2

@VinDiesel Jakby takie sytuacje musiały być bramkami, to widzielibyśmy wyniki pokroju 10-10 albo 15-9

0

Ajjj, Lewy jak blisko

9

Najskuteczniejsi strzelcy w jednym sezonie Bundesligi pod względem goli na mecz:

1. Robert Lewandowski 20/21 - 41 goli, 1.41 gola na mecz
2. Gerd Muller 71/72 - 40 goli, 1.18 gola na mecz
3. Gerd Muller 69/70 - 38 goli, 1.15 gola na mecz
4. Harry Kane (obecny sezon) - 33 gole, 1.14 gola na mecz
5. Harry Kane 23/24 - 36 goli, 1.13 gola na mecz

1

Legia ma już tylko 6 pkt mniej niż trzecia w tabeli Jagiellonia, a dopiero grali mecz o utrzymanie się w lidze XD. Co to za legendarny sezon.

1

@Kgorecki2500 Ale co jest takiego złego w tym świecie? Kto poza pracoholikami i osobami nadmiernie utożsamiającymi się ze swoją pracą na tym traci?

0

@Gall Oficjalne bezrobocie to jedno, gdy mówię o 20%, mówiłem o 20% które nie mogą sobie znaleźć / nie podejmują żadnej aktywności zarobkowej. A co do skutków na zdrowie psychiczne to nie da się ich przewidzieć. Krótkoterminowo mogły by być złe, ale człowiek z natury ma świetne zdolności adaptacyjne. Nie bez powodu opanowaliśmy cały świat.

2

@Kgorecki2500 A to teraz ludzie z bezsilności nie odbierają sobie życia? Gdy muszą tyrać w kołchozach po 12 godzin dziennie, a potem wracają do domu i mają 2-3 godziny dla siebie? Już pomijając fakt, że jesteśmy świadkami wielkiej kraksy demograficznej i sami powoli się unicestwiamy. Świat z dochodem gwarantowanym byłby inny. Jeśli AI i robotyka kiedykolwiek będzie tak dobra, to z pewnością da nam inne wspaniałe rzeczy, które wypełnią nam życie.

1

@Kgorecki2500 Docelowe bezrobocie powinno wynosić 100%. 70% to też bardzo dobra liczba, bo oznaczałaby, że AI byłoby w stanie znacznie taniej wykonać ogromną część prac wykonywanych przez człowieka, a to oznaczałoby postęp. Postęp zawsze jest dobry. Kosztuje, ale to postęp należy wspierać.

1

@Karol145 No, super pomysł. Obrażamy się na cały świat dookoła i blokujemy postęp.

1

@Kgorecki2500 Po co na siłę trzymać pracownika fizycznego? Opodatkować roboty / AI oczywiście trzeba, ale trzeba też zachęcać do jak najszerszej ich implementacji, gdy tylko będą gotowe do zastąpienia człowieka na jakiejkolwiek pozycji.

0

Chiny wprowadzają przepis zabraniający zwalniania pracowników z powodu zastąpienia ich pracy przez AI. Zwiastun nadchodzącego kryzysu, czy martwienie się na zapas? Sam przepis moim zdaniem dość wątpliwy i dyskryminujący. Betonujemy tych, którzy już są na rynku, a ci, którzy nie zdążyli na niego wejść mają problem.

0

@Katalonik97 Po co? Ile za niego dostaniesz? 60-70 mln? Żaden skrzydłowy za 60-70 mln nie da nam tego, co dał nam Raphinha, a jest ogromne ryzyko, że tą kasę po prostu byśmy przepalili na jakiegoś flopa.

5

Dobra, co to jest XDDD. Przecież to PSG jest posrane, każdy gol z niczego

3

Geniusz Dembele tutaj

1

Trzeba mieć czelność, żeby za coś takiego domagać się karnego

4

Ruch w stronę piłki oczywisty, to musi być karny

3

@Gibbon_FCB Nie, myślę, że mielibyśmy duże szanse. Atletico jako rywal stylowo wyjątkowo nie siedzi Flickowi, nawet w poprzednim sezonie były z nimi spore problemy.

3

Szkoda, że trafiliśmy do drabinki haramowej, zamiast pykać sobie z takim Bayernem albo PSG

0

W Monachium PSG będzie ugotowane na żywca niestety

0

Ale teraz powrót gościa z PSG, ile tam było, 40 km/h?

4

Kvaraldinho gol

4

Robercik co nabił ponad połowę swoich goli od półfinałów w gorę w jedym meczu XD

1

@blakkudium Dlaczego ten gość wygląda jak ciemniejszy Araujo XD

0

@MirusAmisz Wrzutki w pole karne miał spoko, szkoda że za Flicka przestał je grać. Ale też prawda jest taka, że takich dobrych zagrań to może z jedno na mecz miał.

5

@Filipem Kompilacja Kane'a to by pewnie z 15 minut się ciągnęła

8

Parę razy mu się ładnie od kłody odbiło, trzeba przyznać. Zabrakło tylko piętki z klasyka z 22/23, tej przed golem Kessiego na 2:1, to mi najbardziej zapadło w pamięć.

2

Sprzedać, podziękować za wszystko. Nie możemy sobie pozwolić na kolejnego Umtitiego albo Araujo.

1

@MirusAmisz Ronaldo i Messi to jednak inna liga, ale jak chodzi o dziewiątki to jest na najwyższym poziomie razem z Suarezem.

8

Najlepsi strzelcy w historii futbolu, najwyższy poziom klubowy i reprezentacyjny [@Danny Gaucho]:

1. Cristiano Ronaldo ---> ⚽️969 bramek
2. Lionel Messi ---> ⚽️905 bramek
3. Pelé ---> ⚽️761 bramek
4. Romário --> ⚽️725 bramek
5. Ferenc Puskás --> ⚽️709 bramek
6. Josef Bican --> ⚽️706 bramek
7. Robert Lewandowski --> ⚽️696 bramek

Tylko 65 bramek dzieli Polaka od miejsca w TOP 3 strzelców wszechczasów w piłce nożnej. Chore liczby.

21

Fajna zbiórka, fajna akcja, wszystko OK. Ale skoro jakiś anonimowy influencer zbiera 50 mln euro w biednej Polsce, to czemu prezes Laporta nie może odpalić strima i po prostu zebrać tych 200 mln na Haalanda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?