kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 To ten, który zakończył karierę Rafinhii?
1
@Colon Magma jest ciężkostrawna... a Thick as a Brick to klasowy album, jeden z moich ulubionych.
2
@shinthps Co racja, to racja, nie zauważyłem tego... zwracam honor:-)
1
@MesQueUnClub_87 Super, dziękuję:-)
0
@shinthps Czy Ty potrafisz czytać? Przeczytaj mój wpis raz jeszcze, może dotrze:-)
1
@MesQueUnClub_87 Moja prośba, czy mógłbyś podawać obok tytułu rok produkcji, żeby nie trzeba było wchodzić na filmweb?
2
Nigdy nie myślałem, że to napiszę! To Atletico bardzo fajnie się ogląda... czyżby Simeone zmienił filozofię gry w piłkę?
0
@Colon Nie zabieram głosu, to nie moi faworyci do słuchania:-(
3
@OBSERWATOR2021 Chyba obserwujesz świat w okularach spawalniczych, skoro tak mi odpowiedziałeś:-)
Mało jest przykładów na zdradziecką działalność Twoich wybrańców z jednej konfy, czy z drugiej? Będą wyroki, to zdejmiesz okulary obserwatorze:-)))
3
Komentarz usunięty
1
@don'T.R.I.P.e W prostej linii przeniesione z mediów społecznościowych. Dzisiaj młodzież nie potrafi się skupić na dłużej niż pół minuty, niedługo nawet pisać długopisem przestanie, takie czasy:-(
1
@Roobo Prawidłowy karny, gdzie tu kontrowersja.
0
@Theodore_Bagwell Korzystałem w Stanach, kozacka:-)
1
@Roobo Pełna zgoda, mecz 2x30 z zatrzymywaniem czasu. Dodałbym jeszcze przepis z siatkówki o możliwości sprawdzenia 2 sytuacji przez trenerów... i sędziego z mikrofonem tłumaczącym jakąś kontrowersyjną decyzję.
Po wprowadzeniu tego byłby na początku mały chaos, ale z biegiem czasu usprawniło by to grę.
0
@partymaker Zgoda... ale od czegoś trzeba zacząć.
5
@Irmscher10 Ostrzegałem przed tym klaunem, to mnie tutaj zjeść chcieli, dzisiaj pochowani po piwnicach... ale niech tylko temu matołowi coś się uda ( w co nie wierzę), to powyłażą z jaskiń:-)))
6
@Tasde Zmienią nazwę na "Alternatywna rzeczywistość" i może przetrwają, ku uciesze gawiedzi, która ich pierdy przyjmuje jako dowód prawdy:-)))
0
@betonito Już Mariano był na wypożyczeniu we Francji, wrócił jako goleador... i tyle:-)
0
@Colon Zdecydowanie Innuendo, to kamień milowy kończącym się niestety dorobku tej grupy.
0
@Colon Zdecydowanie Last Exit for the Lost.
1
@Filipem Dno i metr mułu... i jedna interwencja dająca awans.
2
Niektórzy tutaj piszą, że Yamal jest zajeżdżany i może wypaść przez kontuzję... to skoro Szwed taki dobry, że chcecie jego, to w razie kontuzji (odpukać) będzie grał pierwsze skrzypce:-)
0
@Colon Lubię Ozirików, ale zdecydowanie TREY GUNN BAND:-)
1
@Roobo To ksywka byłego miłościwie panującego Ążeja, to tak na marginesie:-)
1
@BojanKriKicz Sławuś się nie przejmuje, Sławuś pójdzie do wiejskiej baby ogrzać się na zapiecku:-)
4
Miłośnicy bluesa!
Po kilkunastu latach odkurzyłem sobie płytę - "Paul Rodgers - Muddy Water Blues"
grają same znakomitości jak D. Gilmour. P. Rodgers, G. Moore, J. Beck i inni
5
Na zdrowie:-)
https://bsky.app/profile/maxicat1972.bsky.social/post/3mdstv4lht22r
1
@draxidox Podejrzewam, że oni raz w tygodniu ćwiczą pady na treningu, przy okazji zatrudniają chyba jakiegoś reżysera, żeby to wyglądało "filmowo" :-)
0
Jeśli ktoś nie czytał, to tutaj obszernie:
https://bsky.app/profile/maciej.bsky.social/post/3mdujz5ug5k2w
0
@severius Skoro doszedłeś do wniosku, że piszesz za szybko... to cierpliwości, psz wolniej... z czasem przyjdzie rutyna:-)