kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ale posucha strzelecka w tym roku. Kto ma jeszcze realną szansę na 20 bramek w lidze? Budimir, Yamal w La Lidze, Undav w Bundeslidze, Lepaul i Panichelli w Ligue 1... Słabo.
0
@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony w ostatnich latach nie było takich dziewiątek niższych, które weszłyby na szczyt. Może Suarez, ale on jednak miał ten 180
2
@MessiForeverTheBest Myślę, że fani PSG wybaczyliby mu zupełne odpuszczenie ligi na rzecz kolejnej Ligi Mistrzów.
0
@Maker0 nie no, Auba tu zagrał pół sezonu, daj spokój. To już Ferran Torres więcej zrobił dla klubu od Auby.
0
Ciekawe, czy ktoś kiedyś zrobi taka sklejkę z Lewym w Barcelonie, materiału jest sporo.
1
To, że Ferran Torres marnuje okazje wszyscy wiemy i jest to naturalne, ale że w takiej samej ilości robi to Vinicius?
1
@Filipem Zwłaszcza, że Flick stawia na Ferrana
2
Nie dla przedłużenia Lewego. Nawet Flick na niego nie stawia, a to przecież trener, który widział go w najlepszej formie w karierze, z którym święcił największe sukcesy
0
@Eto'o9 R10 Ale czy nie mówi prawdy? Jeśli Real wygra wszystko, a my oprócz bezpośredniego meczu potkniemy się dwa razy, to mogą wygrać.
0
@Who_you_mam Mbappe to jest dziewiątka od lat. Polecam spojrzeć sobie, na jakich pozycjach zagrał ile spotkań w PSG.
1
@Who_you_mam Mbappe nie istnieje, ale mniejsza o to. Co to ma do rzeczy? Flick w każdej drużynie którą prowadził grał na samodzielną 9.
2
@Who_you_mam ustawić to sobie można nawet i Lewandowskiego na skrzydle, tylko żeby to działało dobrze to musi się zgadzać profil. Alvarez to nie jest samodzielna dziewiątka.
0
@Cochise wielkie poświęcenie na forum piłkarskim
13
La Liga stała się większą ligą farmerów niż Bundesliga, brawo Tebas. Jedyne, co nas ratuje, to ten duopol Barcy i Realu, bo przynajmniej jest jakaś walka o mistrza. Ale reszta drużyn to poziom Bundesligi, albo niższy.
2
Jeśli chce negocjować, to znak, że powinien odejść. Za mało znaczy w obecnej drużynie Flicka, by nam stawiać warunki. Oczywiście chętnie zobaczyłbym go w jakimś innym topowym klubie.
12
To idealny moment na sprzedaż Kounde. Jeszcze nie jest tak tragiczny, by cena spadła do jakichś ochłapów, ale już widać, że więcej z chłopa nie będzie.
1
A więc stało się, teraz wszystko w rękach City
0
Barcelona ma za to czerwoną kartkę
0
Semenyo chyba długo nie pogra w Manchesterze
1
Haaland mogguje biednego zawodnika Arsenalu, który znowu będzie musiał zadowolić się drugim miejscem w lidze.
0
Ale wrzut dowalił, cała stopa za linią XD
1
Tak to jest jak się benchuje potężnego Szweda
0
Ale przygrzmocił
0
@Chimera Gdyby nie błędy sędziowskie to nie byłby wyrównany dwumecz. 2 gole Realu strzelone nielegalnie, do tego nieodgwizdany karny na Olise w końcówce 1 meczu.
0
Dziwnie się tak patrzy na Memczester United trzeci w tabeli Prem
0
Ten Bayern to jest potwór. Coś czuję, że PSG nie będzie żadnym problemem.
1
@barcanawieki Nie no, tutaj akurat Kaka wleciał z bolesną prawdą. Bo po co niby Messi sprowadził amigosów do Interu Miami? To oczywiste, że bez nich kopałby się po czole.
0
Tych skrzydłowych City to tylko do kryminału wsadzić
1
Wcześniej Raya prawie oddał na pustą Haalandowi. Co się dzieje z tymi bramkarzami?
0
@Esteban_ Ktoś miał jakieś wątpliwości? :)