0

i wszystko miesniowe sprawy (procz Afellaya, ktory i tak kontuzje odniosl bez udzialu przeciwnika) co jest ? a to dopiero poczatek sezonu

0

jeśli już o tabeli mowa to chyba w jeszcze poprzedniej wersji strony nazwa naszego ukochanego klubu była wytłuszczona, detal ale jak dla mnie mile widziany

0

"przewidywany czas absencji" ? no to w takim razie powinno być "3 tygodnie" , albo zamienić na "przewidywana data powrotu do zdrowia" , sorry, że się tak czepiam ale pisaliście, że portal tworzycie w oparciu o opinie Nas użytkowników, więc tą są moje sugestie :)

0

no i oczywiście ciągle brakuje opcji EDYCJA KOMENTARZA, wg mnie bardzo by to było przydatne, zamiast pisać kolejnego posta z poprawkami, po prostu robiłoby się update starego. Widzę, że usunięta została możliwość podglądu swoich komentarzy :/ mam nadzieję, że to wróci przydatna funkcja

0

Także uważam, że trochę za jasna ta strona, aż bije po oczach. Jestem przeciwnikiem fejsbuków i jak widzę ikonkę "LUBIĘ TO!" to mnie mierzi, do tego ocenianie komentarzy i możliwość dodawania znajomych? zaraz bedzie opcja dodawania zdjęć i zacznie się "swEEt foCiA jedenstaunia for you

0

mam takie pytanie, kiedy Inter straci emblemat mistrza świata na koszulce? jak zaczną się nowe KMŚ ?

0

ciezko grać przeciwko żółtemu autobusowi, czemu Villa nie strzelał przy podaniu Messiego ? za czasów gry w Valenci pewnie nawet nie spojrzałby na bramke aby uderzyl

0

to jakie wyniki beda osiagac w "nowych" koszulkach ? doczekamy sie dwucyfrowki ? oczywiscie post z przymruzeniem oka ;]

0

heh dzieki za filmik z Thiago przypomnialem sobie ze dzis nowy odcinek How I met your mother ;]

0

też tam przezywacie, do tego dorzucacie swoje teorie moze to byl jakis cieciu co zarabia grosze zamiatajac szatnie i nie stac go bylo na cos porzadniejszego, pewnie nikt nigdy sie nie dowie jak bylo naprawde i co odczula "poszkodowana" osoba

0

ale i tak nie ma co zwalac na sedziego, zawinila taktyka i nastawienie, momentami dostawalem czerwonej goraczki jak widzialem np. Xaviego w srodku pola przekladajacego pilke z nogi na noge bo nie mial komu zagrac, czasami wydawalo mi sie ze zawodnicy Barcy bawia sie w cos takiego, ze zaczynaja sie ruszac dopiero jak maja pilke przy nodze, no i do tego mozna dorzucic skutecznosc bo byly sytuacje zeby ten mecz wygrac, chyba wszyscy widzieli juz pilke w siatce (ja juz wstalem by skakac po pokoju) w 92 czy 3 minucie po podaniu (fenomenalnym!) Messiego do Villi, trzeba teraz wygrac z Atleti pozniej BATE i Gijon przed tymi nieszczesnymi reprezentacjami :/ po powrocie Racing, dali rade Realowi wiec trzeba na nich uwazac

0

no jak dla mnie z tej pierwszej akcji powinien byc karny, obronca wchodzi w nogi rozpedzonego Messiego, moze nie jakos ewidentnie ale spowodowal upadek Leo, przez ta czerwona kartke myslalem ze mecz moze potrwa z 5 minut dluzej , ostro sie wku... zdenerwowalem gdy uslyszalem gwizdek konczacy spotkanie

