1

Pokuszę się o krótkie podsumowanie, które mam wrażenie możnaby tu wklejać co do końca sezonu:

Jak nam się chce i gramy z pełnym zaangażowaniem, to wygrywamy spokojnie. Nie ma wtedy znaczenia czy gra Iniesta, Busquets, Rakitic czy Gomes, Roberto czy Vidal. Jak nam się nie chce biegać i zagrać pressingiem i chodzimy po boisku do momentu utraty gola, to będą się nam zdarzać wpadki. Mam wrażenie że w meczach ze słabszymi przeciwnikami powinniśmy zaczynać od stanu 0-1. Wtedy byłbym spokojniejszy o wyniki.

1

Ten człowiek w każdym dniu coraz bardziej się kompromituje. Nie można go jakoś odwołać? Tu już nie chodzi o Barcę, Real, czy kogokolwiek, tu chodzi o ligę która jest dobrem wszystkich klubów i to głównie im powinno zależeć na odwołaniu Tebasa.

0

Żadna jedenastka nie wygra meczu bez jakiegokolwiek zaangażowania. Problemem Enrique nie jest skład tylko nieumiejętność zmotywowania piłkarzy do wysiłku.

0

To dlaczego w drugich połowach, a nawet w końcówkach drugich połów zaczynają grać? Zrozumiał bym kładzenie lagi na mecze z powodu o którym piszesz, ale skąd te zrywy w końcówkach?

4

Nie jestem w stanie zrozumieć naszej gry w tym sezonie. Zaczęliśmy grać po stracie bramki, dlaczego my nie możemy przycisnąć od początku? O co tutaj qr** chodzi? w ostatnim kwadransie potrafiliśmy zgnieść Betis mimo tego że był na boisku tak krytykowany przez wszystkich Gomes, beznadziejny Rakitic, nie było Busquetsa, Iniesty, a Messi rozgrywał słaby mecz. Mimo tego wszystkiego w 15 minut potrafiliśmy strzelić 2 gole i mieć szansę na kilka więcej. Dlaczego nie możemy tak grać od początku? Dlaczego tak jak kiedyś nie zamykamy meczów w pół godziny? Mamy tak szeroki skład i takie rotacje że zawodnicy nie mają prawa być zmęczeni. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć?

0

Nie wygramy tej ligi niestety... mimo że Real będzie gubił punkty. Ciekawe jak długo w czołówce wytrzyma Sevilla, może będzie sensacyjny mistrz.

0

No jakoś nie ale trudno, może jestem inny.

1

Jaki jest sens naśmiewania się ze swoich piłkarzy? Masip jest trzecim bramkarzem i to chyba normalne że nie łapie się do kadry. Po co się z niego śmiać? Podobnie było chociażby z Douglasem, jaki by nie był, był naszym piłkarzem.
No chyba że się tu niepotrzebnie unoszę a po prostu nie zrozumiałem śmiesznego żartu...

0

To ma być śmieszne czy co?

1

Pasowałoby odpuścić jeden mecz Messiemu. Co prawda ryzykiem jest sadzanie go na ławce jak nie ma Iniesty i Busquetsa, ale myślę że atak Arda Suarez Neymar powinien sobie poradzić.

0

W obecnej formie im szybciej trafimy Atletico tym lepiej więc w sumie dobre losowanie.

0

Zauważ że te błędy nie wpłynęły w żaden sposób na wynik dwumeczu, a to że sędzia wyjątkowo pomylił się na korzyść Barcelony to ewenement.

0

Założę się że LE coś pokombinuje w ataku i nie wpuści całego MSN.

0

Celta też, nie podniecajcie się tak.

18

Trzeba mieć nie lada tupet żeby nazwać "zerem" piłkarza który gra w najlepszym klubie świata. Podkreślam gra, żebyście mi tu z jakimś Douglasem nie wyjechali.

2

No właśnie, skoro Ty dałaś 8,5, ja dałem 8, to znaczy że ktoś mu dał po 6...

0

Napisałem że ostatnio każdy pomysł jest chybiony. A jak chcesz kibicować statystykom to proponuję przerzucić się na Real, tam jest to łatwiejsze.

7

Świetnie grał? Suarez gra ostatnio fatalnie, każdy jego pomysł jest chybiony, niedokładne podania, szkolne techniczne błędy. A tu nagle świetny gol i jeszcze lepsza asysta - cały Luis.

38

7 od użytkowników dla Ter Stegena - brawo Wy. Założę się że Brawo dostałby od płaczących za nim conajmniej 9.

1

Ja wiem że to jest pomocnik i chciałbym żeby tam grał. Ale teraz jak gra w obronie to już niech tam zostanie. Jak po sezonie kupimy prawdziwego DR, to jestem w 100% za graniem Roberto w pomocy, ale teraz uważam to za bezsens zwłaszcza że:

- jest obecnie w beznadziejnej formie

- mamy za dużo pomocników a za mało obrońców (w formie) więc po co jeszcze bardziej to przesuwać?

1

Bo przez rok przestawialiśmy go na obrońcę a teraz znowu mamy mu mieszać w głowie? Zagra 2-3 mecze na DMC po czym znowu przestawimy go na obrońcę.

0

Zapewne będzie to wyglądało tak, jak wyniki ankiety, czyli każdy będzie grał po trochę.

8

Neymar łapie formę i nie należy go odstawiać od składu, już prędzej Suareza.

1

Ciągle narzekacie na dziwne rotacje Lucho a sami kombinujecie jak koń pod górę. Mamy 5 ofensywnych pomocników a Wy wystawiacie na tych pozycjach Ardę, który gra tam kompletną padakę albo Roberto z którego zrobiliśmy obrońcę.

4

Nie sądzę żeby Alba opuścił kolejny mecz, a wystawianie Ardy w pomocy to pomyłka. Wiele razy już pokazał że dużo lepiej gra w ataku.

1

"Brazylijczyk pozostawił za sobą złe odczucia i udoskonalił umiejętność wykańczania akcji"
"Dziennik stwierdza, że Brazylijczyk odzyskał iskrę oraz zmysł strzelecki."
Co oni za bzdury wypisują? Fakt że Neymar zaczął grać ostatnio lepiej ale zmysłu strzeleckiego u niego tyle co i u mnie. Marnuje wszystko co się da ostatnio.

12

Czyżby ten domek z kart wreszcie zaczął się sypać? Teraz liczymy na kolejny dzień konia Kameniego.

0

30 mln?!!?!!?!?? za 30 mln to Chińczykom można Peszkę wcisnąć a nie Turana. Przy pieniądzach jakie płacą za "no namów" 30 mln wydaje się być ponurym żartem.

1

Jakie statystyki by się tu nie pokazały i ile błędów Bravo by nie popełnił to i tak znajdą się ludzie którzy za nim płaczą.

0

Wreszcie zagraliśmy intensywnie cały mecz. Wreszcie graliśmy pressingiem. Mówicie że Las Palmas zagrało słaby mecz - to prawda, ale stało się tak dlatego że to my nie pozwoliliśmy im zagrać dobrze. Drużyna zaczyna się budzić, jak z RSSS zagramy pressingiem, to nie mam obaw o awans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?