karci0
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego czarni zawsze tak lubią w symulki
2
Araujo nigdy nie umie w spalone xd
0
No nie wiem czy w 9 nie powinniśmy grać już
1
@blakkudium wybraliby taka w Madrycie i już byśmy mieli dogrywkę
0
@Piotrek1993 moneta rzucają wtedy
2
Zjeb sędzia, źle pokazuje aut i teraz Cancelo powinien iść pod prysznic
0
No i do budy piesku tatusia
0
Co jest? Jak to możliwe? Oddali za pierwszy mecz
0
Kurwa spalony :////
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No to Araujo wjeżdża i uszaty na lewą
3
Chłop w 60minucie skurcze ma xd mniej chlania więcej czekolady
1
No kurwa co to jest za zagranie?
3
Olmo bezmózg teraz
1
Dobre zmiany, vamos, jedziemy z tym
1
Pedri już chyba rękawami oddycha
0
@Sulimo Suarez, Eto'o, Villa, Lewy sprzed dwóch sezonów i nie ma co zbierać z tego kotletico
0
Ajajaj ten Sorloth pieprzony
1
Dawać Araujo na 9 i lecimy
0
Ehh nie mógł ten lookman tak grać w pierwszym meczu
1
Oby tylko nie zrobili nadziei jak Jaga i potem padną z wycieńczenia w dogrywce, bo się mocno wku.... Rozczaruje
0
Raphie to zaraz tlen będzie trzeba podłączyć, chłop co zapierdala
2
Uszaty wczoraj było widać gdzieś Antek zbiegnie, otwórz oczy
2
to jest poebane, bo nie wiem ile razy już to powiedziałem to w tym sezonie aleee "TRZEBA GRZAĆ TEMAT" to nie pojęte, że tym ku... rczakom wszystko uchodzi na sucho, dziwie się, że poszkodowane drużyny nie wysyłają jakichś sprzeciwów i żądań wyjaśnień do związku, niech chociaż media katalońskie (i inne) zrobią coś pożytecznego i trąbią o tym wszędzie, nawet spamując głupimy memami, chyba, że świat piłkarski jest już obojętny na te jawne przekręty
1
@macio_944 ajajaj czekam na konfiarzy, największych obrońców pań z dyskontów
2
Muhahaha jak w przedszkolu "proszem Paniom a Wojtuś rzuca we mje klockami" "ale to łon zaczął!!!"
11
Widzę, że realizator też udany, zamiast w kółko pokazywać jak ten zjeb wali chłopa z kolana w głowę co mogło się skończyć zagrożeniem zdrowia i życia to pokazuje, że męczennika bijo jakby to miało być usprawiedliwienie
1
@Comentateiro trzymam się od 18 minut
1
@LAMC_10 co jest?! Dziś wigilia i zwierzęta mówią ludzkim głosem?
2
@brd42 a ja, w którym trafi za zakładu