1

Zgadzam się z Tobą, właśnie pozwoliłem sobie na streszczenie misji tego Pana w naszym klubie, czytaj szybko, bo moderacja nie śpi:-)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

Spodziewam się, że Samper odpali w pre-sezonie. To materiał na świetnego gracza.

3

Palencia, super opcja.

0

Zarząd powinien się zapożyczyć i sprowadzić obu!!! Póżniej można kilka okienek odpuścić, wprowadzając młodzież.

0

Zgadzam się z Tobą. Znajdę chwilkę czasu, to postaram się skreślić kilka słów podsumowania jego pobytu na naszej ławce (pewnie znowu będzie ban, ale dla mnie ważniejsze jest dobro naszego klubu, niż poprawność i słodzenie octu)

0

Odejdż już chłopie, z takim składem Franek Smuda może zdobyłby więcej.

2

Masz rację. Przykład pierwszy z brzegu - Grimaldo.

0

Zanim do mnie ruszysz z komentarzem, naucz się pisać po polsku, to po primo, a secundo - czy jeśli Z.Z. zdobędzie z Realem dublet, to też powiesz, że to genialny trener?

1

To zdjęcie bardzo trafnie oddaje to, co zrobił ten pan dla naszego klubu. Odejdż już chłopie, zmarnowałeś 3 lata, pozostawiając jeszcze smrodek swoimi transferami oraz udowadnianiem, że Gomes to magik.

1

Ja postawiłbym na Sampera. Pomoc Busi, Roberto i Samper. Dlaczego? Otóż dlatego, że jeśli Samper by się sprawdził, to mamy grube miliony w kieszeni, gdyby nie, to mam cichą nadzieję, że uda się za rok sprowadzić Isco :-)
Następny sezon trzeba potraktować jako przebudowę zespołu (nie wiem tylko, kto będzie trenerem, bo jeśli Unzue, to nic się nie zmieni). Messi coraz częściej gra w środku jako "wolny elektron", krążą pogłoski o powrocie Delo, nie będzie wreszcie na ławce tego pana trenera, który w 3 lata rozwalił zespół.
Na jego wyrażne życzenie sprowadzono Gomesa, gdyby tyle szans dostawał Hali, to kto wie, czy teraz szukalibyśmy kogoś z topu. Zarzutów pod adresem tego pana mam dużo więcej, ale nareszcie odchodzi, więc może nie dostanę więcej banów?

0

...a ja na imieniny i urodziny:-)

0

To najlepszy sędzia w tej hiszpańskiej mizerii, ma tylko ślepych liniowych.

0

Charakter to jedno, ale jeszcze jedna sprawa. Nie sprowadzajmy zawodników z Afryki, w kluczowych momentach sezonu odbywa się PNA:-(

0

Mógłbym wiele napisać, ale za krytykę tego pana dostałem już 2 bany. :-(

0

Lucho - pakuj swój wynalazek i wy...............dż

0

Gdyby Paco grał tyle co Gomes, to moglibyśmy go skreślać. Zobaczymy co pokaże w finale PK, bo może pozamykać "japki" hejterom Twojego pokroju.

2

...już nic nie czytaj, wystarczy to, co napisałeś, hehe

2

Mógłbym każdą wypowiedż tego faceta wyśmiać, ale... spuszczę zasłonę milczenia. Odejdż już gościu, żaden z Ciebie trener, pokażesz, co potrafisz w innym(ch) zespole i... okaże się, że miałem rację. Smutne, ale prawdziwe.
Taka sama sytuacja u "śmietankowych", niby wyniki są, ale...no właśnie:-(

0

Pytanie do dociekliwych :
1,kto rządzi w szatni
2.kto ustala skład
3.kto taktykę
4. czy zawodnicy będą chcieli Lucho na następny sezon
ja mam odpowiedzi, ale chciałbym poczytać Wasze opinie::-)

0

ruscy ukuli takie przysłowie, pożywiom, uwidim, dużo czasu nie zostało, chciałbym żeby się spięli, ale nawet wyższą przegraną biorę pod uwagę, przykre... ale może się okazać prawdziwe:- obawiam się nawet (z takim podejściem do gry, jak w ostatnich miesiącach) pogromu:-(

0

Obstawiam dwa rezultaty;
jeśli nasi ulubieńcy zepną poślady - 3:1
jeśli będą mieli rozwolnienie, jak dotychczas - 1:6

4

...szkoda słów, tego pana trzeba natychmiast pożegnać, dograć sezon z Unzue i zatrudnić trenera, który poukłada od nowa tą drużynę. Przecież oni nie zapomnieli grać w piłkę, tylko nie bardzo wiedzą, co mają grać, bo brakuje energii (jakiś błąd w przygotowaniu motorycznym) i chęci pokazywania się trenerowi, który i tak już tego nie ogarnia.

1

...a za co Ty go chcesz pochwalić, że zrobił z topowej drużyny (i graczy) marionetki poruszające się w żółwim tempie po boisku?
Dzisiaj zamień koszulki, tak grała Barca przed tym "trenerem". Za krytykowanie go dostałem 2 razy bana, przykro to powiedzieć, ale wyszło na moje, że to żaden trener!!! Lucho outttttttt!!!

1

...myślisz, bo ja nie widziałem jednego meczu, w którym Enrique zmienił taktykę. Jego taktyka , to 2 defensywnych i może tridente coś wymyśli, pomijając to, że facet nie miał i nie ma pojęcia o taktyce!

1

Od roku gramy taką padakę, że byłby to niewobrażalny sukces, jest tylko jedno ale...trzeba wygrać w finale. Ciężko mi sobie wyobrazić jakieś sukcesy po tym, co ostatnio gramy (lanie ogórów trochę skrzywia ten obraz, choć z niektórymi też gubimy punkty).
Trzeba nam szybko trenera z prawdziwego zdarzenia, żeby zdążył przygotować drużynę do następnego sezonu.

1

Zgadzam się, choć miał kilka głupich strat... ala Grosik.

0

Każdy może mieć swoje zdanie, ja swojego nie zmienię, Lucho out!

0

Dobrze facet prawi, gdyby Niemiec nie sparował piłki na słupek... mogłoby być ciekawie.

0

Pełna zgoda, bo przecież główny prowadził ten mecz znakomicie (jak na hiszpańskie sędziowanie)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?