0

Współczuje Tito, ale moim zdaniem albo za 2 dni stawia się w Barcelonie, albo powinien zostać zwolniony. Brutalne ale prawdziwe. Tak bezradnej drużyny nie widziałem nigdy, a kibicuje im od czasów van Gala. A co gorsze, Real wcale dzisiaj nie zagrał cudów, o ile Milan zagrał naprawdę świetny mecz w obronie, to Real wcale nic nie pokazał. To byl poprostu solidny mecz w ich wykonaniu. A my jedyne zagrożenie stworzyliśmy dzięki strzałowi z dystansu defensywnego pomocnika ( o golu nie mówię bo było już po meczu).
Niestety Panowie i Panie, jesteśmy świadkami końca ery Barcelony w obecnym systemie. I albo zarząd i trenerzy natychmiast coś wymyślą i przy 2-3 transferach wrócimy na szczyt, albo czekają nas naprawdę ciężkie czasy.

0

Jutrzejszy mecz moim zdaniem będzie znaczył bardzo dużo i może zaważyć na naszych wynikach na długi czas. Milan pokazał jak wygrać z Barca i Mou dokładnie ich styl skopiuje. Jeżeli pokażemy że umiemy się szybko przestawić, to będzie dobrze. Moim zdaniem jeżeli wyeliminujemy jutro Real, damy radę też z Milanem. Ale jak nie, czeka nas małe trzęsienie ziemi. Dobrze że przynajmniej liga jest praktycznie zapewniona.

0

Nie chcę tu pisać kolejnej epopei o słabości Barcy, bo już wiele razy to robiłem i zawsze byłem minusowany. Już w tamtym sezonie się sypało, tyle że wtedy trefiliśmy na dobrze ułożoną drużynę dopiero w półfinale. Teraz Milan pokazał że żeby zatrzymać najlepszą drużynę świata (a wiele osób twierdzi że wszechczasów) wystarczy wyeliminować jednego zawodnika. Wczoraj bez Messiego barca była jak dzieci we mgle. Ślepe, głuche, osierocone dzieci we mgle. Tracimy też ogromną ilość bramek.
Byłem przeciwnikiem zatrudnienia Guardioli, twierdziłem że to będzie niewypał i się pomyliłem. Ale nic dwa razy się nie zdarza albo jak kto woli nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Zatrudnienie Tito to moim zdaniem błąd.
Z realem będzie ogromny problem, bo Mou na pewno poczuł krew i doskonale wie jak pokonać barce. Z milanem rewanż też będzie ciężki.
No chyba że Messi będzie miał dzień i ich rozjedzie tak jak kiedyś Bayern czy Arsenal... na innych piłkarzy bym nie liczył.

0

Prywatnie nic nie mam do Alexisa. Ale fakt faktem gra słabo i to że biega w obronie nie jest jego głównym zadaniem. I nikt go od razu nie przekreśla, dostaje szanse ale niestety w tym sezonie regularnie je marnuje. A taki klub jak barca, real czy inny manchester musi sie ciągle zmieniać. Piłkarze muszą odchodzić i przychodzić. Prawdopodobnie w lecie przyjdzie Neymar i ktoś musi mu zrobić miejsce, niestety w tym momencie są to albo Alexis albo Villa. I nie ma co rozrywać szat, barca jest bardzo specyficznym klubem w którym niektórym piłkarzom poprostu nie idzie.

0

itruikt

idac twoim tokiem myslenia kupimy neymara ale bedziemy trzymac ville jeszcze tak na wszelki wypadek, gdyby neymarowi nie szlo? chyba sie nie slyszysz

serce sie kraje jak sie patrzy na ville na skrzydle i dopoki messi bedzie gral tam gdzie gra nie ma u nas miejsca dla srodkowego napastnika takiego jak villa, falcao, ibra czy ktokolwiek inny
jedyna szansa jest powrot do MVP, ale na to sie nie zanosi, bo messi za dobrze gra na srodku zeby go przesuwac spowrotem na skrzydlo

0

po 1. Messi na pewno nie da sie posadzic na lawce z Osasuna
po2. Villa na skrzydle nigdy nie gral dobrze, a teraz po kontuzji i bez formy gra tam fatalnie. Na srodek ataku nie wejdzie, bo to krolestwo Messiego
z tego wynika po 3. - wiele juz razy pisalem ze modle sie o powrot MVP, ale Messi nie przejdzie spowrotem na prawa strone (i nie spelni mojego marzenia), wiec o wszelkiego rodzaju MVP,REM, czy innych takich mozemy na razie zapomniec
po4. moim zdaniem scenariusz bedzie taki - Villa i Alexis (ktory ostatnio jest dramatycznie slaby) odchodza, przychodzi Neymar albo inny skrzydlowy pokroju Robinho i wtedy mozemy stworzyc nowe NMP czy cos w tym rodzaju :)

