1

Od roku gramy taką padakę, że byłby to niewobrażalny sukces, jest tylko jedno ale...trzeba wygrać w finale. Ciężko mi sobie wyobrazić jakieś sukcesy po tym, co ostatnio gramy (lanie ogórów trochę skrzywia ten obraz, choć z niektórymi też gubimy punkty).
Trzeba nam szybko trenera z prawdziwego zdarzenia, żeby zdążył przygotować drużynę do następnego sezonu.

1

Zgadzam się, choć miał kilka głupich strat... ala Grosik.

0

Każdy może mieć swoje zdanie, ja swojego nie zmienię, Lucho out!

0

Dobrze facet prawi, gdyby Niemiec nie sparował piłki na słupek... mogłoby być ciekawie.

0

Pełna zgoda, bo przecież główny prowadził ten mecz znakomicie (jak na hiszpańskie sędziowanie)

1

Zgadzam się, cieszy oko, jak Ney zasuwa w defensywie.

0

Brakuje szatniarzy???

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Zgadzam się z Tobą, z tym że Roberto jest "zajechany" w chwili obecnej. Dałbym mu dojść do siebie częściej stawiając na Vidala, gdyby wypaliło, to czemu nie:-)

0

Dodałbym do tego zestawu Casemiro, który jest w rewelacyjnej formie. Gdyby on wypadł (czego mu nie życzę) byłoby dużo lżej dla nas:-)

0

S.Roberto jest zajechany, musi odpocząć i odbudować formę sprzed kilku miesięcy. Może w tym czasie Vidal udowodni swoje aspiracje do gry na PO i będziemy cieszyć się rywalizacją:-)

0

Masz rację, bo Roberto jest "zarżnięty", dlatego spuścił z tonu ostatnio.

0

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wciąga nosem wszystkie nasze młode gwiazdeczki.

5

Chłopak wyłożył skrót meczu z ocenami, jak na tacy, brawo:-)
Zawsze znajdzie się jakaś pi...a, która się przyczepi, tfu:-(

4

Kilka miesięcy temu napisałem kilka słów prawdy o tym trenerzynie i... dostałem bana. Tym artykułem redakcja przyznaje mi rację. Satysfakcjonujące? Nie, bo ten sezon (mam odrobinę nadziei, że jednak nie) już się skończył. Wywalić Lucho, dograć do końca z Unzue i... się zobaczy, czy potrzeba kogoś szukać.

3

Kończ Pan, Panie Enrique, wstydu oszczędż!!!

0

Co Ty chłopcze bredzisz, czy nie widzisz, że oni nic nie grają, gdzie Ty widzisz rękę trenera? Kiedy objął ją ten nieudacznik, początek słabiutki, po czym Leo wstrząsnął drużyną i były puchary, teraz znowu piach. Potrzeba nowego impulsu, bo Ty wychwalając Lucho stawiasz laurkę Zidanowi, z niego też wielki treneiro?

1

Z pyska, to tobie się toczy!!! Dojna zmiana potrafi manipulować mózgami, tylko czy popierający ich mają mózgi?
Tamci kradli i budowali, a "dojni" kradną i rujnują!!!

0

Ja miałem dłuższego, napisałem odwołanie i dołożyli mi tydzień:-)

0

Iniesta, Iniestą, ale jeśli Busi się nie ogarnie, to już widzę Ramosa biegającego po murawie ze wzniesioną ręką w górze, jak kiedyś Pique, obym się mylił...

0

napisałem kilka słów prawdy na temat tego trenerzyny, to dostałem bana na 2 tygodnie:-(

1

Faworytem??? Kolego, jeśli nadal Barca będzie wyprowadzać piłkę tak , jak przez ostatnie miesiące, to może się to skończyć katastrofą. Real, to nie ogórki i będą potrafili to wykorzystać:-(

0

Ja myślę, że na 15 czołowych klubów na świecie, kto miałby Messiego były najlepszy. Mamy Go my, więc póki co, królujemy:-)

2

Nie wyzywaj ludzi mających odmienne zdanie od Twojego od debili kolego, bo to świadczy tylko o tym, że jesteś niewychowany.
Ja już dawno pisałem, że L.E. to nie jest żaden trener, takiemu Pepowi to może buty czyścić. Stał przy tej linii bocznej, jak sierota i co, ano nic. Ściąga najlepszego ze słabej dzisiaj linii pomocy a zostawia 12-go zawodnika M.C. - Busiego. Dużo by pisać, ale taka prawda:-(

2

...co do A.Gomesa, dałbym mu rolę zmiennika Busiego, jest za wolny na szybką wymianę podań i przyspieszenie gry, a na DM-e radził sobie spoko:-)

2

W zeszłym sezonie Neymar potrafił zaśmiać się w twarz takiemu "kogucikowi" nie dając się sprowokować. Nie wiem, wstąpiły jakieś demony w niego, że wdaje się w pyskówki?
Takiego cwaniaczka - prowokatora powinien wyśmiać i czekać okazji żeby go ośmieszyć, po czymś takim cwaniaczek łapie szybciutko czerwień, bo chce Neya wyciąć równo z trawą. Jest to ryzykowne (kontuzja), ale inne koguty nie chcąc być ośmieszane, nie prowokowałyby naszego cracka:-)

1

Pomijając beztroską grę naszego MSN, Rafinha i Denis to jeszcze nie ta półka:-( Nie odmawiam im woli walki i zaangażowania, ale na litość, więcej kreacji chłopcy, bo zagrań do przodu na palcach jednej ręki by zliczył (więcej kreacji miał Rakitić, grający DM-a). Reszta więcej niż poprawnie, a S. Roberto rozwija nam się, jak szlifowany diament, może niedługo wyrośnie z niego "brylant" i nikt już nie zatęskni za Alvesem, nawet w topowej formie:-)

8

Było blisko, ale cieszmy się, frustracja nurka sięga już zenitu:-)))

0

załącz sobie kontrolę pisowni, bo aż w oczy szczypie:-(

1

Nie wiem jak wy, ale ja ubolewam nad formą S.Busquetsa. To cień zawodnika sprzed roku. To przez jego spacerki przed polem karnym Mats nie miał do kogo zagrywać i był duży kłopot z wyprowadzeniem piłki:-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?