć się nawet kilka baboli na mecz. Czy warto więc podjąć ryzyko stawiając w końcówce sezonu na Bartrę? Ja myślę że tak, 4-5 meczy i będziemy wiedzieć - szukać stopera, czy Marc odpali i pozostanie nam w kieszeni okrągła sumka, którą musielibyśmy wydać (bez gwarancji, że to strzał w 10-kę).
0
Wyobraż sobie na miejscu Belga M. Bartrę (z takimi błędami), były już "sprzedany"
2
Zważ na to, że tą stronę odwiedzają dzieci.
Mnie Twój język nie przeszkadza, ale...
0
Ogarnij się, proszę.
Bravo łapie kontuzję i mamy Masipa? Nie twierdzę, że jest złym bramkarzem, ale musi wpuścić swoje "szmaty" :-(((