1

Ale posucha strzelecka w tym roku. Kto ma jeszcze realną szansę na 20 bramek w lidze? Budimir, Yamal w La Lidze, Undav w Bundeslidze, Lepaul i Panichelli w Ligue 1... Słabo.

0

@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony w ostatnich latach nie było takich dziewiątek niższych, które weszłyby na szczyt. Może Suarez, ale on jednak miał ten 180

2

@MessiForeverTheBest Myślę, że fani PSG wybaczyliby mu zupełne odpuszczenie ligi na rzecz kolejnej Ligi Mistrzów.

0

@Maker0 nie no, Auba tu zagrał pół sezonu, daj spokój. To już Ferran Torres więcej zrobił dla klubu od Auby.

0

Ciekawe, czy ktoś kiedyś zrobi taka sklejkę z Lewym w Barcelonie, materiału jest sporo.

1

To, że Ferran Torres marnuje okazje wszyscy wiemy i jest to naturalne, ale że w takiej samej ilości robi to Vinicius?

1

@Filipem Zwłaszcza, że Flick stawia na Ferrana

2

Nie dla przedłużenia Lewego. Nawet Flick na niego nie stawia, a to przecież trener, który widział go w najlepszej formie w karierze, z którym święcił największe sukcesy

0

@Eto'o9 R10 Ale czy nie mówi prawdy? Jeśli Real wygra wszystko, a my oprócz bezpośredniego meczu potkniemy się dwa razy, to mogą wygrać.

0

@Who_you_mam Mbappe to jest dziewiątka od lat. Polecam spojrzeć sobie, na jakich pozycjach zagrał ile spotkań w PSG.

1

@Who_you_mam Mbappe nie istnieje, ale mniejsza o to. Co to ma do rzeczy? Flick w każdej drużynie którą prowadził grał na samodzielną 9.

2

@Who_you_mam ustawić to sobie można nawet i Lewandowskiego na skrzydle, tylko żeby to działało dobrze to musi się zgadzać profil. Alvarez to nie jest samodzielna dziewiątka.

0

@Cochise wielkie poświęcenie na forum piłkarskim

13

La Liga stała się większą ligą farmerów niż Bundesliga, brawo Tebas. Jedyne, co nas ratuje, to ten duopol Barcy i Realu, bo przynajmniej jest jakaś walka o mistrza. Ale reszta drużyn to poziom Bundesligi, albo niższy.

2

Jeśli chce negocjować, to znak, że powinien odejść. Za mało znaczy w obecnej drużynie Flicka, by nam stawiać warunki. Oczywiście chętnie zobaczyłbym go w jakimś innym topowym klubie.

12

To idealny moment na sprzedaż Kounde. Jeszcze nie jest tak tragiczny, by cena spadła do jakichś ochłapów, ale już widać, że więcej z chłopa nie będzie.

1

A więc stało się, teraz wszystko w rękach City

0

Barcelona ma za to czerwoną kartkę

0

Semenyo chyba długo nie pogra w Manchesterze

1

Haaland mogguje biednego zawodnika Arsenalu, który znowu będzie musiał zadowolić się drugim miejscem w lidze.

0

Ale wrzut dowalił, cała stopa za linią XD

1

Tak to jest jak się benchuje potężnego Szweda

0

Ale przygrzmocił

0

@Chimera Gdyby nie błędy sędziowskie to nie byłby wyrównany dwumecz. 2 gole Realu strzelone nielegalnie, do tego nieodgwizdany karny na Olise w końcówce 1 meczu.

0

Dziwnie się tak patrzy na Memczester United trzeci w tabeli Prem

0

Ten Bayern to jest potwór. Coś czuję, że PSG nie będzie żadnym problemem.

1

@barcanawieki Nie no, tutaj akurat Kaka wleciał z bolesną prawdą. Bo po co niby Messi sprowadził amigosów do Interu Miami? To oczywiste, że bez nich kopałby się po czole.

0

Tych skrzydłowych City to tylko do kryminału wsadzić

1

Wcześniej Raya prawie oddał na pustą Haalandowi. Co się dzieje z tymi bramkarzami?

0

@Esteban_ Ktoś miał jakieś wątpliwości? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?