kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie grał też Tello, Alexander Hleb i Santi Ezquerro. To że Roberto zaczął grać nie znaczy że na każdego mamy czekać kilka sezonów bo może odpali.
2
O ile pamiętam to Bartra nie grał ani u Pepa ani u Tito ani u Martino.
17
Najlepiej reagowali w ubiegłym sezonie jak stracili 12 pkt w miesiąc.
6
No co Ty nie wiesz? Przecież nie grał Messi, Suarez, Rakitic, Iniesta i Umtiti. Enrique to kretyn, grać rezerwami w takim meczu...
0
A weź ty się odp.... Nigdy nie lałem w gacie, pochwaliłem Real a niedawno pisałem że Ronaldo jest genialnym piłkarzem. A to że zarówno On jak i Real jak i Portugalia mają ostatnio farta zarówno w losowaniach jak i w meczach to fakt i żadne górnolotne gadanie mojego zdania nie zmieni.
0
Trzeba to pokazać naszym piłkarzom. Nie potrafili wygrać z drużyną z amatorami i juniorami w składzie - brawo. Teraz tylko brakuje wtopy w Glasgow i 2. miejsca w grupie.
1
Porównanie z Douglasem to tak na poważnie czy nie wyczułem ironii?
0
Zmieni się jak będą powtórki, FIFA już wreszcie je testuje. Pewnie nie w przyszłym, ale może w sezonie 18/19 wprowadzą.
5
Pozwolę sobię wkleić mój komentarz z 29.01.2016.
"Ostatni mecz z Bilbao pokazał, że to nie napastnik jest nam potrzebny, a pomocnik. Będę to powtarzał do znudzenia. Wiem wiem, zaraz zapytacie kto będzie siedział na ławce. Oglądnijcie ostatni mecz. Nie było Busquetsa i Iniesty, a nasza pomoc wyglądała jak dzieci we mgle. I powtarzam jeszcze raz: Barcelona potrzebuje w lecie światowej klasy pomocnika. Nie ważne czy to będzie Pogba czy ktokolwiek inny. Potrzebujemy nowego LIDERA pomocy."
Wszyscy łącznie z challengerem ciosali mi kołki na głowie, bo przecież mamy Rafinhe i (o zgrozo) Halilovica. Teraz mogę mieć gorzką satysfakcję bo coraz więcej ludzi dochodzi do tego o czym pisałem jako pirewszy i jedyny. Podobnie było z Neymarem.
Real jest słaby w tym sezonie, ale my jesteśmy cieńcy jak sik pająka, jest jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie. I to z jakimi piłkarzami i jakim budżetem. To po prostu nie przystoi.
0
Typowy dla Cristiano hat trick w ostatnich czasach : kartofel z wolnego, karny i dobitka na pustą bramkę. Ale cóż poradzić - fart Cristiano trwa w najlepsze, gdzieś wreszcie musi się to skończyć. W przyrodzie równowaga musi być więc los się prędzej czy później odmieni.
Niemniej nie można nie oddać Realowi, że zagrał bardzo dobry mecz. Nie znaczy to jednak że ze Spotringem Cristiano nie zniknie a Real nie zagra piachu - ileż to razy się tak zdarzało...
11
Podstawowa zasada przy wolnych Ronaldo -szczelny mur !! Dlaczego tego nie pilnują? Przecież to jest tak oczywiste że wstyd mówić...
1
System Lucho? Ja bym powiedział że nasz system nie zmienił się od długiego już czasu tylko teraz wykonawców mamy gorszych.
2
Naprawdę obwiniacie Paco za ten remis? Brawo k...a Wy. Nasza pomoc NIE ISTNIEJE podobnie jak nie istniała w poprzednim sezonie. Zero rozegrania, zero kreatywności, zero podań. Ale jak chcieliśmy kupić Pogbę (albo jakigokolwiek innego światowej klasy pomocnika) to nie, bo kto będzie siedział na ławce. To teraz macie co chcieliście, dobrze przynajmniej zagrał Bogu ducha winny Alcater, bo macie na kogo zwalić.
0
Zminników? Suarez zawieszony, Messi chory, Iniesta i Umtiti kontuzje, Alba świeżo po. Kto miałby zagrać żebyś nie mówił że to zmiennicy?
0
W newsie poniżej napisano że Manchester dostaje 54 mln a Barca będzie dostawać najwięcej na świecie, skąd więc Twoje informacje o 80 mln od Chevroleta?
0
Messi ma 2,5 roku kontraktu a sprawa jest przedstawiana tak, że klub czeka na jego widzimisię i na jedno skinienie posłusznie podpisze nowy kontrakt. Ja rozumiem że Messi jest bogiem footballu, ale zachowajmy przynajmniej jakieś pozory.
2
Zdaję sobie sprawę kim jest dla nas Messi ale popadamy w lekką przesadę. To nie zawodnik ma decydować kiedy podpisze kontrakt tylko klub.
