12

Zawsze broniłem tego chłopaka i dzisiaj odwrócił losy meczu!!!
Dziękuję Sergi Roberto:-)

0

Chciałbym Ci tylko przypomnieć, że gdyby nie błysk Messiego, to w finale grałby Bayern, kolego:-)

0

Zgadzam się z Tobą całkowicie, a hejterom, cóż - przypomnijcie sobie początki Generała

1

Z racji tego, że nie musiałem ślęczeć po nocach (mieszkam w innej strefie czasowej) to obejrzałem wszystkie mecze CA. Odkryciem dla mnie był napastnik Peru - J.P.Guerrero, taka niewiele słabsza wersja Suareza. Nie jest już młodzieniaszkiem ale chciałbym go u nas np za Pedro, co sądzicie?

0

Nie, zawodnikiem meczu został Ospina

0

Może Perez zagiął parol na Pogbę i dlatego Isco mógłby być mu zbędny?

1

...a dlatego yorck, że Isco jeszcze nie jest "skażony", a Ramos niejednokrotnie był "rzeżnikiem" dla naszych zawodników (ta "kosa" w nogi Messiego !!!)

0

Napisałem tylko, że moim faworytem jest Veratti. Fajnie byłoby mieć go u siebie, a nie Pogbę, który może okazać się drugim Ballotellim, albo za taką furę kasy rozwalić szatnię:-(

0

Ja myślę sobie tak - mamy bana do stycznia, zostawmy medialne kupowanie zawodników. Można załatwiać to po cichu (moim faworytem po przeanalizowaniu meczów z P$G jest Veratti) obserwując rozwój naszych wychowanków. Może się tak stać, że któryś z nich "odpali" i problem sam się rozwiąże.
Obietnice kandydatów można włożyć między bajki (ileż to razy już przerabialiśmy, tak w sporcie, jak i w polityce)

0

Geniusz Neymara daje wygraną z Peru

1

...to może przenieśmy się na ring bokserski, widząc że przeciwnik już "pływa", dajmy mu dojść do siebie...ech, co za ludzie, piętnują przyszłego magika piłki, usprawiedliwiając obrońcę, że sfrustrowany:-(, niech zajmie się szydełkowaniem, hahaha

4

Co za bzdury nam Pan tutaj wypisuje redaktorze?
Najlepiej, gdyby Neyowi powiązać nogi, jak koniom w wyścigu kłusaków, wtedy nie będzie robił sztuczek, które są solą tej gry i bez tego mecze byłyby nudne, nie okraszone takimi właśnie "skwareczkami".
Swoją drogą Ney musi uważać, bo znajdzie się jakiś rzeżnik i może być dłuższa przerwa związana z leczeniem kontuzji:-(

0

Na zachodniej półkuli mecz do obejrzenia w ESPN Deportes z hiszpańskim komentarzem:-)

1

Mam ten przywilej, że mogę oglądać na BeinSport:-)

1

Ot, młokos - o nie kolego - najpierw granko, póżniej sianko.
Pokażesz że jesteś tyle wart, to czemu nie:-)

0

Hudson komentował mecz Realu na Bein Sports, Barca była pokazywana na hiszpańskojęzycznym Bein

2

Po przeczytaniu Twoich "wypocin" dochodzę do wniosku, że Ty nie masz zielonego pojęcia o grze w piłkę nożną. Nie chciałbym Ciebie obrazić, ale aż ciśnie się na usta, do garów, albo obejrzyj mecz jeszcze raz, może wyciągniesz inne wnioski z gry SR, pozdrawiam

1

Francuz - OK, ale liga, to liga francuska, kolego:-)

0

Kolego, Twój przedmówca ma rację, to Urugwajczyk:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?