kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
7
Zabrakło skuteczności i co gorsza, nawet nie można o to obwinić Ferrana i Lewego. Jeden swoje szanse wykorzystał, a drugi grał krótko i żadnych szans nie miał.
13
Przecież to jest koniec kariery. Żaden klub nie da kontraktu na porządnych warunkach gościowi, który przez ostatnie 3 lata był 2 lata kontuzjowany
0
@karci0 Cubarsi wiadomo, ale nie o nim mówię. Dla mnie Cubarsi jest prawie zupełnie niewinny, po prostu piłkarz Atletico zagrał tak, że nie dało się zrobić nic innego.
1
@Maker0 Yamal się obudził, jak Flick wpuścił Bardghjiego i przesunął go na dziesiątkę. Żałuję, że Flick nie zrobił tego 10-15 minut wcześniej bo dobrze wtedy wyglądaliśmy i były okazje.
4
Tutaj poruszył ciekawą rzecz kolega, bo tak to wyglądało, że Garcia musiał tam faulować. 2 goli nie odrobilibyśmy w 15 minut, raczej nie ma na to szans, a jeden był w zasięgu. Ktoś powie, że Kounde by dobiegł, ale patrząc na to jak gonił strzelca gola przy golu Atletico to śmiem w to wątpić, bo to od ponad roku wóz z węglem i trzeba się go pozbyć by odzyskać jakiekolwiek pieniądze.
8
@draxidox Zamiast samochodów nastawiali wazonów na pół chodnika i to jest dobre rozwiązanie? Przecież to wygląda obrzydliwie i stosunkowo taka sama porcja chodnika jest wyłączona z ruchu.
0
@JanuszKorwinMikke A skąd ty wiesz, że to z naszej strony poszła zmiana warunków? Jakieś poważne źródło, czy doniesienia z twittera?
0
@jeonek Cubarsi w gruncie rzeczy mial giga pecha i nie za bardzo mógł uniknąć tego czerwa, a Garcia w sumie wybrał mniejsze zło, bo 2 bramek i tak byśmy nie odrobili.
3
@sebasarna Raphinhi, wiadomo. Szanuję Pedriego ale nie uważam, że, nawet w formie, ma taki wpływ na grę jak Brazylijczyk u Flicka.
2
No i nie ma komu kibicować już. Atletico i Arsenal to dwa haram balle paskudne, PSG to nieskończona kasa od szejków, Real wiadomo, a Niemcowi przecież kibicował nie będę. Także Liga Mistrzów tutaj się kończy.
1
@Comentateiro Zabrakło Raphinhi w najważniejszych momentach sezonu, Pedri też nie pomógł. Tak więc z naszych klasowych zawodników został Yamal, a on ma jeszcze wiele do poprawy, przede wszystkim musi się nauczyć, że granie 90 minut w każdym meczu w niczym mu nie pomaga.
1
Oglądanie Barcelony w lidze mistrzów można porównać do kibicowania Andrzejowi Gołocie. Niby wszystko fajnie, piłka na boisku chodzi, ale w końcu musi nadejść ten cios w jaja i gramy w 10tkę.
4
Dopóki wszyscy jeźdźcy apokalipsy nie odejdą z tego klubu, będziemy przegrywać. De Jong, Araujo, Ter Stegen, wszyscy mają zniknąć, jeśli w następnym sezonie mamy o coś walczyć.
0
Na następny sezon - pozbyć się Araujo i Christensena, sprzedać Kounde, Casado, nie przedłużać Lewego. Gerard Martin to też nie jest poziom na Barcelonę i warto go spieniężyć póki jest taka opcja. Sprowadzić jakichś obrońców z prawdziwego zdarzenia i z odpowiednimi warunkami do naszego stylu gry. A teraz trzeba postawić na Ferrana, może się odblokuje, a jak nie to za sezon grać z fałszywą 9tką i tyle. Plus zadbać o jakiś sztab medyczny z prawdziwego zdarzenia, bo to że nasi najlepsi zawodnicy łapią po 3-4 kontuzje w sezonie to nie jest normalne.
1
@PW27 Kounde dzisiaj jak wóz z węglem biegł przy tej bramce Atletico. 10 sekund wcześniej już było wiadomo, jak ta akcja pójdzie.
12
Prędzej Ferran Torres.
0
@JanuszKorwinMikke Nic mi o tym nie wiadomo, za to wiem, że Dembele w ostatnim momencie, pod koniec okresu przygotowawczego postanowił, że nie będzie tu grać, mimo, że był w planach Xaviego na pierwszym miejscu i poszedł, bo miał takie prawo.
0
@Encore Musi być, przepis o ostatnim zawodniku jest bezlitosny.
0
@JanuszKorwinMikke Nikt go nie wypychał, to Dembele nas wych*jał zapisem w kontrakcie.
0
Jak na sezon bez napastnika i bez obrony, z naszym najlepszym zawodnikiem kontuzjowanym przez cały sezon, to i z samego mistrzostwa się będę cieszył.
0
No to po meczu, pogralim.
0
Jeszcze czerwoną z tego zrobią
1
Olmo musi się nauczyć podawać
3
Zabierzcie tego Olmo matko jedyna, taką akcję zmarnować
0
Dobra, czemu im to zajmuje tyle, jakieś 2 minuty minęły od gola. Raz raz i gramy dalej, a nie k*rwa 10 minut sprawdzania.
0
@girlanda Musi być świadome zagranie
3
Spalony musi być :/
1
Faule na zawodnikach Barcelony w polu karnym Atletico nie istnieją. Po prostu takich rzeczy nie ma, więc nie ma też po co ich sprawdzać.
1
Może Olmo w końcu zacznie coś grać
1
@Matheu12 Nie ma kogo za Pedriego, a Ferran akurat gra bardzo dobry mecz więc nie rozumiem