kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od roku gramy taką padakę, że byłby to niewobrażalny sukces, jest tylko jedno ale...trzeba wygrać w finale. Ciężko mi sobie wyobrazić jakieś sukcesy po tym, co ostatnio gramy (lanie ogórów trochę skrzywia ten obraz, choć z niektórymi też gubimy punkty).
Trzeba nam szybko trenera z prawdziwego zdarzenia, żeby zdążył przygotować drużynę do następnego sezonu.
1
Zgadzam się, choć miał kilka głupich strat... ala Grosik.
0
Każdy może mieć swoje zdanie, ja swojego nie zmienię, Lucho out!
0
Dobrze facet prawi, gdyby Niemiec nie sparował piłki na słupek... mogłoby być ciekawie.
0
Pełna zgoda, bo przecież główny prowadził ten mecz znakomicie (jak na hiszpańskie sędziowanie)
1
Zgadzam się, cieszy oko, jak Ney zasuwa w defensywie.
0
Brakuje szatniarzy???
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Zgadzam się z Tobą, z tym że Roberto jest "zajechany" w chwili obecnej. Dałbym mu dojść do siebie częściej stawiając na Vidala, gdyby wypaliło, to czemu nie:-)
0
Dodałbym do tego zestawu Casemiro, który jest w rewelacyjnej formie. Gdyby on wypadł (czego mu nie życzę) byłoby dużo lżej dla nas:-)
0
S.Roberto jest zajechany, musi odpocząć i odbudować formę sprzed kilku miesięcy. Może w tym czasie Vidal udowodni swoje aspiracje do gry na PO i będziemy cieszyć się rywalizacją:-)
0
Masz rację, bo Roberto jest "zarżnięty", dlatego spuścił z tonu ostatnio.
0
Całkowicie się z Tobą zgadzam. Wciąga nosem wszystkie nasze młode gwiazdeczki.
5
Chłopak wyłożył skrót meczu z ocenami, jak na tacy, brawo:-)
Zawsze znajdzie się jakaś pi...a, która się przyczepi, tfu:-(
4
Kilka miesięcy temu napisałem kilka słów prawdy o tym trenerzynie i... dostałem bana. Tym artykułem redakcja przyznaje mi rację. Satysfakcjonujące? Nie, bo ten sezon (mam odrobinę nadziei, że jednak nie) już się skończył. Wywalić Lucho, dograć do końca z Unzue i... się zobaczy, czy potrzeba kogoś szukać.
3
Kończ Pan, Panie Enrique, wstydu oszczędż!!!
0
Co Ty chłopcze bredzisz, czy nie widzisz, że oni nic nie grają, gdzie Ty widzisz rękę trenera? Kiedy objął ją ten nieudacznik, początek słabiutki, po czym Leo wstrząsnął drużyną i były puchary, teraz znowu piach. Potrzeba nowego impulsu, bo Ty wychwalając Lucho stawiasz laurkę Zidanowi, z niego też wielki treneiro?
1
Z pyska, to tobie się toczy!!! Dojna zmiana potrafi manipulować mózgami, tylko czy popierający ich mają mózgi?
Tamci kradli i budowali, a "dojni" kradną i rujnują!!!
0
Ja miałem dłuższego, napisałem odwołanie i dołożyli mi tydzień:-)
0
Iniesta, Iniestą, ale jeśli Busi się nie ogarnie, to już widzę Ramosa biegającego po murawie ze wzniesioną ręką w górze, jak kiedyś Pique, obym się mylił...
0
napisałem kilka słów prawdy na temat tego trenerzyny, to dostałem bana na 2 tygodnie:-(
1
Faworytem??? Kolego, jeśli nadal Barca będzie wyprowadzać piłkę tak , jak przez ostatnie miesiące, to może się to skończyć katastrofą. Real, to nie ogórki i będą potrafili to wykorzystać:-(
0
Ja myślę, że na 15 czołowych klubów na świecie, kto miałby Messiego były najlepszy. Mamy Go my, więc póki co, królujemy:-)
2
Nie wyzywaj ludzi mających odmienne zdanie od Twojego od debili kolego, bo to świadczy tylko o tym, że jesteś niewychowany.
Ja już dawno pisałem, że L.E. to nie jest żaden trener, takiemu Pepowi to może buty czyścić. Stał przy tej linii bocznej, jak sierota i co, ano nic. Ściąga najlepszego ze słabej dzisiaj linii pomocy a zostawia 12-go zawodnika M.C. - Busiego. Dużo by pisać, ale taka prawda:-(
2
...co do A.Gomesa, dałbym mu rolę zmiennika Busiego, jest za wolny na szybką wymianę podań i przyspieszenie gry, a na DM-e radził sobie spoko:-)
2
W zeszłym sezonie Neymar potrafił zaśmiać się w twarz takiemu "kogucikowi" nie dając się sprowokować. Nie wiem, wstąpiły jakieś demony w niego, że wdaje się w pyskówki?
Takiego cwaniaczka - prowokatora powinien wyśmiać i czekać okazji żeby go ośmieszyć, po czymś takim cwaniaczek łapie szybciutko czerwień, bo chce Neya wyciąć równo z trawą. Jest to ryzykowne (kontuzja), ale inne koguty nie chcąc być ośmieszane, nie prowokowałyby naszego cracka:-)
1
Pomijając beztroską grę naszego MSN, Rafinha i Denis to jeszcze nie ta półka:-( Nie odmawiam im woli walki i zaangażowania, ale na litość, więcej kreacji chłopcy, bo zagrań do przodu na palcach jednej ręki by zliczył (więcej kreacji miał Rakitić, grający DM-a). Reszta więcej niż poprawnie, a S. Roberto rozwija nam się, jak szlifowany diament, może niedługo wyrośnie z niego "brylant" i nikt już nie zatęskni za Alvesem, nawet w topowej formie:-)
8
Było blisko, ale cieszmy się, frustracja nurka sięga już zenitu:-)))
0
załącz sobie kontrolę pisowni, bo aż w oczy szczypie:-(
1
Nie wiem jak wy, ale ja ubolewam nad formą S.Busquetsa. To cień zawodnika sprzed roku. To przez jego spacerki przed polem karnym Mats nie miał do kogo zagrywać i był duży kłopot z wyprowadzeniem piłki:-(