kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...niestety nie mam takiej cierpliwości, to przeklejka, pozdrawiam:-)
4
.°★。˛ °.★** *★* *˛.
˛ °_██_*。*./ \ .˛* .˛.*.★★*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. *˛ ╬ ˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`¬´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°•~´¯˜"*°´¯˜"*°•
…☻☻☻ Merry Christmas ☻☻☻
0
nie kompromituj się, z taką ortografią!
0
...a moim cichym marzeniem jest zmiana trenera w Madrycie po meczu z nami:-)
0
...a dlaczego? Messi i tak operuje w głębi pola, ten korytarz po prawej mógłby wykorzystać Semedo z S. Roberto, można mu nawet dać zadania, które kiedyś wypełniał Xavi i... może nie będzie potrzeba wydawać multum kasy na kogoś, kto nie wiadomo czy dopasuje się do naszego stylu:-)
Cały czas myślę, że gdyby E.V. odważniej postawił na Sergiego Roberto mielibyśmy, albo cracka, albo trzeba rzeczywiście poszukać kogoś, kto wypełniłby lukę w rozegraniu, dając oddech Messiemu:-)
0
Ter Stegen
Semedo, Pique, Vermaelen, Alba
Roberto, Sergio, Denis
Messi, Paco, Luis
0
...tak i swoje nieprzeciętne umiejętności pokaże w PSG, szerokiej drogi życzę, hahaha
0
...obyś nie musiał tego odszczekiwać:-)
0
I mamy remis :-)1:1 RMA - MGA
2
Nie wiesz czemu? Zbliża się termin podpisania nowego kontraktu:-)
Chyba pamiętasz jak wymiatał przed podpisaniem poprzedniego:-)))
0
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jak obwieścił, że nie będzie już prowadził naszej drużyny, u mnie strzelił korek od szampana:-)
0
Bartra, barcelonista z krwi i kości jest dobrym grajkiem żeby grać w reprezentacji, ale dla naszego "geniusza" trenerskiego był za słaby i się go pozbyto za czapkę gruszek:-(
0
spoko, ja muszę się zrywać z wyra o 4 nad ranem:-(
0
Gdyby wszyscy sympatycy tych partii wyemigrowali z kraju padł byś z głodu w ciągu kilku lat, mając nawet 5-6 dzieci x500+ matołku!!!
Właśnie ci ludzie płacą podatki na takich kretynów jak Ty:-(
5
Mój skład na jutro;
Mats
Semedo, Pique, Umtiti, Alba
Paulinho, Sergio, Roberto
Deulofeu, Paco, Messi
0
Ciekaw jestem ilu będzie sprzedawało zaraz Suareza jeśli Alcacer zaPacuje jeszcze ze 2 sztuki? :-)
1
Fajny avatar:-)
Mój skład;
Mats
Semedo, Umtiti, Digne
Roberto, Paulinho, Sergio, Denis
Messi, Paco, Deulofeu
1
Chłopie przestań, traktujesz go jak normalnego człowieka?
Przeczytaj sobie książkę Piątka, wiele Ci wyjaśni na jego temat.
4
Do tych, którzy krytykują Deulofeu, jeszcze wam szczeny poopadają. Ja nadal widzę ogromny potencjał w tym zawodniku oraz w Paco Alcacerze (musi tylko grać na "9")
1
Z tym Enrique to niecelny strzał, powinniśmy mu dziękować, że skończył męczyć tą drużynę.
0
Dzięki temu panu odcierpiałem 3 bany:-(
0
Konkretnie...na temat i w zupełności się z Tobą zgadzam, brawo:-)
0
...a Dembele schodzący do środka nie zrobi korytarza dla Alby?
0
Dembele jest zagubiony na boisku, dlaczego Ernesto nie wystawia go na lewy atak? Suarez jest tam bezużyteczny, ciekaw jestem jak poradziłby sobie tam nasz młokos:-)
0
U mnie o 4 rano:-(
0
Komentarz usunięty
1
Isco i Asensio decydują dzisiaj o grze Hiszpanów, mogli być u nas ale...
Co trzeba teraz zrobić? Zasadzić kopa w dupę skautom i decydentom transferowym!!!
0
...weż pod uwagę różnicę czasu, spoko - jeszcze kilkanaście minut:-)
0
Młody chyba jesteś, mówi Ci coś nazwisko - Deyna?
0
Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego Marlon został w domu? Znowu palpitacja serca przy każdej wrzutce:-(((