kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak Prof. Dariusz Filar "objaśnił" Jaszczomba w kwestii Safe 0%:
https://zapodaj.net/plik-LU8knfymAQ
2
@Colon Zdecydowanie Yeti.
0
@bartekvisca Z litości tego nie skomentuję:-)))
1
@RoberDzik Wskaż może jakąś religię, która nie jest tak fanatyczna.
5
Dziś dzień niezwykły, 80 lat kończy David Gilmour!
0
@Eklerek Mam nadzieję, że Prokuratura zaskarży wyrok do wyższej instancji, bo to jest śmiech z ofiar!
4
@urbipl No super, podpieranie się wpisami jakiegoś kretyna na X-ie... to jedyny Twój komentarz?
A co powiesz na to, że NBP najpierw z zysków musiałby spłacić długi, których narobił Glapiński? dopiero później te pieniądze z nadwyżki mogłyby zasilić budżet?
0
@BojanKriKicz Najlepiej zadać pytanie... i samemu sobie odpowiedzieć-)
I skąd te 60 K... wtedy Camp Nou pomieściłoby ze 300K kibiców:-)))
0
@blakkudium Nie mam do niego zaufania i chętnie zamieniłbym go za jakiś wynalazek ze szkółki. Drewniany, elektryczny i słaby technicznie... chętnie odszczekam to tutaj na forum, ale... daj mu Flick zdrowie:-=)
0
@MagFCB Nie chce mi się dyskutować z osobnikami, którzy nie doczytali mojego wpisu. Przeczytaj jeszcze raz, może doczytasz o regeneracji, pozdrawiam:-)
0
@Tomaszekkkkk Nie znasz mnie kolego, to skąd taki wniosek?
2
@Eklerek Może ją akurat kręci mały smrodek:-)
Są przecież różne "avwiomariny" wśród tych yebniętych gwiazdeczek:-)))
0
@Kz1234 Jak ja grałem w piłkę na dość dobrym poziomie, to Ciebie kolego nie było jeszcze w planach, nawet ojciec mógł mieć jeszcze mleko pod nosem... więc nie musisz mi wykładać o przygotowaniu fizycznym.
Jeśli nie dajesz z siebie 100% na treningu, to zaraz 1-szy skład zacznie Ci się oddalać.
Wiadomo, że nie dasz rady tak codziennie... ale obecnie są takie możliwości regeneracji, że ja dawniej mógłbym tylko o takich pomarzyć.
0
@APTAPT Nie, nie uważam, że zagrali na 100%... uważam, że nawet na 120, jeśli nie więcej... i taką Barcę chcę widzieć w każdym meczu.
Rolą Flicka jest zbudować taką kadrę, żeby każdy wchodzący zmiennik dał coś od siebie, może teraz dotrze do Ciebie, czego ja oczekuję.
0
@APTAPT Jak to się ma do tego. o czym ja napisałem. Rozmywasz problem pięknie grającej Barcy... a ją chcę widzieć taką w każdym meczu.
0
@Eric_Abidal_22 Super... ale pomyśl, gdzie byłbyś pracując na 100%? Może to byłaby już Twoja firma?
0
@Kz1234 ... a ile liczyła dzisiejsza kadra powołana na mecz?
2
@APTAPT Tak uważam, bo tolerowanie odpuszczania źle wpływa na całą resztę załogi a w kadrze mamy 25 zawodników i 5 zmian na mecz!
Nie masz już siły, daj znak i wchodzi następny głodny podwyżki.
Tolerowanie minimalizmu zawsze prowadzi do zguby... vide Real.
0
@La Pulgaa Bredzisz, za to pobierają olbrzymie apanaże. To ich praca... a Ty nie musisz dawać z siebie wszystkiego w pracy, bo inaczej szef znajdzie kogoś bardziej zaangażowanego?
0
@Aragorn33 Na miejscu naszych skautów szukałbym rozwiązania w lidze francuskiej (bo tam chyba najwięcej i najtaniej).
Mało mnie obchodzi kolor skóry, interesuje mnie zawodnik, który za dwa lata będzie stanowił o sile ataku i będzie miał 25+ goli.
Szkopuł w tym, że nie mam kogo polecić, bo od 20-tu lat nie oglądam "żabiej" ligi:-)
0
@Slawek1999 Dwa lata do tyłu myślałem, że mamy swojego Kanadyjczyka "Edgara"... niestety, chyba Wawrzyniak w swoim prime był lepszy od tego naszego kołka.
Zamiast progresu mamy postępującą stagnację, nawet degrengoladę!
1
Kontuzje obu bocznych obrońców może wykreują nam kolejnego kota z rezerw... jak myślicie?
3
Tak grająca Barca może przytulić uszaty puchar, nie mam żadnych wątpliwości!
0
@Dankho94isback ... a to znasz?
Nie ciesz się bratku...?
3
W dzisiejszej piłce nie bronią tylko obrońcy, bo są skupieni na napastnikach rywala. Nam wchodzą jak w masło pomocnicy w drugim tempie i to jest rola naszych pomocników, żeby do tego nie dopuszczać.
Jakoś jestem dzisiaj bardzo spokojny o wynik... a przynajmniej o zaangażowanie naszych chłopaków!
1
@AlexDark00 NieRząd PiS-u miał osiem lat żeby to naprostować i....?
1
@Martwy Nie wiem, czy Ty też masz podobnie do mnie... ja uwielbiam niektóre płyty, ale jak przyjdzie do ich wysłuchania, to puszczam coś innego... ot taki paradoks:-)
Np The Beatles, The Rolling Stone, Iron Maiden, Yes czy ELP... a mam czego słuchać, bo ponad 21K na iTunes:-)))
1
@mmaciass Putin zapewne oglądał już zebrane materiały z pobytów pomarańcza w Rosji... i chyba pornhuba nie musi oglądać:-)
4
Oby dzisiaj to Getafe, było tym Getafe i biali nie będą mieli spacerku... no chyba, że będzie im się chciało trochę pobiegać:-)
2
@blakkudium Byle Grada nie zrobiła grandy:-)