0

no niby jedziemy na boisko lidera ktory zanotowal 3 wygrane z rzędu, wiec jest sie czego obawiać, alee.. te wyniki jakos mnie wielce nie przekonuja co do śwetnej formy Walencji, zaciete boje z ogonami ligi wygrane minimalnie (4-3 racing, 1-0 gijon) oraz tryumf nad atletico gdzie padla tylko jedna bramka, ponadto 5 sposrod 6 goli zdobyl nie w pelni sil Soldado, gdyby mecz odbyl się na CN lub zeby to byl jakis betis ktory zanotowal dobra serie na poczatku sezonu to bylbym spokojny o wynik i nawet liczylbym na jakas goleade, jednak to jest Walencja a mecz na Mestalla gdzie jak pokazuje historia nie gra sie zbyt lekko, reasumujac forma naszego przeciwnika mnie nie przekonuje szczegolnie w porownaniu do tego co ostatnio zapreentowali Katalonczycy, ale rywal jest wszystkim dobrze znany i nalezy czuc do niego respekt... po cichu licze na 2/3-0

0

ale to nie bylo na CN ;p

0

teraz na canal+ idzie "Barca w Warszawie"

0

pamiętam tamten meczyk zajebisty, emocje do końca :) kto moglby nie upilnowac Szewy przy bramce jak nie Oleguer :P no i ta akcja Roniego ahh fajnie tak powspominac

0

przyganiał kocioł... "tempi" ;] heh

0

niedługo będzie można pisać i mówić w jakikolwiek sposób i to będzie "dopuszczalne" tylko przez ludzki debilizm i lenistwo wprowadza się "dopuszczalne" formy albo co gorsza uznaje się je za poprawne, bo skretyniałemu społeczenstwu nie chce się nauczyć podstawowych zasad posługiwania się ojczystym językiem.

Do wszystkich, którzy zaraz najadą na mnie, że pisze takie rzeczy a sam nie przestrzegam zasad ortografii interpunkcji i czego nie tylko - gdybym pisał esej bądź felieton a nie komentował na forum starałbym się bardziej

0

wróć ! pamięć mnie zawodzi myślałem ze w tamtym sezonie przegraliśmy tylko z Herculesem

0

a na jakim stadionie w tamtym sezonie grał sociedad ? bo nie przypominam sobie zeby Barca przegrala 2-1 ?

0

troche tego nie rozumiem nie mozna linki dac od razu do galerii ? wiele to pracy nie kosztuje a zapewne wielu userów chetnie obejrzałoby zdjecia z treningu http://www.fcbarcelona.cat/web/catala/galeries/futbol/temporada11-12/09/entrenaments/07-09-11_entrenament/galeria.html

0

napisałem to z przekąsem ;] a to o czym piszesz niestety nie nastapi do Euro dopiero po tej kompromitacji wszyscy poleca, teraz nie moga bo to przeciez mecze bez stawki

0

bramka Ramosa ze spalonego do drugiej Negredo tez mozna byloby sie przyczepic 50% sędziów podniosło by chorągiewkę:P ale co dali Polacy w ostatniej sekundzie ? no myślałem ze w końcu zlejemy tych szwabów a tak dalej jedynym zwyciestwem było to pod Grunwaldem

0

Armandi a co tu sie dziwic nastolatek z II ligi i ligi juniorskiej przeciez on jeszcze nie ma profesjonalnego kontraktu

0

Iniesta84 pewnie Anonymous ;] jeszcze tylko sie uporaja z fejsem i swiat stanie sie lepszy :D

0

ciekawe czy zaraz jakis papcio wenger nie wyciagnie chlopaczka na profesjonalny kontrakt i obietnice wielkiech tryumfów ;> od ilu lat w Hiszpanii mozna miec kontrakt 16 czy 18 ?

0

Gdyby Puyol i Pique byli w pelni sił, mozna by bylo stworzyc wyjsciowa 11stke z samych pilkarzy Barcy:)

0

!urek hahha dobre :D gdyby byli ateistami pewnie graliby w secunda division :D

0

Vamos

:)

0

Vamos ja to slyszalem juz nawet na Camp Nou w rewanzowym meczu LM ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?