0

pewnie Cesc coś mu szepnął za to, że Messiemu przeszkadzał w ustawianiu piłki

0

Messi podsumowal swoj wystep, brawo dla bramkarza,widzialem tylko jednego karnego gdzie Messi strzelil w drugi rog bramki

0

Stoper potrzebny od zaraz, trzeba spojrzec prawdzie w oczy Puyol ma juz swoje lata i jak widac stal sie podatniejszy na kontuzje, no chyba ze Pep juz zawsze chce grac 3 z tylu i a z Masche zrobic 100% obronce co mi sie osobiscie.nie podoba bo to swietny DM, tylko ze wszyscy wiemy ze przy mocniejszych druzynach w LM czy zrealem trio w obronie to samobojstwo

0

super! teraz pozostaje tylko czekać na powrót Alexisa i siła rażenia zespołu będzie maksymalna

0

a tak serio to wyniki na CN są w tym roku imponujące, gdyby nie głupie 2 bramki z Milanem, bilans bramkowy byłby 25-0

0

najgorsze z przymrużeniem oka;) tendencja spadkowa na CN 8-0 5-0 3-0 2-0.. oby na tym punkcie kończyla się sinusoida i teraz znowu lecimy w góre

0

Undertaker87 obstawiaj, że Barca przegra, wtedy przez łzy przebije się uśmiech bo pewnie wygrana będzie okazała ;)
Jola - no chyba, że się będziemy różnić w poglądach ;D

0

po 3 mecze za nami, a jak na razie liderami tabeli strzelców zawodnicy FC Basel i Zenitu ;] a wracając do tematu naszej drużyny, Sevilla(badź Atletico) jeśli pamietam to ulubiona drużyna Messiego, może ustrzeli ze 3 brameczki to mu się humor poprawi

0

także nie szukam sobie wrogów, może rzeczywiście trochę tu przesadziłem (o co mi chodziło napisałem w poprzednim poscie) przepraszam wszystkich za te telenowelę ;)

0

Jola - dobra mi tez juz się nie chce pisać za bardzo, jeśli uważasz, że to co napisałem było prawdą to gratuluję... hmm jak powiem, że intelektu to znowu będzie, że obrażam... no dobra niczego nie gratuluję :) reasumując szanujcie innych i ich zdanie, jeśli mi się coś podoba/nie podoba oznajmiam to i mam do tego prawo, niestety jestem sceptykiem i nigdy nie popadam w hurraoptymizm. Kto jutro do szkoły niech się wyśpi, kto do roboty tym bardziej, bezrobotni na portale z ofertami pracy ;]

0

nie chodziło mi, że napisałaś dokładnie to tylko dałem przykład ogólny, dzięki za poprawę ortografii naprawdę masz bystre oko, że coś takiego wychwyciłaś ;]

0

heh no nie wiem wlasnie co skonczylas chcialem sie dowiedziec, a dla mnie napisalas w stylu "sam idz spac bo jutro do przedszkola, ja jestem wielka pani do szkoły już nie chodzę posiedze dluzej" ja to tak odczytałem i Ty pierwsza zaczęłas na ludzi najeżdzać, a ja ? juz 3 rok w 2 klasie gimnazjum siedze ale jest fajnie poznaje nowych ludzi, na liceum przyjdzie jeszcze czas ;]

0

i to nie było obrażanie tylko ściąganie na żiemie, bo jak mówiłem nie lubie ludzi się unoszących w internecie

0

Jola - i poza tym nie rozumiem ludzi co nawracają innych, masz swoje zdanie ?to je wyraź, a nie teksty w stylu "wy nic nie wiedzie jestescie dziecmi/sezonowcami/znafcami jest inaczej niz mówiecie, idzcie spać"

0

Jola - ja bym czegoś takiego nawet nie skomentował jakby ktoś mi kazał iść do szkoły tylko się zaśmiał, ale skoro Ty odpowiedziałas, że ktoś ma iść do przedszkola więc domyślam się, że maks skończyłaś liceum. Prosiłaś żeby sie dowiedzieć więcej o Tobie, no to zadałem pytanie nie odpowiedziałas

