kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Życzę dzisiaj naszym kolegom z notatnika wspaniałego meczu, okraszonego dwoma nurami żółwia, jego pudeł przy obu karnych, dwóch czerwieni dla zawodników Nietoperzy i jeszcze wisienki na torcie w postaci gola Valencji w 105 minucie na 1:0 - kończącego ten pojedynek:-)
2
@Popitek12 Od ładnych kilku lat mam coraz dalej:-)
1
@Azi Po blamażu dzisiaj wróci temat 15-tu uszatych pucharów... no i oczywiście Negreira:-)
17
@Persempretito ... i de Jonga
0
@ViscaelBarca2007 Jadą na super obrońcach, o stylu się nie wypowiem, bo go nie widzę.
Niech tylko obrona obniży poziom, to 4rsenal wróci na swoje miejsce:-)
3
Co mnie cieszy przed jutrzejszym spotkaniem Realu, że rozjemcą będzie Javier Alberola Rojas... jeden z nielicznych, którzy nie dają sobie dmuchać w kaszę panienkom z Madrytu:-)
1
@Luciano99 Wspomniałeś o "Jego boskości", wtedy oglądałem jeszcze ligę francuską i po fiasku sprowadzenia Beckhama... byłem w ekstazie, że Ronnie przychodzi do nas:-)
1
@Luciano99 Jeśli zerkniesz w mój profil, to Ci dużo wyjaśni, powiem tak obrazowo... no były wzloty i upadki:-)
1
@Majkel34 Nie zgadzam się, oni na początku jeszcze myślą, że są zajebiści, dopiero w końcówkach zakładają płetwy... ale mam nadzieję, że Valencja ich wcześniej wyjaśni:-)))
0
@norbo80 Sam sobie odpowiedziałeś:-)
0
@ViscaelBarca2007 ... tak a'propo Arsenalu, myślisz że gwałty na bramkarzach przeciwnika dadzą im choć półfinał?
1
@Luciano99 Cóż... kiedyś bywało gorzej:-) Swoje na banach odcierpiałem.
Data, o której piszesz mnie nie dotyczy, nie miałem dostępu do internetu przez prawie dwa miechy wtedy:-)
0
@KrychaFCB On już dał przecież "popis" w Madrycie, chociaż okiem kibica Barcy, to dobrze:-)))
1
@Luciano99 Nie wiem Lucek ile masz wiosenek, ale ja kibicując Barcelonie od dawna pamiętam jeszcze gorsze czasy:-(
1
@ViscaelBarca2007 Bydło ( w normalnym tego słowa znaczeniu) powinno się trzymać w oborze... a tych neandertalczyków tylko w pierdlu!
To nawet nie są kibole, to gangusy... i najlepiej, żeby policja nie wtrącała się do ich ustawek ( nawet powinna ich zachęcać tym, że mają dobro obywateli na względzie, nie ich ustawki) , niech się gnoje pozabijają!
1
@Pawlak1992 Robię sobie nalewki na spirze... a to cytrynówkę, orzechówkę albo jajczaną, która ma 45 voltów a nie 15:-) Bimberkiem dobrym nie pogardzę... a farbowanego syfu nigdy nie piłem i pił nie będę, to samo z drinami, tylko shoty"-)
2
@Karol145 "Mądre głowy" na VARze stwierdziły, że nic nie było - widać to po gestykulacji sędziego głównego... choć był tak blisko, że mógł gwizdnąć i dopiero mogli to sprawdzać :-)
3
@Vurt Nie to, że się śmieję... ale to byłby comeback:-)))
0
@ShawnC Szkoda, że tego nie widzisz... porównaj sobie grę obrony 2-3 miechy do tyłu, ech...
1
@ShawnC Bez przesady, ta asysta de Jonga z zatrzymaniem, to palce lizać
3
Fajne dwie asysty Olmo dzisiaj:-))) Prawie jak Busi do Messiego w półfinale LM z Realem:-)
1
@addept Ja, w przeciwieństwie do niektórych tutaj oglądałem mecz, nie zajmowałem się pisaniem i od paru meczy widzę to już wyraźnie, że Cubarsi z Ericiem zaczęli się lepiej rozumieć, co za tym idzie, ta defensywa jest pewniejsza. Martwią tylko "zawiechy" Kounde, brak koncentracji.
Balde dzisiaj trochę słabiej, niż w drugiej połowie ostatniego meczu. Oby do przodu i może będziemy chodzić na koniec sezonu w potrójnej koronie:-)
11
Obawiałem się jak nasza druga linia bez 2 dowódców sobie poradzi. W pierwszej połowie było niewesoło, na szczęście po przerwie Casado pokazał, że nie zapomniał, jak się gra w piłkę... i dobrze, mamy go pod prądem, nawiasem - fajne wejście Bernala.
Mam nadzieję, że przy zwyżce formy środkowych obrońców i takiego ścisku w pomocy... a jeszcze żeby napastnicy się odblokowali, to może być całkiem FAJNY sezon, OBY:-)
1
Komentarz usunięty
0
@bodzio10 ... a dziękuję bardzo, zdrowszy jestem dzięki temu:-)
Kondolencje, to złóż sobie, że oglądasz ten syf zbieraniny nigdzie w Europie niechcianych "piłkarzy"... ale na naszą "ligę". jak znalazł:-)))
0
@ArcziArtt Nie oglądam polskiej ligi od 22 lat... dobrze żeby była zgoda wszystkich ze wszystkimi.
Było tak chyba kilka m-cy, że nawet kibice Cracovi mieli zgodę z Wisłą, dzięki śmierci JPII, później wszystko wróciło do "normy" :-(
1
@MesQueUnClub_87 W "Obywatel X" jedną z ról gra mój dobry kolega W. Piekarski:-)
0
@Joopiter Racja, mea culpa:-)
0
@Czajka90 Ja napisałem o jego wejściu w meczu (chyba z Romą), która zakończyła poważną karierę naszego zawodnika, który wtedy wchodził na naprawdę wysoki poziom:-)
0
@synKAZIKA Poszukaj artykułów redaktora Chowańskiego (bodajże). on przybliża sylwetki młodych talentów z La Masii:-)