kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pokuszę się o krótkie podsumowanie, które mam wrażenie możnaby tu wklejać co do końca sezonu:
Jak nam się chce i gramy z pełnym zaangażowaniem, to wygrywamy spokojnie. Nie ma wtedy znaczenia czy gra Iniesta, Busquets, Rakitic czy Gomes, Roberto czy Vidal. Jak nam się nie chce biegać i zagrać pressingiem i chodzimy po boisku do momentu utraty gola, to będą się nam zdarzać wpadki. Mam wrażenie że w meczach ze słabszymi przeciwnikami powinniśmy zaczynać od stanu 0-1. Wtedy byłbym spokojniejszy o wyniki.
1
Ten człowiek w każdym dniu coraz bardziej się kompromituje. Nie można go jakoś odwołać? Tu już nie chodzi o Barcę, Real, czy kogokolwiek, tu chodzi o ligę która jest dobrem wszystkich klubów i to głównie im powinno zależeć na odwołaniu Tebasa.
0
Żadna jedenastka nie wygra meczu bez jakiegokolwiek zaangażowania. Problemem Enrique nie jest skład tylko nieumiejętność zmotywowania piłkarzy do wysiłku.
0
To dlaczego w drugich połowach, a nawet w końcówkach drugich połów zaczynają grać? Zrozumiał bym kładzenie lagi na mecze z powodu o którym piszesz, ale skąd te zrywy w końcówkach?
4
Nie jestem w stanie zrozumieć naszej gry w tym sezonie. Zaczęliśmy grać po stracie bramki, dlaczego my nie możemy przycisnąć od początku? O co tutaj qr** chodzi? w ostatnim kwadransie potrafiliśmy zgnieść Betis mimo tego że był na boisku tak krytykowany przez wszystkich Gomes, beznadziejny Rakitic, nie było Busquetsa, Iniesty, a Messi rozgrywał słaby mecz. Mimo tego wszystkiego w 15 minut potrafiliśmy strzelić 2 gole i mieć szansę na kilka więcej. Dlaczego nie możemy tak grać od początku? Dlaczego tak jak kiedyś nie zamykamy meczów w pół godziny? Mamy tak szeroki skład i takie rotacje że zawodnicy nie mają prawa być zmęczeni. Czy ktoś mi to może wytłumaczyć?
0
Nie wygramy tej ligi niestety... mimo że Real będzie gubił punkty. Ciekawe jak długo w czołówce wytrzyma Sevilla, może będzie sensacyjny mistrz.
0
No jakoś nie ale trudno, może jestem inny.
1
Jaki jest sens naśmiewania się ze swoich piłkarzy? Masip jest trzecim bramkarzem i to chyba normalne że nie łapie się do kadry. Po co się z niego śmiać? Podobnie było chociażby z Douglasem, jaki by nie był, był naszym piłkarzem.
No chyba że się tu niepotrzebnie unoszę a po prostu nie zrozumiałem śmiesznego żartu...
0
To ma być śmieszne czy co?
1
Pasowałoby odpuścić jeden mecz Messiemu. Co prawda ryzykiem jest sadzanie go na ławce jak nie ma Iniesty i Busquetsa, ale myślę że atak Arda Suarez Neymar powinien sobie poradzić.
0
W obecnej formie im szybciej trafimy Atletico tym lepiej więc w sumie dobre losowanie.
0
Zauważ że te błędy nie wpłynęły w żaden sposób na wynik dwumeczu, a to że sędzia wyjątkowo pomylił się na korzyść Barcelony to ewenement.
0
Założę się że LE coś pokombinuje w ataku i nie wpuści całego MSN.
0
Celta też, nie podniecajcie się tak.
18
Trzeba mieć nie lada tupet żeby nazwać "zerem" piłkarza który gra w najlepszym klubie świata. Podkreślam gra, żebyście mi tu z jakimś Douglasem nie wyjechali.
2
No właśnie, skoro Ty dałaś 8,5, ja dałem 8, to znaczy że ktoś mu dał po 6...
0
Napisałem że ostatnio każdy pomysł jest chybiony. A jak chcesz kibicować statystykom to proponuję przerzucić się na Real, tam jest to łatwiejsze.
7
Świetnie grał? Suarez gra ostatnio fatalnie, każdy jego pomysł jest chybiony, niedokładne podania, szkolne techniczne błędy. A tu nagle świetny gol i jeszcze lepsza asysta - cały Luis.
38
7 od użytkowników dla Ter Stegena - brawo Wy. Założę się że Brawo dostałby od płaczących za nim conajmniej 9.
1
Ja wiem że to jest pomocnik i chciałbym żeby tam grał. Ale teraz jak gra w obronie to już niech tam zostanie. Jak po sezonie kupimy prawdziwego DR, to jestem w 100% za graniem Roberto w pomocy, ale teraz uważam to za bezsens zwłaszcza że:
- jest obecnie w beznadziejnej formie
- mamy za dużo pomocników a za mało obrońców (w formie) więc po co jeszcze bardziej to przesuwać?
1
Bo przez rok przestawialiśmy go na obrońcę a teraz znowu mamy mu mieszać w głowie? Zagra 2-3 mecze na DMC po czym znowu przestawimy go na obrońcę.
0
Zapewne będzie to wyglądało tak, jak wyniki ankiety, czyli każdy będzie grał po trochę.
8
Neymar łapie formę i nie należy go odstawiać od składu, już prędzej Suareza.
1
Ciągle narzekacie na dziwne rotacje Lucho a sami kombinujecie jak koń pod górę. Mamy 5 ofensywnych pomocników a Wy wystawiacie na tych pozycjach Ardę, który gra tam kompletną padakę albo Roberto z którego zrobiliśmy obrońcę.
4
Nie sądzę żeby Alba opuścił kolejny mecz, a wystawianie Ardy w pomocy to pomyłka. Wiele razy już pokazał że dużo lepiej gra w ataku.
1
"Brazylijczyk pozostawił za sobą złe odczucia i udoskonalił umiejętność wykańczania akcji"
"Dziennik stwierdza, że Brazylijczyk odzyskał iskrę oraz zmysł strzelecki."
Co oni za bzdury wypisują? Fakt że Neymar zaczął grać ostatnio lepiej ale zmysłu strzeleckiego u niego tyle co i u mnie. Marnuje wszystko co się da ostatnio.
12
Czyżby ten domek z kart wreszcie zaczął się sypać? Teraz liczymy na kolejny dzień konia Kameniego.
0
30 mln?!!?!!?!?? za 30 mln to Chińczykom można Peszkę wcisnąć a nie Turana. Przy pieniądzach jakie płacą za "no namów" 30 mln wydaje się być ponurym żartem.
1
Jakie statystyki by się tu nie pokazały i ile błędów Bravo by nie popełnił to i tak znajdą się ludzie którzy za nim płaczą.
0
Wreszcie zagraliśmy intensywnie cały mecz. Wreszcie graliśmy pressingiem. Mówicie że Las Palmas zagrało słaby mecz - to prawda, ale stało się tak dlatego że to my nie pozwoliliśmy im zagrać dobrze. Drużyna zaczyna się budzić, jak z RSSS zagramy pressingiem, to nie mam obaw o awans.