0

Dlaczego czarni zawsze tak lubią w symulki

2

Araujo nigdy nie umie w spalone xd

0

No nie wiem czy w 9 nie powinniśmy grać już

1

@blakkudium wybraliby taka w Madrycie i już byśmy mieli dogrywkę

0

@Piotrek1993 moneta rzucają wtedy

2

Zjeb sędzia, źle pokazuje aut i teraz Cancelo powinien iść pod prysznic

0

No i do budy piesku tatusia

0

Co jest? Jak to możliwe? Oddali za pierwszy mecz

0

Kurwa spalony :////

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No to Araujo wjeżdża i uszaty na lewą

3

Chłop w 60minucie skurcze ma xd mniej chlania więcej czekolady

1

No kurwa co to jest za zagranie?

3

Olmo bezmózg teraz

1

Dobre zmiany, vamos, jedziemy z tym

1

Pedri już chyba rękawami oddycha

0

@Sulimo Suarez, Eto'o, Villa, Lewy sprzed dwóch sezonów i nie ma co zbierać z tego kotletico

0

Ajajaj ten Sorloth pieprzony

1

Dawać Araujo na 9 i lecimy

0

Ehh nie mógł ten lookman tak grać w pierwszym meczu

1

Oby tylko nie zrobili nadziei jak Jaga i potem padną z wycieńczenia w dogrywce, bo się mocno wku.... Rozczaruje

0

Raphie to zaraz tlen będzie trzeba podłączyć, chłop co zapierdala

2

Uszaty wczoraj było widać gdzieś Antek zbiegnie, otwórz oczy

2

to jest poebane, bo nie wiem ile razy już to powiedziałem to w tym sezonie aleee "TRZEBA GRZAĆ TEMAT" to nie pojęte, że tym ku... rczakom wszystko uchodzi na sucho, dziwie się, że poszkodowane drużyny nie wysyłają jakichś sprzeciwów i żądań wyjaśnień do związku, niech chociaż media katalońskie (i inne) zrobią coś pożytecznego i trąbią o tym wszędzie, nawet spamując głupimy memami, chyba, że świat piłkarski jest już obojętny na te jawne przekręty

1

@macio_944 ajajaj czekam na konfiarzy, największych obrońców pań z dyskontów

2

Muhahaha jak w przedszkolu "proszem Paniom a Wojtuś rzuca we mje klockami" "ale to łon zaczął!!!"

11

Widzę, że realizator też udany, zamiast w kółko pokazywać jak ten zjeb wali chłopa z kolana w głowę co mogło się skończyć zagrożeniem zdrowia i życia to pokazuje, że męczennika bijo jakby to miało być usprawiedliwienie

1

@Comentateiro trzymam się od 18 minut

1

@LAMC_10 co jest?! Dziś wigilia i zwierzęta mówią ludzkim głosem?

2

@brd42 a ja, w którym trafi za zakładu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?