kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
21
Fajna zbiórka, fajna akcja, wszystko OK. Ale skoro jakiś anonimowy influencer zbiera 50 mln euro w biednej Polsce, to czemu prezes Laporta nie może odpalić strima i po prostu zebrać tych 200 mln na Haalanda?
3
@TaughtMule Czyli jednak z tym Neymarem było coś na rzeczy XD
0
@Filipem Bo Rapha był kontuzjowany przez pół sezonu, raczej już się to nie powtórzy.
0
@Filipem Niee, chłopak potrzebuje gry. Nie chciałbym, by skończył jak Bardghji.
8
Ma to coś Pietuszewski
0
@VamoSBarca88 O nie, nie zgoli się na łyso, co też my z tym poczniemy? Dajcie już spokój. To ma być pozytywna akcja. Przeprosiła i tyle, koniec tematu.
0
Jakim ten Doku potrafi być patałachem XD
1
Ale się golazo posypały w City - Southampton
50
Pan Trener.
8
Jakaś tam forma nadal jest. Ibrahimović grał do 40stki w Milanie, więc kto wie. Chciałbym zobaczyć, jak by się sprawdził Lewy w Serie A.
2
Newcastle musisz!
3
@NeroTFP1 Jest to trenerski goat, ale Yamala mógłby bardziej oszczędzać.
0
@Encore Jest to przykre, ale moim zdaniem fair.
2
@Sulimo Pełne emocji starcie, cios za cios, bramkarze stawali na głowach by piłka nie wpadła do bramki. Lewandowski na koniec zrobił rainbow flicka i wrzucił piętą do Rashforda, który zabezpieczył wynik przewrotką zza pola karnego.
Poza tym nic ciekawego, nie dziękuj.
1
@Chimera Może Cubarsi? Ta interwencja przy 1-0 była bardzo ważna, do tego czyste konto
0
No gdzie Pedri MVP za ten mecz...
2
Przecież on go złapał łapskiem, jak to nie jest karny
0
Lewy wygląda jak taki dziadyga, jak te faule wymusza :)
1
Lewus właśnie powiększył dwukrotnie swój dorobek asystowy w tym sezonie.
1
@Adran360 Sekstet... Może niekoniecznie. Tryplet wystarczy moim zdaniem, ale liczy się też styl.
0
O co chodzi z tymi spalonymi na milimetry w ostatnim czasie :/
1
@Rupert_Haubica To może być prawda, wiele się złożyło na jego korzyść w tym sezonie. Rekord karnych Bundesligi, najbardziej bramkostrzelna drużyna w historii, niska presja na wyniki... Lepszej szansy już nie będzie miał, a wiek też zwiększa się nieubłaganie.
0
Lewandowski już nie ma siły pobiec?
1
@Roobo Nie miał jak tego strzelać, widziałeś, jak tam obrońca na wślizgu leciał, jak blisko był bramkarz? Podanie było dobrą decyzją.
0
Tam nie było spalonego
0
@Cryptolis Oczywiście, że nie XD. PSG drży o mistrzostwo w swojej lidze, nie ma nawet w połowie tak dobrej kampanii jak Bayern. W LM też znacznie mniej efektowni, już nie wspominając o tym, że odpadli z pucharu Francji parę miesięcy temu. Bayern jest w grze o wszystko, gra najbardziej ofensywną piłkę w historii TOP 5 lig i masakruje wszystkie topowe drużyny. To, że pokonał Real grający w dwumeczu w dwunastkę jest tylko kolejnym imponującym osiągnięciem.
0
@Cryptolis No mógł, bo wcześniej strzelili 2 gole przy mocnej pomocy sędziego XD. A nawet to by nie pomogło, gdyby odgwizdano karnego na Olise w końcówce poprzedniego meczu, którego widział cały świat.
0
@Cryptolis Fajnie, tylko, że Real strzelił 2 gole po faulach, a Bayern nie dostał oczywistego karnego za faul na Olise, stąd ta cała narracja o grze jak równy z równym.
0
@Kamiloza91 @NeroTFP1 A dlaczego nie? Już teraz strzelili kilkanaście bramek więcej, jeśli się nie mylę, a grają w lidze, gdzie są 4 kolejki mniej i jeszcze mamy trochę do końca sezonu. W LM przejechali się przez każdego przeciwnika do tej pory. Jeśli wygrają LM to nie widzę tutaj problemu.
0
Jeśli ten Bayern wygra Ligę Mistrzów, to śmiało możemy mówić o najlepszej drużynie klubowej w historii.