0

@Czajka90 To ten, który zakończył karierę Rafinhii?

1

@Colon Magma jest ciężkostrawna... a Thick as a Brick to klasowy album, jeden z moich ulubionych.

2

@shinthps Co racja, to racja, nie zauważyłem tego... zwracam honor:-)

1

@MesQueUnClub_87 Super, dziękuję:-)

0

@shinthps Czy Ty potrafisz czytać? Przeczytaj mój wpis raz jeszcze, może dotrze:-)

1

@MesQueUnClub_87 Moja prośba, czy mógłbyś podawać obok tytułu rok produkcji, żeby nie trzeba było wchodzić na filmweb?

2

Nigdy nie myślałem, że to napiszę! To Atletico bardzo fajnie się ogląda... czyżby Simeone zmienił filozofię gry w piłkę?

0

@Colon Nie zabieram głosu, to nie moi faworyci do słuchania:-(

3

@OBSERWATOR2021 Chyba obserwujesz świat w okularach spawalniczych, skoro tak mi odpowiedziałeś:-)
Mało jest przykładów na zdradziecką działalność Twoich wybrańców z jednej konfy, czy z drugiej? Będą wyroki, to zdejmiesz okulary obserwatorze:-)))

3

Komentarz usunięty

1

@don'T.R.I.P.e W prostej linii przeniesione z mediów społecznościowych. Dzisiaj młodzież nie potrafi się skupić na dłużej niż pół minuty, niedługo nawet pisać długopisem przestanie, takie czasy:-(

1

@Roobo Prawidłowy karny, gdzie tu kontrowersja.

0

@Theodore_Bagwell Korzystałem w Stanach, kozacka:-)

1

@Roobo Pełna zgoda, mecz 2x30 z zatrzymywaniem czasu. Dodałbym jeszcze przepis z siatkówki o możliwości sprawdzenia 2 sytuacji przez trenerów... i sędziego z mikrofonem tłumaczącym jakąś kontrowersyjną decyzję.
Po wprowadzeniu tego byłby na początku mały chaos, ale z biegiem czasu usprawniło by to grę.

0

@partymaker Zgoda... ale od czegoś trzeba zacząć.

5

@Irmscher10 Ostrzegałem przed tym klaunem, to mnie tutaj zjeść chcieli, dzisiaj pochowani po piwnicach... ale niech tylko temu matołowi coś się uda ( w co nie wierzę), to powyłażą z jaskiń:-)))

6

@Tasde Zmienią nazwę na "Alternatywna rzeczywistość" i może przetrwają, ku uciesze gawiedzi, która ich pierdy przyjmuje jako dowód prawdy:-)))

0

@betonito Już Mariano był na wypożyczeniu we Francji, wrócił jako goleador... i tyle:-)

0

@Colon Zdecydowanie Innuendo, to kamień milowy kończącym się niestety dorobku tej grupy.

0

@Colon Zdecydowanie Last Exit for the Lost.

1

@Filipem Dno i metr mułu... i jedna interwencja dająca awans.

2

Niektórzy tutaj piszą, że Yamal jest zajeżdżany i może wypaść przez kontuzję... to skoro Szwed taki dobry, że chcecie jego, to w razie kontuzji (odpukać) będzie grał pierwsze skrzypce:-)

0

@Colon Lubię Ozirików, ale zdecydowanie TREY GUNN BAND:-)

1

@Roobo To ksywka byłego miłościwie panującego Ążeja, to tak na marginesie:-)

1

@BojanKriKicz Sławuś się nie przejmuje, Sławuś pójdzie do wiejskiej baby ogrzać się na zapiecku:-)

4

Miłośnicy bluesa!
Po kilkunastu latach odkurzyłem sobie płytę - "Paul Rodgers - Muddy Water Blues"
grają same znakomitości jak D. Gilmour. P. Rodgers, G. Moore, J. Beck i inni

1

@draxidox Podejrzewam, że oni raz w tygodniu ćwiczą pady na treningu, przy okazji zatrudniają chyba jakiegoś reżysera, żeby to wyglądało "filmowo" :-)

0

Jeśli ktoś nie czytał, to tutaj obszernie:
https://bsky.app/profile/maciej.bsky.social/post/3mdujz5ug5k2w

0

@severius Skoro doszedłeś do wniosku, że piszesz za szybko... to cierpliwości, psz wolniej... z czasem przyjdzie rutyna:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?