0

szczerze to z jednej strony dobrze ze 2 kolejki odwolane, widac bylo ze pilkarze Barcy nie sa na 100% gotowi do sezonu, a tak moga sie spokojnie przygotowac do meczu z Porto, wiem po co pisac o meczy z Napoli jako walka o puchar? nie oszukujmy sie to mecz towarzyski

0

Barca przycisnela

0

i chyba Pedro za Kiko ale pewien nie jestem

0

chyba Villa i Iniesta

0

no tym razem zrobil wszystko tak jak nalezy, brawo dla obrnocow ze szli do konca

0

no tym razem zrobil wszystko tak jak nalezy, brawo dla obrnocow ze szli do konca

0

no prosze Adriano moze wygryzie Abidala ;>

0

Pep az sie spocil troche :P

0

Cesc ława ;] !

0

a to spalony byl ? myslalem ze za niebezpieczne zagranie, w ogole to mi sie net cos wali i ledwo chodzi ten mecz :/

0

ale brama, wg mnie powinien ja uznac, tylko nie wiem czy tam nie bylo spalonego przy dograniu w pole karne

0

nie widze sensu tej pseudoankiety skoro nie ma jeszcze podziału na koszyki, a propos Borussi to bedzie najwyzej w 2 bo nie przypominam sobie aby ostatnimi czasy zawojowali cos w Europie

0

A jest podzial na koszyki juz?

0

Leppus hmmm a na przyklad "Allah to żyd" ;] mysle ze kazdy muslim by sie wkurzyl, ewentualnie Villa mogl powiedziec "gdzie lecisz turasie? co zaraz bedziesz odpalał ładunki jak twoi je**ni bracia w turbanach? " dobrze pokombinowac to mozna cos wymyslec :P ale wątpie zeby Dawidowi na poczukaniu, w chwili emocji udalo sie stworzyc taka wiazanke

0

Dla mnie i tak najwiekszym (hmm jak tu zrobic zeby nie uzyc wulgaryzmu?).. psem (moze byc ?) jest Pepe, chlop na bank wciaga cos przed meczem, chyba ze permanentnie ma poryty łeb, frajer jeszcze probowal podniesc Cesc'a, brawo dla Keity przy tej akcji. Mouł jest prostakiem i nic wiecej nie trzeba dodawac, w tym wypadku oddaje pokłon Messiemu za jego gest "jedyne co potraficie to kłapać dziobem" od razu Kozakiewicz mi sie przypomnial ;]

0

aaaa kocham go!!

0

nic nie gramy:/

0

czyli w sumie z Ceskiem mamy 20osobowa kadre (tylko pierwszy zespol) nie jest tak zle

0

juz widze rozesmiane lica Pique i Cesca w szatni na treningach i robienie jakichs kawalow, hmmm w sumie moge sie zalozyc ze Pique cos przygotuje ciekawego na przybycie kumpla ;>

0

juz daje sie odczuc atmosfere przed GD, cisnienie sie podnosi patrze, na obydwu stronach w postach walki na slowa "kibicow" jedni "bedzie 14-0 dla Barcy" drudzy "nie bo 17-1 dla Realu" "9x puchar europy" "3 LM w ciagu 5 lat" "Franco" "Uefa" etc etc etc heh smiechem zartem ale dzieki temu wlasnie czuje ze ten mecz jest juz blisko :)

0

na ten "prestiżowy" puchar bedziemy musieli poczekac chyba kolejny rok :) ale mam nadzieje ze na pocieszenie Barca zdobedzie SPH

0

seba1899 no co jak co ale latynoska mentalność u pilkarza raczej nie jest pozytywem :P

0

szkoda, po pozbyciu sie Bojana przydalby sie w skladzie, na Cdr albo koncowki meczow z realem aby strzelac na 5-0, a tak znowu lawka bedzie dosc wąska

0

Hiszpania mistrz świata i Europy, U-21 i U-19 Europy jeszcze jakies ostatnio sukcesy ? bo juz nie pamietam :P hegemonia la roja trwa i trwac bedzie :)

0

gdyby zamiast Toure odszedl.Keita teraz bysmy mieli 3 swietnych defensywnych pomocnikow, nawet trudno mi powiedziec ktory wtedy powinien grac w podstawie, do tego Xavi Iniesta Thiago i Cesc i najlepszy srodek pola na swiecie (czy podstawa czy rezerwa)

0

katallonczyk16 haha kocham te teksty z piaskownicy;]

0

na razie w finale nic wielkiego Deulofeu nie pokazuje

0

ciekawe jakie audi :P i tak teraz jako zawodnik pierwszego zespolu dostanie od klubu (sponsora)

0

wlasnie siedzenie na dupie to dla nich meka, pewnie woleliby pobiegac za pilka przez pare godzin;] a tak btw to moze nie latalem jakimis mega luksusowymi samolotami, ale mnie osobiscie meczy nawet kilkugodzinna podroz

0

no własnie czekam na newsa o Sanchezie i sie doczekac nie moge

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?