kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...i tutaj się mylisz, kontuzję szybciej złapiesz na suchym boisku, kolego:-)
0
Co wy macie z tym Paulinho? Gość zagrał kilka fartownych meczy i wyjecie, jak panienki na koncercie jakiegoś boysbandu. To facet tylko na rezerwę i wchodzenie na końcówki, czasem dłużej, jeśli wymagają tego okoliczności.
4
Paulinho po fartownej 1-szej rundzie wchodzi na swój mierny poziom. To nie jest zawodnik na I-szy skład, zero kreacji i w odbiorze też cieniutko:-( W jego miejsce powinien grać S. Roberto z zadaniami defensywnymi.
1
Trzymam kciuki za ten transfer, oby się udało:-)
0
Jak chciałem na żywo obejrzeć mecz z Realem przed świętami, wstałem o 3;30. Miłość wymaga poświęceń:-)
2
Oj pax, pax...nieżle, jak na to do czego nas przyzwyczaił, co nie zmienia faktu, że jest cienki, jak sik pająka. Może te kilka występów w podstawie podniesie jego cenę, pożegnam bez żalu, pozdrawiam:-)
0
Pełna zgoda, tylko... napisałeś, że biega do pressingu, to powinien być doskok a nie bieganie w jednostajnym rytmie.
0
Cóż, mecz, jak mecz, ale na stojaka to wiecie z kim można:-) napewno nie z Espanyolem, który na mecze z nami zakłada żelazny pas cnoty gryząc trawę. Nie ma co rozpaczać, trzeba tylko spiąć poślady na rewanż i pokazać im miejsce w szeregu.
0
Pierwsza bramka na konto Pauliny:-)
0
Całkowita zgoda, najgorszy był Paulinho (obraz jego gry przyciemniła zdobyta bramka) ale zaraz po nim nasz demon szybkości.
0
...a nie przyszło Ci do głowy, że te straty i niecelne podania wzięły się stąd, że ktoś ma rywala na plecach albo próbuje jakąś nieszablonową akcję zrobić? A Twój idol jak zwykle, zero inwencji, zero presji na przeciwniku, biegający bez ładu i składu pomiędzy formacjami. Iniesta na jego pozycji potrafi przyjąć piłkę pod presją i rozegrać, a dzisiaj lewa strona rozkładała ręce bo Andre schowany, zresztą i tak chyba nie mają do niego zaufania tak, jak do naszego Kapitana.
3
Jaki Ty mecz oglądałeś? Facet ma kosz z węglem na plecach i zaciągnięty hamulec ręczny. Może po dzisiejszym jego "występie" E.V. przejrzy na oczy.
0
Komentarz usunięty
12
Po tym meczu S. Roberto powinien postawić sprawę podpisania nowego kontraktu na ostrzu noża - skoro wolicie tego łamagę Gomesa, to ja dziękuję, bye.
Przecież to jest parodia piłkarza, gra na alibi, do najbliższego, drybling jak Grosik, porusza się po boisku tak majestatycznie, w jednym (za wolnym) tempie. Pożytku żadnego, ani w konstruowaniu akcji, ani w odbiorze, a nasza perełka grzeje ławę, brrrrrrrrr:-(
Znowu dzisiaj obejrzałem mecz drugi raz, właśnie zwracając uwagę na tego "turbo piłkarza", wniosek - najsłabszy z naszej drużyny, pasował do reszty jak... szkoda klawiatury, wóz wyładowany węglem po brzegi i to się nie zmieni, choćby dostał jeszcze milion szans. Jak tylko pojawi się cień szansy na sprzedaż, szybciutko kasować i życzyć powodzenia.
1
O czym Ty prawisz kolego? Gramy w 10-ciu i jeden wóz z węglem!!!
2
??? będzie pan, ale przez duże d. nie piłkarz w FCB.
1
...można pogdybać:-), ale gdyby Arda zagrał kilka meczy tak, jak wtedy, kiedy zastępował Neya, to myślę, że angole wyłożyliby okrągłą sumkę za niego, może nawet zostałby sprzedany z zyskiem:-)
8
Z tym Ardą to wszystko jest sknocone. Jak chce się sprzedać zawodnika, to trzeba było dać mu szansę z "ogórami" żeby strzelił ze 3-4 bramki i wtedy można coś za gościa wyrwać, może nawet niemało, a tak to... mamy to, co mamy:-(
3
Cóż za piękny weekend!!! Wczoraj Coutinho i wiadomość o zaklepaniu Miny, dzisiaj 3 pkt i jeszcze zimniej w Madrycie, na wschodnim wybrzeżu temperatura odczuwalna -70 a u mnie prawie 30 na plusie:-)
0
...już w meczu z nami rządził i dzielił w środku pola, niezły kozak:-)
0
Masz rację, śmiem twierdzić, że grając tyle, ile gra Suarez - posadziłby go na ławie:-). Stylem gry i ustawianiem się przypomina mi Gerda Millera, och ... stare czasy.
0
Przed chwilą FoxSport1 podało sumę i Coutinho - FICHADO:-)))
1
Dobrze napisałeś - jak na niego (Gomesa) - bo gość na siłę wciskany do składu przez 2 lata, zagrał dzisiaj 4-5 piłek, które dotarły do adresata.
Dla mnie nadal jest zawodnikiem może niezłym, ale to nie grajek dla nas, niestety:-(
0
...dlatego napisałem, że obaj nie mieli najlepszego dnia, błędy w ustawianiu, w przekazywaniu krycia, a Aspas cóż, powoził go troszkę:-)
2
Całkowicie się z Tobą zgadzam, a przeczytawszy wcześniej peany na jego (Gomesa) cześć, obejrzałem sobie mecz jeszcze raz pod jego kątem. Określę to tak, nadal "wóz z węglem", tylko dzisiaj pół ładunku mniej. Sprzedać, jak tylko ktoś będzie go chciał!
0
...a cóż to za krytyka pod jego adresem? Dzisiaj obaj stoperzy mieli słabszy dzień, może Pique troszkę gorszy, a Ty napisałeś tak, jakby zawalił ze 2-3 bramki:-)
0
Vidfal out, sorry facio, ale do poziomu Barcy nidgy nie dorośniesz:-(
powodzenia w nowym (starym) klubie:-)))
Tacy, jak Ty blokują miejsce dla "perełek" z La Massi.
Z tymi perełkami bywa różnie, ale kiedy mają pokazać swoją wartość dodatnią, jeśli takie (...) blokują im miejsce???
1
Do sprzedania;
Gomes, Arda, Vidal,D. Suarez, Deloufeu i Szefuncio.
0
...niestety nie mam takiej cierpliwości, to przeklejka, pozdrawiam:-)
4
.°★。˛ °.★** *★* *˛.
˛ °_██_*。*./ \ .˛* .˛.*.★★*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. *˛ ╬ ˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯`¬´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°•~´¯˜"*°´¯˜"*°•
…☻☻☻ Merry Christmas ☻☻☻