0

Dobrze, że na ten mundial nie pojechaliśmy. Przynajmniej się człowiek nie naogląda Betoniarków i innych asów w akcji.

3

@AlexDark00 Do pachołka z Mallorci można porównywać, a do mistrza świata Juliana Alvareza już nie, ciekawe.

0

@kch Jeszcze z Chelsea coś było podobno. Ale tak, jedyne, co go może zaprowadzić do Włoch, to sportowa ambicja i mam nadzieję, że jeszcze mu jej trochę zostało.

1

@Gary Nie wiedziałem o tym, angielscy komentatorzy coś tam gadali o linii i myślałem, że tak to działa, ale okej, dobrze wiedzieć

5

@AlexDark00 Może i nie dorównuje strzelecko pachołkowi z Mallorci, ale za to zjada Juliana Alvareza rozgrywając jakieś 800 minut mniej.

0

@capoN W takich dyskusjach najważniejszy zawsze jest najlepszy okres w karierze danego zawodnika. Kane od paru lat w Bayernie pokazuje, że umiejętnościami stoi na tej samej półce co Lewy, Suarez, Benzema, brakuje mu tylko jakiegoś wielkiego osiągnięcia, pamiętnego sezonu, który byłby wspominany. Lewy ma swój sekstet i rekord Mullera, Suarez kapitalny sezon ze Złotym Butem w czasach dominacji Messiego i Ronaldo, no i był częścią sławnego MSN, a Benzema ma tą swoją ligę mistrzów i Złotą Piłkę.

0

@mekston Spodziewam się otwartej, wesołej piłki w dwumeczu z PSG. Stawiałbym, że okazji mu nie zabraknie. Póki co rozgrywa niemal idealny sezon, tylko ten rekord uciekł :/

1

Harry Kane póki co zmierza po wyrównanie historycznego wyczynu Lewandowskiego - potrójną koronę strzelecką. W Bundeslidze i DFB-Pokal wszystko już jest rozstrzygnięte, a w Lidze Mistrzów brakują tylko 3 bramki do prowadzącego Mbappe.

W jego kieszeni znajduje się już także Złoty But (odjechał reszcie stawki tak daleko, że nie ma mowy o dyskusji).

Bayern wygrał już praktycznie Bundesligę, jest w półfinale DFB-Pokal i w półfinale Ligi Mistrzów. Czyżby tryplet?

A na dokładkę zaraz mundial, gdzie Anglia jest jednym z wyraźnych faworytów, jako najbardziej wartościowa kadra z wyceną w wysokości 1,62 miliarda euro i przewagą 300 milionów nad drugą Francją.

Harry Kane ma potencjał na wielkie rzeczy. Po tym sezonie może z buta wejść do dyskusji o najlepszą dziewiątkę w tym wieku.

0

@Vegeta88 No nie wiem, wyglądało to jakby fragment piłki był już na wysokości linii

0

Zagraliśmy ostatnio 5 spotkań z Atletico i czy ktoś kojarzy chociaż jedną wyraźną kontrowersję na naszą korzyść? Wydaje mi się, że były tylko w drugą stronę, a o wybiórczym kartkowaniu to już w ogóle szkoda gadać.

0

@Cule1797 No Rashford zagrał pół godziny więcej od Lewego.

0

@Cule1797 jeśli w dwumeczu dostajesz 1/3 minut do zagrania, to nie jest to szansa.

1

"Polski napastnik, którego umowa wygasa tego lata, rozegrał fatalne ćwierćfinały Ligi Mistrzów, pokazując, że nie jest już w stanie sprostać najwyższym wymaganiom"

Co rozegrał? Przecież on nawet 90 minut na boisku nie spędził w tym dwumeczu. Zagrał dokładnie 67 minut, z czego połowę w sytuacji, gdzie drużyna grała w dziesiątkę. Natomiast co do dalszej części, to pewnie jest to prawda. Jeśli nie jest w stanie wygrać rywalizacji z Ferranem, to w Barcelonie nie ma dla niego miejsca. Jednak nie uważam, że został w tej rywalizacji potraktowany sprawiedliwie. W ligowym meczu z Atletico strzelił gola, spędzając 11 minut na boisku, a jednak w następnych spotkaniach Flick nie dał mu prawdziwej szansy na zrobienie jego roboty. Jak widać, Barcelonie się to nie opłaciło. Czy byłoby inaczej, gdyby grał Lewy? Może tak, może nie. Teraz już się nie dowiemy.

21

A niech sobie nie robią, kto by chciał ten ich świński szpaler. To, że ładnie ustawią się w rząd nie sprawi, że nagle zyskają godności i ducha sportowego.

7

Beznadziejny sędzia. Chociaż trochę mi go szkoda, bo bardzo się starał przepchać białych, ale chwila nieuwagi wystarczyła i niestety nieświadomie pokazał drugą żółtą Camavindze. Tyle starań na marne. No ale nic.

1

@mekston a idź ty :)

7

Kane jak wóz z węglem się obracał

3

Bez żółtej za taki wjazd Rudigera XDD?

3

Wygląda na to, że kolejny dwumecz Real - Bayern i kolejny wał na korzyść białych.

4

Bayern jakimś cudem daje radę 11 vs 12, to jest potwór. Szkoda, że dzisiaj nie ma bata na gościa z gwizdkiem.

0

Ale meczycho ulala

0

Rudigerowi się chyba coś z zapasami pomyliło

0

@Kubix93 Toporny, ale skuteczny. Już mieli parę dobrych szans.

0

@mekston To kwestia taktyczna - oni cały czas tak w tym sezonie robią. Gol, żeby przeciwnik poczuł się lepiej, a potem walą seryjnie.

0

Bayern nie okaże im litości

0

@mekston Dlaczego nie? Liga Mistrzów i dobry mundial na spokojnie wystarczą.

2

@MessiForeverTheBest Szczerze, Dembele x2 to i tak byłby mój ulubiony scenariusz, zaraz po Yamalu grającym kapitalny mundial i zgarniającym balona.

2

Dembele wygrywający dwie Złote Piłki pod rząd to coś co się w pale nie mieści, a jednak to całkiem prawdopodobne.

7

Zabrakło skuteczności i co gorsza, nawet nie można o to obwinić Ferrana i Lewego. Jeden swoje szanse wykorzystał, a drugi grał krótko i żadnych szans nie miał.

13

Przecież to jest koniec kariery. Żaden klub nie da kontraktu na porządnych warunkach gościowi, który przez ostatnie 3 lata był 2 lata kontuzjowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?