kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
3
Fajnie, jakby u nas się udało zrobić coś takiego z jakimś budżetowym napastnikiem, jak Joselu w Realu.
20
Tylko przypomnę, że był już taki czas w tym sezonie, gdy zarówno Rapha, jak i Yamal byli kontuzjowani. I Ronny wtedy nie grał w pierwszym składzie.
0
@KichuBlaugrana Przy tak dynamicznym rozwoju AI, jeśli pracujesz przed ekranem komputera i nie obawiasz się o swoją pracę, jesteś szaleńcem.
Przecież jeszcze rok temu te modele były praktycznie bezużyteczne w programowaniu, w obróbce arkuszy, nie miały dostępu do narzędzi, nie były tak skuteczne, efektywne, tanie... Jeśli nie czujesz niepokoju, patrząc na to, to znaczy, że po prostu nie masz pojęcia, co się dzieje.
21
@tbas Jeśli na powtórkę czekamy 10 minut, a potem widzimy coś takiego, to nie wierzę w to, że nie doszło do jakiegoś błędu.
1
@prokofiew Bernal ok. De Jong może... Cubarsi na pewno nie.
0
@Gary Ushar gra na takim samym poziomie jak w zeszłym sezonie, tylko pozycję zmienił. Stawiam, że przy Inigo w składzie, nie zagrałby nawet połowy minut które miał. Podobną mam opinię o Ericu Garcii, który tak jak wcześniej jest zapchajdziurą, tylko gra więcej bo jest więcej dziur do zapychania.
Z tych którzy zaprogresowali, to może Bernal, ale on grał bardzo mało.
0
Yamal i Fermin to jedyni zawodnicy, którzy zanotowali u nas progres w tym sezonie. Co jest o tyle przykre, że mamy jeden z najmłodszych składów w Europie.
0
Spokojnie, wraca Raphinha na początku maja. Mamy zdrowego Pedriego, Ferrana w niezłej formie. Dowieziemy mistrza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Flick daje jasny sygnał, że nie chce widzieć Lewego w swoim składzie na następny sezon. No bo jeśli nie dostaje minut przy kontuzji Raphinhi i Yamala i bardzo słabej formie Rashforda, no to mówi wszystko.
0
@Seledynowy Tak się to kończy, jak cała drużyna gra na jednego zawodnika.
0
@Encore Ale Rashford też odchodzi...
0
Ferran dzisiaj naprawdę dobrze wyglądał, powinien grać do końca. Wejście Lewego jeszcze bym zrozumiał, ale Rashford?
0
Ferran dzisiaj gra za dobrze, by go zdejmować
4
Zajebisty spalony
2
Błogosławieni ci, którzy nie zobaczą. Bo ostatnio zobaczyli coś takiego XD
0
Ostatnio się walnęli, bo pokazali nieistniejący spalony, więc teraz wygląda na to, że w ogóle sobie odpuszczą pokazywanie czegokolwiek.
26
Jak to jest, że ten sam sędzia VAR wałuje nas już 3 raz? A za miesiąc dostanie klasyk i fajnie.
1
XDDDD, dorysowują. Za 10 minut pokażą mikroskopijny spalony.
3
Oho, jest potencjał na przedłużenie barku
0
Fajnie byłoby się dowiedzieć, ile jeszcze pogramy
1
O, doliczyli 8 minut XD
3
@PatrychoO ekipazo
0
Jedyna rzecz, którą mogę zarzucić Flickowi, to słabe rotowanie ważnymi piłkarzami. Nawet Lewandowskim w prime w Bayernie częściej rotował niż Yamalem.
0
One injury after another
0
@Barceloniarz987 Teraz to maks. 50 mln dostaniemy i to raczej taki optymistyczny wariant.
0
@KamilS689 Akurat te kontuzje Raphy raczej nie wynikały z rotacji, bo on po prostu nie miał kiedy się rozegrać na tyle, by o tym mówić. Cały czas łapał te kontuzje.
1
Trochę szkoda, bo Olmo zrobił dla nas wiele ustępstw i widać, że chce tu grać, ale jakbym miał wybór, to bym go sprzedał. Ten sam przypadek, co Kounde, myślę, że da się na nim jeszcze porządnie zarobić, a pozycja 10tki nawet bez niego jest bardzo dobrze obsadzona.
1
Takiej techniki przyjęcia jeszcze nie widziałem
6
Gavi może i pressuje za dwóch, ale to za mało, my potrzebujemy kogoś decydującego w okolicy pola karnego. Trzeba się modlić, by Rapha w następnym sezonie nie łapał tyle kontuzji.