0

Tracimy w tym sezonie bardzo duzo bramek. Na poczatku sezonu byly duze problemy z kontuzjami, ale teraz sie skonczyly, a problem pozostal.
Druzyny wchodza w nasza obrone z kontry jak w maslo, to wszystko wyglada jakos tak latwo, jakby nasi zawodnicy wogole im nie przeszkadzali.
Cale szczescie ze atak jest jeszcze lepszy niz w poprzednich latach.
Do tego wszystkiego dopadl nas tradycyjny kryzys, tyle ze przyszedl troche wczesniej, bo zawsze jest w lutym.
Real w pierwszym meczu zagra m.in bez Casillasa, Pepe, Ramosa i dM, trzeba to wykorzystac i zalatwic sprawe awansu, bo real ostatnio zlapal oddech, zreszta oni zawsze sa grozni w meczach z Barca.

0

Pele wygrywal w reprezentacji, w klubie nie osiagnal wiele, Messi ma odwrotnie
dyskusja na temat tego co jest wazniejsze nigdy sie nie skonczy, chyba ze Argentyna jakims cudem wygra MS

0

das boot
a jaki pilkarz wygrywal w slabym klubie? czy w slabej reprezentacji?
di stefano, cruyff, zidane, pele w brazylii itd itd to wszysyko byly swietne druzyny
a pele nigdy nie wychili nosa do jakiegos europejskiego klubu zeby pokazac co jest wart
daj przyklad genialnego pilkarza ktory prowadzil przecietna druzyne do sukcesow

0

juz dawno pisalem o tym ze gra barcy za bardzo podporzadkowala sie messiemu
czy ktos pamieta REM? albo MVP? trojka naszych miala wiecej bramek niz cale druzyny w PD a teraz strzela juz tylko messi

0

nie mozna winic valdesa za czly dwumecz, nalezy winic przede wszystkim cesca, bo losy awansu powinny byc roztrzygniete juz w londynie
co do messiego, trzeba sie zastanowic czy to on powinien wykonywac karne, bo robi to poprostu niepewnie, jakos tak dziwnie
niestety to o czym juz wiele razy pisalem tzn podporzadkowanie gry tylko i wylacznie pod messiego odbija nam sie czkawka
mam nadzieje ze nowy trener (nie chce mi sie wierzyc ze bedzie to Tito) wroci do koncepcji "tridente" gdzie atak barcy strzelal wiecej goli niz wszystkie druzyny razem wziete

0

po co jest ten dodatkowy sedzia? przeciez bardziej ewidentnie nie moglo juz bvyc

0

akurat to ze przedluzyl kontrakt o niczym nie swiadczy, jezeli klub sie zgodzi na transfer to w czym problem?
madra decyzja, grajac caly czas w brazylii bedzie pewny ze nie straci formy i ze zagra przed wlasna publicznoscia w MS
a jezeli wtedy zdecyduje sie na transfer przyjdzie do europy jako mega gwiazda

0

trzeba to naglosnic, moze sie uda nie w takiej skali jak acta, ale moze cos sie da zrobic

0

pamietem jak za czasow rijkarda jeszcze barca stracila przewage wydawaloby sie niemozliwa do stracenia, wiec 7 pkt to nie jest tak duzo
tyle ze z taka gra nie ma na to szans

0

czy mamy jakies podstawy by myslec ze nie stracimy punktow do konca sezonu? moim zdaniem zadnych, dlatego wyliczenia ile razy real musi sie potknac sa bez sensu dla mnie
od poczatku sezonu mowilem ze musimy grac z napastnikiem, poki jeszcze byl villa to jakos to wygladalo chociaz byl slaby strasznie w tym sezonie i gral na skrzydle, ale zawsze cos
pamieta ktos jeszcze takie cos jak REM? czy MVP? teraz to juz tylko M niestety
przy takiej ilosci kontuzji w przodzie musimy miec jeszcze jednego napastnika, bo cesc na tej pozycji sie meczy i marnuje, a z calym szacunkiem dla cuenci i tello, to jeszcze nie czas na wejscie do pierwszej druzyny
musimy pamietac ze zbliza sie liga mistrzow, do tego ciezkie mecze z valencia
moje marzenie od dluzszego czasu just caly czas realne, jezeli nie transfer to chociazby wypozyczenie, chociaz ostatnio wszyscy o nim zapomnieli ale mysle ze barcie przypomnialby o swojej klasie i na pewno nieprzecietnych mozliwosciach...
a jego nazwisko to Lukas Podolski :)

0

a kiedy ostatnio barcelona miala wiecej niz 1 karnego w meczu? chyba za czasow cruyfa...