0

Jola po pierwsze primo nie użyłem żadnego słowa, które mogłoby obrazić po drugie primo ;] nie lubie jak ktoś się unosi swoimi wyczynami szczególnie w internecie, tym bardziej, że ukończenie szkoły to nie jest coś wielkiego. Ok to co skończyłaś? :) jakieś tytuły ? Ja za to jak juz pisałem jestem personą, która jest zaślepiona barwami a nie zawodnikami, mogę być wku.... po przegranym meczu ale po chwili i tak powiem FCB kocham Cie ;) Messiego też uwielbiam bo robi dlatego klubu bardzo wiele, ale nie pokoi mnie jego samolubność ostatnio, mam nadzieje że zacznie znowu w idealny sposób współpracować z kolegami

0

limetka tu własnie nie chodzi o słabszy mecz, bo wystarczyło żeby Messi grał swoje - akcja z Iniesta, palce lizać, ale z każdą minutą bez gola widać frustrację i chęć strzelenia bramki za wszelką cenę, a podejrzewam, że wystarczyłoby zagrać parę klepek zamiast holować piłkę i Leo by musiał zabrać futbolówkę do domu

0

Jola szczycisz się ukończeniem gimnazjum ? Messi gra samolubnie od paru spotkań co mi się nie podoba i to mówie. W Mińsku chociaż się skończyło wysoką wygraną, ale było widać przy każdym zagraniu jak chce pobić rekord Kubali, nie rozumiem po co sie tak spina i tak z czasem pobije wszystkie możliwe rekordy. Tak w ogóle, ja na przykład kocham te barwy ten klub, a nie piłkarzy, którzy przychodzą i odchodzą, jeśli są w formie i grają cudownie to to doceniam, ale jeśli grają piach no to sorry komplementów nie oczekujcie. ( chodzi ogólnie a nie konkretnie o Messiego)

0

Messi jest najlepszy piłkarzem świata, ale nie jest królem ani bóstwem, co to za reakcja po bramce Villi ?! szczerze to mnie wkurzył, myślałem, że dla niego najważniejszy jest zespół, dzisiaj widze na boisku samoluba :/

0

chcialbym zeby wrocil jak najszybciej ale juz wole zeby wystapil przeciwko Saragossie(20.11) niz Athletic(06.11) bo jesli zagra z baskami to dostanie powołanie na mecze repry, a tak bedzie mial dodatkowe 2 tyg na dojscie do pelni zdrowia

0

jak się już tak licytujemy, to dla mnie Rivaldo-Valencia gdyby wtedy Valencia byla pierwsza w lidze a Barca 2 pkt za nimi i ta przewrotka dawałaby Mistrzostwo to wtedy ten gol bez wątpienia bylby najpiekniejszym w historii

0

pfu znaczy sylwestra 99'

0

adii95 racja, i dziwi mnie ze wszyscy piszczeli na sylwestra 2000 "millenium!"

0

`15 rocznica oddania mego serce tej jedynej drużynie :) no moze nie co do dnia, tak pi razy oko ;]

0

też jako kibic Barcy uważam, ze debile sie tak zachowują, tak jakby pojsc na mecz Real-Valencia i krzyczec "Barca Barca" nie widze tu sensu, jeśli już tak nie lubią cristiano niech krzycza "Fuera" to przynajmniej byloby logiczne ;]

0

podejrzewam ze mina kazdego kibica Barcy bylaby taka sama

0

żeby to jeszcze na Camp Nou bylo to rozumiem, ale co ma klub do bezpieczenstwa na innych stadionach ?

0

slawko no wlasnie, a ostatnio komentator z C+ sie podniecal jakie to niesamowite ze obrońca tak dobrze wyprowadza piłkę, chodziło o Masche, które jest DMem

0

z Villarealem raczej latwo, mam nadzieje ze na wyjezdzie pogubia pkt

0

i wszystko miesniowe sprawy (procz Afellaya, ktory i tak kontuzje odniosl bez udzialu przeciwnika) co jest ? a to dopiero poczatek sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?