21

Fajna zbiórka, fajna akcja, wszystko OK. Ale skoro jakiś anonimowy influencer zbiera 50 mln euro w biednej Polsce, to czemu prezes Laporta nie może odpalić strima i po prostu zebrać tych 200 mln na Haalanda?

3

@TaughtMule Czyli jednak z tym Neymarem było coś na rzeczy XD

0

@Filipem Bo Rapha był kontuzjowany przez pół sezonu, raczej już się to nie powtórzy.

0

@Filipem Niee, chłopak potrzebuje gry. Nie chciałbym, by skończył jak Bardghji.

8

Ma to coś Pietuszewski

0

@VamoSBarca88 O nie, nie zgoli się na łyso, co też my z tym poczniemy? Dajcie już spokój. To ma być pozytywna akcja. Przeprosiła i tyle, koniec tematu.

0

Jakim ten Doku potrafi być patałachem XD

1

Ale się golazo posypały w City - Southampton

50

Pan Trener.

8

Jakaś tam forma nadal jest. Ibrahimović grał do 40stki w Milanie, więc kto wie. Chciałbym zobaczyć, jak by się sprawdził Lewy w Serie A.

2

Newcastle musisz!

3

@NeroTFP1 Jest to trenerski goat, ale Yamala mógłby bardziej oszczędzać.

0

@Encore Jest to przykre, ale moim zdaniem fair.

2

@Sulimo Pełne emocji starcie, cios za cios, bramkarze stawali na głowach by piłka nie wpadła do bramki. Lewandowski na koniec zrobił rainbow flicka i wrzucił piętą do Rashforda, który zabezpieczył wynik przewrotką zza pola karnego.

Poza tym nic ciekawego, nie dziękuj.

1

@Chimera Może Cubarsi? Ta interwencja przy 1-0 była bardzo ważna, do tego czyste konto

0

No gdzie Pedri MVP za ten mecz...

2

Przecież on go złapał łapskiem, jak to nie jest karny

0

Lewy wygląda jak taki dziadyga, jak te faule wymusza :)

1

Lewus właśnie powiększył dwukrotnie swój dorobek asystowy w tym sezonie.

1

@Adran360 Sekstet... Może niekoniecznie. Tryplet wystarczy moim zdaniem, ale liczy się też styl.

0

O co chodzi z tymi spalonymi na milimetry w ostatnim czasie :/

1

@Rupert_Haubica To może być prawda, wiele się złożyło na jego korzyść w tym sezonie. Rekord karnych Bundesligi, najbardziej bramkostrzelna drużyna w historii, niska presja na wyniki... Lepszej szansy już nie będzie miał, a wiek też zwiększa się nieubłaganie.

0

Lewandowski już nie ma siły pobiec?

1

@Roobo Nie miał jak tego strzelać, widziałeś, jak tam obrońca na wślizgu leciał, jak blisko był bramkarz? Podanie było dobrą decyzją.

0

Tam nie było spalonego

0

@Cryptolis Oczywiście, że nie XD. PSG drży o mistrzostwo w swojej lidze, nie ma nawet w połowie tak dobrej kampanii jak Bayern. W LM też znacznie mniej efektowni, już nie wspominając o tym, że odpadli z pucharu Francji parę miesięcy temu. Bayern jest w grze o wszystko, gra najbardziej ofensywną piłkę w historii TOP 5 lig i masakruje wszystkie topowe drużyny. To, że pokonał Real grający w dwumeczu w dwunastkę jest tylko kolejnym imponującym osiągnięciem.

0

@Cryptolis No mógł, bo wcześniej strzelili 2 gole przy mocnej pomocy sędziego XD. A nawet to by nie pomogło, gdyby odgwizdano karnego na Olise w końcówce poprzedniego meczu, którego widział cały świat.

0

@Cryptolis Fajnie, tylko, że Real strzelił 2 gole po faulach, a Bayern nie dostał oczywistego karnego za faul na Olise, stąd ta cała narracja o grze jak równy z równym.

0

@Kamiloza91 @NeroTFP1 A dlaczego nie? Już teraz strzelili kilkanaście bramek więcej, jeśli się nie mylę, a grają w lidze, gdzie są 4 kolejki mniej i jeszcze mamy trochę do końca sezonu. W LM przejechali się przez każdego przeciwnika do tej pory. Jeśli wygrają LM to nie widzę tutaj problemu.

0

Jeśli ten Bayern wygra Ligę Mistrzów, to śmiało możemy mówić o najlepszej drużynie klubowej w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?