0

michal czy grali lepiej to bym polemizowal...
a co do ocen, to w madrycie zapanowal po tym meczu huraoptymizm, mimo ze odpadli traktowani sa jak zwyciescy, dlatego tez zawyzanie ocen

0

fabregas ostatnio nie zachwyca bo jest ustawiany w ataku i nie za bardzo umie sie tam zachowac
ocena xaviego jak najbardziej ok, niewidoczny zupelnie poza krotkimi podaniami w trojkatach, swietnie to wygladalo :)
pinto dalbym 4, gdyby valdes 2 razy w meczu podal tak pilke przeciwnikowi to by go wszyscy zjedli, ja osoibiscie drzalem za kazdym razem jak mial pilke

0

jezeli sedzia by to widzial, Pepe dostalby pewnie czerwien i po sprawie, a tak, nie ma o tym wzmianki w protokole meczowym, bo to sedzia pisze w szatni zaraz po meczu
a co do kary dla Pepe moze o tym teraz zdecydowac komitet, tylko nie wierze ze zadzialaja, oni nie nakladaja kar, jak juz to anuluja kartki

0

wszyscy nasi komentatorzy mysla ze to tak latwo wejsc z dnia na dzien do barcelony i zaczac grac jak rowny z rownym
wchdzil do druzyny za czasow tria eto-henry-messi to kogo mial wygryzc ze skladu? do tego wtedy promowany byl bojan a pedro wystrzelil talentem
jak juz wypadl "z obiegu" to nigdy nie wrocil do starej formy i juz, gotowa recepta
kiedy przechodzil do barcy byl dobry, wiedzial ze nie przychodzi do pierwszego skladu, myslal ze sobie z tym poradzi ale sie przeliczyl

0

wszyscy mowia ze mamy duzo mlodziezy, ale czy wstawilibyscie ta mlodziez w polfinale ligi mistrzow z realem? pedro jest ostatnio cieniem zawodnika ktorym byl jeszcze niedawno, cuenca, soriano czy inni mlodzi dopiero wchodza do druzyny i nie mozna na nich postawic na 100%, mysle ze wypozyczenie jakiegos napastnika to naprawde nieglupi pomysl

0

trzeba kogos wypozyczyc, moze teveza :)

0

nic tam nie zobaczysz, wszystko wygladalo normalnie

0

ma duze mozliwosci, ale niestety brak szczescia
przychodzil do barcy jako rezerwowy i dobrze o tym wiedzial, ale kontuzje nie pozwolily mu nawet na to
niech przyjdzie do polskiej ligi :)

0

na poczatku balem sie ze Alexis wyleci z boiska za te dyskusje z sedzia ale nagle sie przebudzil i strzelil swietna bramke
wogole widac ze ma talent do ustawiania sie, podania podania podania i nagle nie wiadomo skad Alexis znajduje sie z pilka na nodze do strzalu - 2 albo 3 razy w drugiej polowie sie tak stalo
mysle ze tym meczem zapewnil sobie gre w pierwszym skladzie na dluzszy czas, szkoda mi tylko Villi, ktory musi sie wziac za siebie bo inaczej nie bedzie gral i odejdzie w lecie za niewielkie pieniadze

0

theA5z
dzieki

0

wybaczcie ze nie na temat, ale czy ktos nie wie gdzie mozna ogladnac sobotni mecz w Nowym Sączu? musze wyjechac do rodziny a kompletnie nie znam tamtejszych knajp...

0

Rotacja to jedno, a zle ustawienie poszczegolnych zawodnikow to co innego, rotacja na pewno nie jest zla, bo czy gra xavi z ceskiem, czy xavi z iniesta czy iniesta z ceskiem moim zdaniem nie robi wielkiej roznicy. A to wlasnie w pomocy i w obronie jest najwiecej rotacji, bo w ataku nie za bardzo jest kim rotowac. Stracilismy na razie 7 bramek w 13 meczach, daj Boze kazdemu taki wynik, obrona gra dobrze mimo rotacji. Tak jak mowilem juz wczesniej wiele razy chcialbym na SB zobaczyc w ataku trio iniesta-villa -messi wlasnie w takiej kolejnosci, w pomocy xavi cesc busquets. To jest prawdopodobnie najlepszy ofensywny sklad w historii pilki noznej, na papierze real nie ma z nami szans.

0

mam nadzieje ze na real wyjdziemy "po staremu" czyli Messi na prawej wspolpracujacy z Alvesem +grajacy na Marcelo a nie pchajacy sie przez Pepe Xabiego i Ramosa przez srodek, Villa na srodku i Iniesta z lewej, wspomagajacy pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?