14
Miałbyś rację, gdyby Portugalia na Euro zagrała dobrze, a Ronaldo był świetny i prowadził drużynę. Niestety Ronaldo nie grał nic i bardzo często pokazywał frustracje na boisku i poza nim - czy to pomaga drużynie? Śmiem wątpić. Dodatkowo wygrana Portugalii to był chyba największy fart i zbieg przychylnych okoliczności w historii piłki nożnej. Gdyby nie to, Cristiano dalej nie miałby nic wygranego z reprezentacją, podobnie jak Messi z Argentyną.
3
Ale jak wszyscy płakali jak odchodził, następca Iniesty mówili. Zostawić Tello też mówili, sprawdzcie czy się łapie do składu Fiorentiny.
1
Xavi i Iniesta świetnie się uzupełniali. Pierwszy regulujący tempo, świetny w prowadzeniu gry. Drugi błyskotliwy, potrafiący dryblingiem zrobić przewagę. Iniesta musiał się uczyć cały poprzedni sezon gry bez Xaviego.
4
W ostatnich czasach straciliśmy serce (Puyola) i rozum (Xaviego). Serce zaczynamy odzyskiwać, rolę Puyola zaczyna przejmować Pique do spółki z Messim. Rozumu nie mamy, bo Iniesta przy całym swoim geniuszu "Generałem" nie będzie. Busquets też mi do tej roli nie pasuje nawet jak gra świetnie, bo nie jest rozgrywającym tylko DMC. Musimy poszukać mózgu, bo jak nam Iniesta skończy karierę to będzie dramat.
Cesc miał być naturalnym następcą Xaviego, ale przyszedł w złym momencie i był ustawiany na głupiej pozycji fałszywego napastnika. To nie mogło wyjść.
Potrzebujemy nowego lidera pomocy, bez niego będzie ciężko wrócić do poziomu drużyny Pepa.
1
Na szczęście dla nas Cristiano gra słabo. Ja jednak nigdy nie widziałem piłkarza który miałby taką łatwość zdobywania bramek. Fakt jest taki że był kiedyś genialny i liczmy na to że już nie znajdzie formy.
0
Chodziło mi o absurdalność tej wypowiedzi, wiadomo że ciężko jest posadzić Cristiano.
2
„Zidane był odważny, sadzając na ławce ludzi o takim talencie jak Isco czy James”.
Jak można opowiadać takie pierdoły? Cristiano i Benzeme powinien posadzić ale jak widać tutaj z tą odwagą krucho...
0
Niezależnie od tej sytuacji odwołanie w Hiszpanii jest niemożliwe. Skoro bierze się pod uwagę tylko protokół sędziowski, nie można skorzystać z nagrań nawet przy ewidentnym błędzie to w sumie szkoda się odwoływać. Przepisy debilne do kwadratu.
4
Młody chłopak, który miał być zmiennikiem a wszedł do pierwszego składu i to w ciężkim okresie jak drużyna gra słabo. Do tego bardzo dziwna pozycja w Barcelonie, bok obrony inny niż wszędzie. Jak na takie okoliczności Digne nie gra źle, dajmy mu czas, jestem przekonany że będzie z niego świetny piłkarz.
Generalnie bardzo dobre transfery zrobiliśmy, zarówno Denis jak i Gomes pokazali że mają potencjał, Paco też jeszcze pokaże klasę.
0
Ciężko ogarnąć Barcelonę w tym sezonie. Niby grają słabo, niby są bez formy, ale potrafią wygrać mecze takie jak wczorajszy czy wcześniej z Valencią. Nasza gra jest dość siermiężna, nie ma lekkości i polotu, jednocześnie MSN jest tak świetne, a Messi tak genialny, że nawet bez formy potrafią wygrywać. Podoba mi się ich zaangażowanie i walka, bo zarówno teraz jak i z Valencią zwycięstwa były wyszarpane. Porównując postawę naszych i BBC mamy powody do radości.
Przerwy reprezentacyjne raczej nam szkodzą ,ale gorzej niż w pierwszej połowie w Sevilli i w drugiej w Manchesterze grać się nie da, więc może tym razem przerwa nam pomoże.
P.S. Wspomnicie jeszcze moje słowa, że Roberto nam jeszcze niejednego gola zawali, bo jak już wielokrotnie pisałem, to nie jest obrońca. Ze słabszą drużyną jest dobrze, bo nie ma presji w obronie i może pokazać siłę w ataku. Ale z mocnymi drużynami jest dużo gorzej i będzie tak dalej, bo gry w obronie piłkarze uczą się całe życie a nie pół sezonu.
0
Nie zapomniał, po prostu nigdy tego nie umiał.
1
Roberto to nie jest obrońca, od początku to mówiłem. Nie ma nawyków króre trenuje się latami.
18
Prędkość biegu Busquetsa jest porażająca...