3

Jak Prof. Dariusz Filar "objaśnił" Jaszczomba w kwestii Safe 0%:
https://zapodaj.net/plik-LU8knfymAQ

2

@Colon Zdecydowanie Yeti.

0

@bartekvisca Z litości tego nie skomentuję:-)))

1

@RoberDzik Wskaż może jakąś religię, która nie jest tak fanatyczna.

5

Dziś dzień niezwykły, 80 lat kończy David Gilmour!

0

@Eklerek Mam nadzieję, że Prokuratura zaskarży wyrok do wyższej instancji, bo to jest śmiech z ofiar!

4

@urbipl No super, podpieranie się wpisami jakiegoś kretyna na X-ie... to jedyny Twój komentarz?
A co powiesz na to, że NBP najpierw z zysków musiałby spłacić długi, których narobił Glapiński? dopiero później te pieniądze z nadwyżki mogłyby zasilić budżet?

0

@BojanKriKicz Najlepiej zadać pytanie... i samemu sobie odpowiedzieć-)
I skąd te 60 K... wtedy Camp Nou pomieściłoby ze 300K kibiców:-)))

0

@blakkudium Nie mam do niego zaufania i chętnie zamieniłbym go za jakiś wynalazek ze szkółki. Drewniany, elektryczny i słaby technicznie... chętnie odszczekam to tutaj na forum, ale... daj mu Flick zdrowie:-=)

0

@MagFCB Nie chce mi się dyskutować z osobnikami, którzy nie doczytali mojego wpisu. Przeczytaj jeszcze raz, może doczytasz o regeneracji, pozdrawiam:-)

0

@Tomaszekkkkk Nie znasz mnie kolego, to skąd taki wniosek?

2

@Eklerek Może ją akurat kręci mały smrodek:-)
Są przecież różne "avwiomariny" wśród tych yebniętych gwiazdeczek:-)))

0

@Kz1234 Jak ja grałem w piłkę na dość dobrym poziomie, to Ciebie kolego nie było jeszcze w planach, nawet ojciec mógł mieć jeszcze mleko pod nosem... więc nie musisz mi wykładać o przygotowaniu fizycznym.
Jeśli nie dajesz z siebie 100% na treningu, to zaraz 1-szy skład zacznie Ci się oddalać.
Wiadomo, że nie dasz rady tak codziennie... ale obecnie są takie możliwości regeneracji, że ja dawniej mógłbym tylko o takich pomarzyć.

0

@APTAPT Nie, nie uważam, że zagrali na 100%... uważam, że nawet na 120, jeśli nie więcej... i taką Barcę chcę widzieć w każdym meczu.
Rolą Flicka jest zbudować taką kadrę, żeby każdy wchodzący zmiennik dał coś od siebie, może teraz dotrze do Ciebie, czego ja oczekuję.

0

@APTAPT Jak to się ma do tego. o czym ja napisałem. Rozmywasz problem pięknie grającej Barcy... a ją chcę widzieć taką w każdym meczu.

0

@Eric_Abidal_22 Super... ale pomyśl, gdzie byłbyś pracując na 100%? Może to byłaby już Twoja firma?

0

@Kz1234 ... a ile liczyła dzisiejsza kadra powołana na mecz?

2

@APTAPT Tak uważam, bo tolerowanie odpuszczania źle wpływa na całą resztę załogi a w kadrze mamy 25 zawodników i 5 zmian na mecz!
Nie masz już siły, daj znak i wchodzi następny głodny podwyżki.
Tolerowanie minimalizmu zawsze prowadzi do zguby... vide Real.

0

@La Pulgaa Bredzisz, za to pobierają olbrzymie apanaże. To ich praca... a Ty nie musisz dawać z siebie wszystkiego w pracy, bo inaczej szef znajdzie kogoś bardziej zaangażowanego?

0

@Aragorn33 Na miejscu naszych skautów szukałbym rozwiązania w lidze francuskiej (bo tam chyba najwięcej i najtaniej).
Mało mnie obchodzi kolor skóry, interesuje mnie zawodnik, który za dwa lata będzie stanowił o sile ataku i będzie miał 25+ goli.
Szkopuł w tym, że nie mam kogo polecić, bo od 20-tu lat nie oglądam "żabiej" ligi:-)

0

@Slawek1999 Dwa lata do tyłu myślałem, że mamy swojego Kanadyjczyka "Edgara"... niestety, chyba Wawrzyniak w swoim prime był lepszy od tego naszego kołka.
Zamiast progresu mamy postępującą stagnację, nawet degrengoladę!

1

Kontuzje obu bocznych obrońców może wykreują nam kolejnego kota z rezerw... jak myślicie?

3

Tak grająca Barca może przytulić uszaty puchar, nie mam żadnych wątpliwości!

0

@Dankho94isback ... a to znasz?
Nie ciesz się bratku...?

3

W dzisiejszej piłce nie bronią tylko obrońcy, bo są skupieni na napastnikach rywala. Nam wchodzą jak w masło pomocnicy w drugim tempie i to jest rola naszych pomocników, żeby do tego nie dopuszczać.
Jakoś jestem dzisiaj bardzo spokojny o wynik... a przynajmniej o zaangażowanie naszych chłopaków!

1

@AlexDark00 NieRząd PiS-u miał osiem lat żeby to naprostować i....?

1

@Martwy Nie wiem, czy Ty też masz podobnie do mnie... ja uwielbiam niektóre płyty, ale jak przyjdzie do ich wysłuchania, to puszczam coś innego... ot taki paradoks:-)
Np The Beatles, The Rolling Stone, Iron Maiden, Yes czy ELP... a mam czego słuchać, bo ponad 21K na iTunes:-)))

1

@mmaciass Putin zapewne oglądał już zebrane materiały z pobytów pomarańcza w Rosji... i chyba pornhuba nie musi oglądać:-)

4

Oby dzisiaj to Getafe, było tym Getafe i biali nie będą mieli spacerku... no chyba, że będzie im się chciało trochę pobiegać:-)

2

@blakkudium Byle Grada nie zrobiła grandy:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?