karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quahoo najlepiej trójmecz z Atleti i Bayernem
1
Już wiem jak to jest być kibicem realu, obrzydliwe, idę wziąć prysznic
3
Ale fart, najlepszy z tego wszystkiego to jest wynik
0
Mówiłem już w poprzednim meczu, że ten sam kejs co z Jagiellonią, jednym meczem wypompowali się na 3 kolejne
1
Joan też się nie popisał
2
Przed chwilą nasz najgorszy stoper zamykał akcje ofensywna, żeby sobie truchcikiem wracać, no brak słów na tego typa
1
Fermin odcinka z tym odepchnięciem
0
Mmm 5 minut klepali jak ślimaki żeby wyjebać w aut, pięknie
1
Spieprzyliscie nam dzień mężczyzny
0
Dobrze że jesteśmy w drabince gdzie raaaaaczej nie powinniśmy się skompromitować, gdybyśmy byli po drugiej stronie takie oczywiste już by to nie było
0
I znowu będzie trzeba się zarzynać na CN
1
Ale ten mecz z Atleti nam się odbija czkawką :/
0
@partymaker tak, wiem ale gawiedź tutejsza uważa, że powinien już zapieprzac 90min jak z Atleti
4
Niedziwne, że Pedri zszedł chłop już rękawami oddycha
0
Powinniśmy się dogadywać z przeciwnikiem, że oddajemy mecz na wyjeździe 0-2 i gramy tylko na Camp Nou
0
Widzę, że wszędzie strzelanko a tu stypa :/
0
Ale jesteśmy obsrani, tutaj mentalność chyba jest przekazywana z pokolenia na pokolenie
0
Już Araujo się popisał
1
@Arden że jesteśmy Francją w negatywie
2
@Ilka nie no bieganie to najnudniejsza w sumie nic nie dająca rzecz, trenowałem za nastolatka LA i głównie sprinty, wszystko powyżej 1km to katorga, biegniesz, biegniesz i nic się nie dzieje, po co biegać jak można uprawiać po prostu jakiś sport i po takim wysiłku fizycznym endorfinki szaleją dopamina i serotonina rośnie, mierzi mnie jak widzę tych wszystkich "biegaczy" co się kaleczą żółwim tempem, nadwyrężając stawy biegając po asfalcie
17
@Rifek co za brednie? a kto niby byłby przed nim prócz Pedriego?
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 no właśnie ten suchy ryż mnie mierzi, jajka ze szparagami propsuje, ale chcesz schudnąć i tyle węgli na noc? Wywal ten ryż, resztę polej oliwą i masz piękny keto/lowcarb posiłek :) ja bym pokruszył fetę na to jeszcze
0
@michal26 masz jakąś karę?
8
@takisobiektos "brawo kurwa!" Xd
1
@Kgorecki2500 marmur/bambus, plastikowa to pasuje do ceraty i widelców z plastikowymi czerwonymi rączkami także jak masz taki komplet to śmiało
0
@Rifek no tak powiedz, mi że mamy żelazną obronę z Balde, Kounde, Uszatym, Cubarsim (który dopiero ostatnie dwa trzy mecze zagrał na wysokim poziomie) i Pielgrzymem, jedynie Eric jakoś tam wyglądał do tej pory, gdyby nie kocur na bramce wyglądałoby to dużo dużo gorzej
6
@partymaker zapomniałem o jego istnieniu, God bless Bernal & Pedri
0
w sumie to niesamowite, że bez klasowej 9 i z tartakiem w obronie liczymy się o jakieś trofea w tym sezonie (mega szkoda tego PK, bo finał z Baskami byłby raczej formalnością), z siódmej strony real ma gruby szpital teraz, ciekawe jakby wyglądała sytuacja gdyby wszyscy tam byli zdrowi (nie mówię o głowach)
4
@peetwithbarca tak czy inaczej Wiliams nie miał szans żeby tam dojść do piłki, którą wybił Garcia